Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Post autor: Dorszka »

MoniQ pisze: 18 sty 2021, 12:17
Dorszka pisze: 18 sty 2021, 10:38 Jeszcze Raya się załapała. Taka trochę onieśmielona, bo jeszcze nie czuje się z innymi w pełni swobodnie :)

Raya-2021-styczen.jpg
O mamo, ale zdjęcie cudne :serce: :serce: Faktycznie lekko zagubiona, ale taka piękna :milosc: :kotek:
Zapomniałam dopisać dedykację dla Ciebie, co popatrzę na to zdjęcie to myślę o Kaliśce :serce:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie i Kokido

Post autor: Dorszka »

yamaha pisze: 18 sty 2021, 15:55 P.S. Czy w tytule nie brakuje Juniora ?
Oczywiście że brakuje, zaraz dopiszę :oops:
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Post autor: MoniQ »

Dorszka pisze: 18 sty 2021, 17:01
MoniQ pisze: 18 sty 2021, 12:17
Dorszka pisze: 18 sty 2021, 10:38 Jeszcze Raya się załapała. Taka trochę onieśmielona, bo jeszcze nie czuje się z innymi w pełni swobodnie :)

Raya-2021-styczen.jpg
O mamo, ale zdjęcie cudne :serce: :serce: Faktycznie lekko zagubiona, ale taka piękna :milosc: :kotek:
Zapomniałam dopisać dedykację dla Ciebie, co popatrzę na to zdjęcie to myślę o Kaliśce :serce:
:serce: :serce: :serce:
To dlatego serce mi mocniej bije na jej widok :milosc:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Post autor: Sonia »

Jaka kluseczka sie z niej zrobiła :milosc:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Post autor: Dorszka »

Sonia pisze: 18 sty 2021, 19:30 Jaka kluseczka sie z niej zrobiła :milosc:
Tak, ona i Ori to moje jedyne wagowe "grzechy". No dobrze, Ori jest rozpieszczana przez moją Mamę, więc nie ma na jej dietę dużego wpływu, ale z Rayą już żadnej wymówki nie mam :lol: Od czasu jednak, jak zaczęła więcej przebywać u nas, ma więcej ruchu, i już zaczynam zauważać pierwsze tego efekty.

Zdjęcie Borgiowe zrobione 1 września, ptaszek to bliskie spotkanie przeżył więc nie musicie się o niego obawiać. Jak się przedostał przez siatkę okienną pozostanie tajemnicą :lol:
Borgia i ptaszek.jpg
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Post autor: yamaha »

O rany, ale REWELACYJNA fotka :milosc:
Przy pierwszym spojrzeniu bylam pewna, ze ptaszek siedzi ZA OKNEM :lol:
Dopiero po Twoim wpisie dopatrzylam, ze on tuz tuz, prawie pod kocia lapka :lol: :serce:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Post autor: Sonia »

No też sobie ptaszek kumpelkę znalazł :lol:
Super fota, a moja ukochana Borguchna, jaka grzeczna i towarzyska :kotek:
Jeszcze bym buziaczka chciała zobaczyć :gwizdze:
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Post autor: Jaskier »

Życie na krawędzi :lol:
Karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1027
Rejestracja: 22 mar 2019, 15:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Post autor: Karioka »

Czyżby nie wiedziała co z nim zrobić? :mrgreen:

Zdjęcie genialne :)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Borgia, Arabica, Fado, Gatta, Negra, Raya, Ori, Perla, Vesper, Django, Ina, Bunia, Queenie, Junior i Kokido

Post autor: Dorszka »

Kolejna agilisowa dzioucha :mrgreen:
Ina-2021-styczen.jpg
ODPOWIEDZ