Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Luinloth »

Co za łobuziak :lol: Ale wielki on się już zrobił :milosc:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Sonia »

Ja bym zawału dostała. Wciąż bym miała wrażenie, że mi coś na łeb spadnie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Dorszka »

To Wasze problemy są, i To Wasze zadanie, żeby sobie z tym poradzić :lol: Widzicie ten tupot szczęścia? :serce:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Sonia »

Dobrze, że moim wystarczy szczęście na dworze, bo w domu właściwie nikt na półki nie wchodzi. Służą tylko i wyłącznie do ucieczki, jak ktoś obcy przyjdzie, a to nam się rzadko zdarza :mrgreen:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Wątek dla "Starych"

Post autor: Dorszka »

Soniu, u Ciebie dwór wygra ze wszystkim, więc nie musisz się martwić :serce:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Post autor: Dorszka »

Jeszcze Raya się załapała. Taka trochę onieśmielona, bo jeszcze nie czuje się z innymi w pełni swobodnie :)
Raya-2021-styczen.jpg
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie i Kokido

Post autor: Jaskier »

Dorotko, a czy 4letniemu kotu można coś takiego zbudować? Czy będzie chętnie korzystał z takiego chybotliwego mostka?
1e9364c64d00bd102fdae60f86e935f5.jpg
Bardzo mi się podobają takie mostki a'la Indiana Jones, myślę o nim i nawet mam gdzie go powiesić, ale byłaby to droga do legowiska - nie wiem czy chciałby z niego korzystać gdy trzebaby do niego dotrzeć po takiej konstrukcji.
O hałasie nie wspomnę - w ogóle nie wziąłem tego pod uwagę a słyszę, że hałas jest :((((
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Post autor: MoniQ »

Dorszka pisze: 18 sty 2021, 10:38 Jeszcze Raya się załapała. Taka trochę onieśmielona, bo jeszcze nie czuje się z innymi w pełni swobodnie :)

Raya-2021-styczen.jpg
O mamo, ale zdjęcie cudne :serce: :serce: Faktycznie lekko zagubiona, ale taka piękna :milosc: :kotek:

PS. Nowa nazwa wątku wymiata :lol: :ok:
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie i Kokido

Post autor: Luinloth »

Raya wygląda jak taki osiołek kochany :milosc:
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie i Kokido

Post autor: yamaha »

:haha: A to cwaniaczek, jednak mu sie udalo :rotfl:
Dobry jest :ok:

Raya, zagubiona, zdecydowanie za duzo kotow sie na polkach porobilo :lol:

To jak juz poszlas w portretowki, to moze i reszcie ferajny by sie nalezalo, co ? :gwizdze: :mrgreen:
(bo przyznam szczerze, ze niektore kojarze bardzo dobrze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , inne nieco gorzej.... np. Bunia i Queenie.... jakos tak mniej je "widze")

P.S. Czy w tytule nie brakuje Juniora ?
ODPOWIEDZ