Lucek (Inero Anpami Line*PL) i Nori Agilis Cattus

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Lucek (Inero Anpami Line*PL) i Nori Agilis Cattus

Post autor: Dorszka »

MoniQ pisze: 04 kwie 2022, 10:49 :serce:
Ty przynajmniej zdążyłaś wyprasować i poskładać.... U mnie ostatnio wyglądało tak:

:lol:
Anka, przepraszam za spam... Ale muszę napisać, że łączę się z MoniQ w bólu :lol:
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Lucek (Inero Anpami Line*PL) i Nori Agilis Cattus

Post autor: Anka »

Będzie wam lepiej, jak powiem, że mam 3 duże miski do poskładania do szafy. Do tego prasowanie leżało prawie 3 tygodnie i prasowałam codziennie po trochę. Stąd często deska w salonie stoi (Tali zachwycona) 😅
Ostatnio piorę głównie w sobotę wieczorem, ciepłe prosto z suszarki składam, wtedy nie trzeba prasować-znaczy stan zaspakaja moje poczucie estetyki, bo zapewne mama i druga mama by prasowały 😆
A żelazko 13 będzie miało w lipcu. Łomatko, będzie 13 rocznica ślubu 🙈🙉🙊
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Lucek (Inero Anpami Line*PL) i Nori Agilis Cattus

Post autor: MoniQ »

Anka pisze: 04 kwie 2022, 16:41 Będzie wam lepiej, jak powiem, że mam 3 duże miski do poskładania do szafy. Do tego prasowanie leżało prawie 3 tygodnie i prasowałam codziennie po trochę. Stąd często deska w salonie stoi (Tali zachwycona) 😅
Ostatnio piorę głównie w sobotę wieczorem, ciepłe prosto z suszarki składam, wtedy nie trzeba prasować-znaczy stan zaspakaja moje poczucie estetyki, bo zapewne mama i druga mama by prasowały 😆
A żelazko 13 będzie miało w lipcu. Łomatko, będzie 13 rocznica ślubu 🙈🙉🙊
Rany, jak ja nie lubię prasować. Tzn. samą czynność zniosę, ale nie lubię prasować na zapas, nigdy tego nie robię bo jak poskładam do szafy to wyciągam i tak pogniecione. Więc prasuję codziennie wieczorem 1-2 rzeczy na kolejne dni. Niedawno kupiłam nowe żelazko, myśląc że jakieś takie lepsze sprawi, że prasowanie będzie lżejsze. Nie jest :lol: :lol: :lol:
I fakt, jak się wyciągnie z suszarki ciepłe to jest git, ja oczywiście zapominam i potem wszystko wygląda jak chomikowi z d*** wyjęte.... :-/////
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Lucek (Inero Anpami Line*PL) i Nori Agilis Cattus

Post autor: Anka »

Stąd właśnie musiałam ostatnio prasować. Ale codziennie, to nigdy nikt mnie nie zmusi.
Dzieciaki codziennie do szkoły świeża bluzka. To już mam 4 do prasowania, koszula dla mnie, albo sukienka.. no way!!! Nunca. Już wolę warować w okolicach suszarki 😅
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Re: Lucek (Inero Anpami Line*PL) i Nori Agilis Cattus

Post autor: Anka »

Idę dzisiaj z Jurkiem do lekarza...
Ale nie ma tego złego, skoro nie poszłam z tej okazji do pracy, to kawusia w łóżku i z kotkami zaliczona
ODPOWIEDZ