Przenosiny

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Przenosiny

Post autor: Dorszka »

Niestety, baza danych jest trwale uszkodzona, poza moimi bądź bliskich znajomych możliwościami do naprawy. Postawiłam zupełnie nowy skrypt, pod adresem:

https://forum.poznajkota.pl

Będziemy tam powoli odtwarzać najważniejsze z tematów. Ma to te dobre strony, że wiele z nich jest już merytorycznie nieaktualnych, dzieliłam je sukcesywnie i usuwałam potencjalnie szkodliwe posty, ale było to czasochłonne. Od mojej strony będzie to więc ulga.

Zła wiadomość dla Was jest taka, że nie potrafię przenieść wycinka bazy z postami. Próbowałam to zrobić, ale wtedy za każdym razem to nowe forum rozsypywało się podobnie jak to stare. To logiczne, bo skoro błąd jest w samej bazie, przenosił się wraz z nią. Miałam jednak nadzieje, że nie dotyczy tych akurat tabel.

Na pewno nie zginie Wasza historia, bo nasze stare forum nadal będzie do czytania, tzn. dział z "Pokaż nam swojego kota". To najcenniejszy dla Was emocjonalnie zasób :serce: Nie będzie jednak można już w nim pisać. Jesli otworzycie taki sam watek na nowym forum proponuję Wam w pierwszym poście dodać odnośnik do Waszej historii tutaj, gdybyście chcieli ja przejrzeć, nie będziecie musieli szukać starej strony :)

Na tę chwilę to chyba wszystko. Na kolorystykę i emotki na razie nie narzekajcie, muszę to ogarnąć, to sporo pracy :serce: Wszystko powoli będzie się uzupełniać.

Na pewno forum nie będzie tak duże, ale to w sumie tez postrzegam jako zaletę :mrgreen:
Zablokowany