Koka

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Diazo
Posty: 246
Rejestracja: 25 sty 2017, 14:45
Płeć: M
Skąd: Łódź

Koka

Post autor: Diazo »

Przedstawiam kotkę, właśnie się zapoznajemy, zwiedzamy mieszkanie. Jak nabędziemy śmiałości zrobimy fajniejsze fotki.
Imię robocze, jeszcze zobaczymy jak to będzie.
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Koka

Post autor: asiak »

Witam śliczną koteczkę :)
Napisz coś o niej :)
:kotek:
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Koka

Post autor: AgnieszkaP »

Śliczna koteczka :milosc: :kotek:
Witamy na forum :)
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Koka

Post autor: MoniQ »

Miło Cię znowu widzieć :)
Mała jest śliczna :serce: :milosc:
Diazo
Posty: 246
Rejestracja: 25 sty 2017, 14:45
Płeć: M
Skąd: Łódź

Re: Koka

Post autor: Diazo »

Pochodzę z hodowli Arget Bri*pl i dzisiaj przyjechałam do Łodzi z Kędzierzya. Po drodze nawet nie miauknęłam, natomiast już w domu okazało się że strasznie lubię gadać. Aż się w nowym domku boją tego gadania. Jestem odważna, chętnie się bawię, ładnie jem tylko jeszcze nie korzystałam z kuwety. No i jestem baaardzo rozmruczana. Panek trochę się boi jak skaczę po gramofonie. Chętnie leżę na gołym parapecie (obok legowiska) i na drewnianych, ażurowych schodach na anresolę (Pańci wyraźnie rośnie ciśnienie). Mam 8 miesięcy i jestem dużą kotką bo chyba straszny ze mnie łakomczuch. Pierwsza noc przed nami, musimy się jeszcze sporo o sobie dowiedzieć i się podocierać.
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Koka

Post autor: Jaskier »

Witam ponownie,
Jak na drugiej części meczu... :gwizdze:
Fajna kotka, ruda? Beżowa? :kotek: ;-))
Czekamy na fotki :foto:
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Koka

Post autor: Luinloth »

No cześć :serce:
Karioka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1027
Rejestracja: 22 mar 2019, 15:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Koka

Post autor: Karioka »

Cudnie. Witaj śliczna dziewczynko :kotek:
Diazo
Posty: 246
Rejestracja: 25 sty 2017, 14:45
Płeć: M
Skąd: Łódź

Re: Koka

Post autor: Diazo »

Dziękuję za miłe słowa.
Kotka zdaje się jest kremowa. Ładnie trafia do kuwety i drapie drapak. Chętnie się bawi, jest bardzo miziasta i baaardzo rozmruczana.
Nie przepada chyba za legowiskami, woli się położyć na zimnym parapecie niż leżącym obok posłaniu na parapet. Ulubiona miejscówka na schodach, widoczna na fotce. Na razie widać że to tam właśnie najbardziej lubi leżeć. Mamy nadzieję że nie spadnie. Pomału eksploruje dom, jeszcze nie ma śmiałości zejść na dół po schodach, co jest nieco dziwne wziąwszy pod uwagę, ze schody na górę znalazły się w kręgu zainteresowania od pierwszych chwil. To tyle na gorąco, mieszkamy razem dopiero od doby, mam nadzieję że wszystko się dotrze. Fotki takie sobie, ale i tak uważam że nawet budżetowe telefony robią coraz lepsze zdjęcia, a lustrzanki już nie mam.
Dynastia
Agilisowy Rezydent
Posty: 634
Rejestracja: 11 sie 2020, 16:07
Płeć: mężczyzna
Skąd: Poznań

Re: Koka

Post autor: Dynastia »

Witaj :kotek: Ech, co robi ta temperatura światła -kotek raz srebrny a raz rudy :-D Niemniej prześliczny :milosc: Jeżeli o temperaturze mowa - może jest u Was zdecydowanie cieplej niż w jego dotychczasowym domu/ hodowli ? To by tłumaczyło szukanie chłodnych powierzchni do leżenia ( nasze tak robią w upały ). Co do schodów, to może być analogia z drzewem - kot wejdzie, a z zejściem ma problem ( kwestia pazurków) - tu myślę, że „nie czuje” ich jeszcze. Czekamy na dalsze info ( pierwsze dni są takie fascynujące ) :ok:
Zablokowany