Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: AgnieszkaP »

Kuchnia marzenie! :milosc:
Dorotko, a do koszyków z roślinami nie wchodzą?
U mnie pierwszy raz po 9 latach choinka stała się atrakcją. Bella nie odpuszcza - wali łapką w bombki, próbuje wchodzić na gałęzie ;-))
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Dorszka »

AgnieszkaP pisze: 05 sty 2021, 13:02 Kuchnia marzenie! :milosc:
Dorotko, a do koszyków z roślinami nie wchodzą?
U mnie pierwszy raz po 9 latach choinka stała się atrakcją. Bella nie odpuszcza - wali łapką w bombki, próbuje wchodzić na gałęzie ;-))
Nie, nie wchodzą, bo są ruchome, zawieszone na długich linkach, więc każde poruszenie od razu wprawia wszystko w ruch. Junior próbuje bawić się w pokoju papierowym kloszem lampy sufitowej wchodzi na park i z jednego z mostków stale próbuje podciągnąć papierową kule na górę :lol: Na szczęście to genialny szwedzki wynalazek z papieru, więc straty nie będzie wielkiej jak już mu się uda :lol:
Jeszcze oświetlenie sobie zmienię na takie wiszące, zawsze lubiłam swoją kuchnię, ale teraz to niemal moje ulubione miejsce :serce:
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: AgnieszkaP »

Sprytnie :ok: Żeby zwiedzać, zdobywać, musi być stabilnie :)
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: yamaha »

Dorszka pisze: 06 sty 2021, 22:12 [ Junior próbuje bawić się w pokoju papierowym kloszem lampy sufitowej wchodzi na park i z jednego z mostków stale próbuje podciągnąć papierową kule na górę :lol: Na szczęście to genialny szwedzki wynalazek z papieru, więc straty nie będzie wielkiej jak już mu się uda :lol:
:haha: Gdyby tylko w tym momencie udalo Ci sie trzymac w dloniach aparat :roll: :roll: :roll:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Dorszka »

yamaha pisze: 08 sty 2021, 19:23
Dorszka pisze: 06 sty 2021, 22:12 [ Junior próbuje bawić się w pokoju papierowym kloszem lampy sufitowej wchodzi na park i z jednego z mostków stale próbuje podciągnąć papierową kule na górę :lol: Na szczęście to genialny szwedzki wynalazek z papieru, więc straty nie będzie wielkiej jak już mu się uda :lol:
:haha: Gdyby tylko w tym momencie udalo Ci sie trzymac w dloniach aparat :roll: :roll: :roll:
No właśnie! Niestety, nie liczę na to. ilekroć biegnę, żeby go sfilmować jak męczy ten żyrandol, on natychmiast przerywa te niecne zajęcia i udaje, że "nic tu nie zaszło" :lol:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Dorszka »

yamaha pisze: 27 gru 2020, 09:03 :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce:
A niech mnie ! :poklon:

(jakby co i dokacanie Django Ci kiepsko szlo, to wiesz :gwizdze: :gwizdze: no wieeeeeeeeeeesz :gwizdze: :gwizdze: :gwizdze: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )
No chyba nic z tego nie będzie, musi Twoja miłość pozostać w formie online :lol:
razem-01-2021styczen.jpg
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: yamaha »

Pffff.... Django, ty zdrajco :lol:
Cuuuudnie tam u Ciebie, Dorotko :milosc:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Dorszka »

Yamaha, najpierw masz Juniora z mina niewiniątka :)
Junior-2021-styczen.jpg
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Dorszka »

A tutaj w niepełnej krasie, bo musiałam pobiec po komórkę, więc większa część zabawy już wykonana :lol:

Dynastia
Agilisowy Rezydent
Posty: 634
Rejestracja: 11 sie 2020, 16:07
Płeć: mężczyzna
Skąd: Poznań

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Dynastia »

Umarłbym chyba ze strachu ... przecież takie mosty to tylko w hollywoodzkich produkcjach ... :shock: :lol:
ODPOWIEDZ