Gruby <3

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Gruby <3

Post autor: Dorszka »

A czy Gruby miał zmierzone ciśnienie? Może niedomykalność spowodowana jest nadciśnieniem? Koniecznie sprawdźcie tarczycę, w jego przypadku zarówno hormony tarczycy, jak i USG, czy nie ma na niej guzków. Tarczyca KONIECZNIE.
katarzynam
Posty: 2
Rejestracja: 17 lis 2020, 20:34
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź-Bałuty, Łódź, ŁÓDZKIE

Re: Gruby <3

Post autor: katarzynam »

Bardzo dziękujemy wszystkim za ciepłe przyjęcie. Sposób z masełkiem - super :D !
Jeśli chodzi o dodatkowe badania - nie zostały wykonane. Jest pod opieką cudownego, doświadczonego weterynarza więc myślę, że będzie dobrze ( już jest coraz lepiej - tabletki na nadciśnienie mu służą :) ) Zapytamy o diagnostykę tarczycy jak będziemy u niego w najbliższym czasie ;)
Póki co chłopak się coraz lepiej czuje w domu, nawet zaczyna się już uganiać za zabawkami ;D
Pozdrawiamy wszystkich serdecznie !
Awatar użytkownika
Joasia
Agilisowy Rezydent
Posty: 374
Rejestracja: 27 paź 2011, 21:09

Re: Gruby <3

Post autor: Joasia »

I my witamy ślicznego kłapouszka. :milosc:
Karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1027
Rejestracja: 22 mar 2019, 15:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Gruby <3

Post autor: Karioka »

katarzynam pisze: 23 lis 2020, 19:35 Bardzo dziękujemy wszystkim za ciepłe przyjęcie. Sposób z masełkiem - super :D !
Jeśli chodzi o dodatkowe badania - nie zostały wykonane. Jest pod opieką cudownego, doświadczonego weterynarza więc myślę, że będzie dobrze ( już jest coraz lepiej - tabletki na nadciśnienie mu służą :) ) Zapytamy o diagnostykę tarczycy jak będziemy u niego w najbliższym czasie ;)
Póki co chłopak się coraz lepiej czuje w domu, nawet zaczyna się już uganiać za zabawkami ;D
Pozdrawiamy wszystkich serdecznie !
Z wetami to tak różnie jest. Nie wiem jakie masz doświadczenie z nimi. Czasem lepiej się upomnieć o coś. A czasem rzeczywiście się trafia na skarb prawdziwy.
Cieszę się, że Grubemu humor dopisuje :kotek:
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Gruby <3

Post autor: MoniQ »

Cześć Grubciu! :milosc: :serce: :kotek: Straszny słodziak z Ciebie :)

Dużo zdrówka życzę panu kotku :) :kotek:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Gruby <3

Post autor: Dorszka »

katarzynam pisze: 23 lis 2020, 19:35 Bardzo dziękujemy wszystkim za ciepłe przyjęcie. Sposób z masełkiem - super :D !
Jeśli chodzi o dodatkowe badania - nie zostały wykonane. Jest pod opieką cudownego, doświadczonego weterynarza więc myślę, że będzie dobrze ( już jest coraz lepiej - tabletki na nadciśnienie mu służą :) ) Zapytamy o diagnostykę tarczycy jak będziemy u niego w najbliższym czasie ;)
Póki co chłopak się coraz lepiej czuje w domu, nawet zaczyna się już uganiać za zabawkami ;D
Pozdrawiamy wszystkich serdecznie !
Ja nie wątpię absolutnie w lekarza, po prostu niekiedy skupiamy się na danym narządzie zapominając, że jest on tylko ostatnim ogniwem w łańcuchu. Tarczyca koniecznie, jak już napisałam, i USG nerek. To drugi element, który może generować nadciśnienie. Nerki z kolei bardzo często podupadają w tej kwestii przy zaniedbanej paszczy, jeśli kotek został przez Panią adoptowany w tak złym stanie, zakładam, że nikt mu nigdy sanacji jamy ustnej nie zrobił. Ja tylko podpowiadam ścieżkę, którą należy podążyć. Niedomykalność zastawek wynika również często z ich uszkodzenia wskutek stanu zapalnego, a ten jest z kolei często pokłosiem tego, co dzieje się w paszczy.
Zablokowany