Drapaki

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Estera dobrze prawi - chociaż na czas nauki postawić drapak w jakimś ekstra miejscu, okno to dobry pomysł. Albo na środku pokoju - to też powinno zadziałać.
anias
Posty: 249
Rejestracja: 21 mar 2011, 13:23

Post autor: anias »

ale jadalnia to dla małej najfajniejsze miejsce w domu... <roll>
pańcia siedzi przy kompie, ona na krześle obok śpi, jak się obudzi to drapnie krzesełko a potem dostaje speeda i zaczyna się gonitwa (boszzze jak ją nauczyć aby nie ganiała po stole - jedynym miejscu gdzie nie chcielibyśmy jej tupotu nóżek...) no i obowiązkowe wieszanie się na zasłonach... <diabeł> , wstawię tam jutro drapak może to odwróci jej uwagę....
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Dorszka pisze:Estera dobrze prawi - chociaż na czas nauki postawić drapak w jakimś ekstra miejscu, okno to dobry pomysł. Albo na środku pokoju - to też powinno zadziałać.
Święte słowa :-)
Jeszcze zwróć uwagę, czy drapak stoi w pomieszczeniu, w którym najczęściej spędzacie czas. Brytki zazwyczaj przemieszczają się za swoim człowiekiem i lubią być tam gdzie on :-)
Narin
Posty: 84
Rejestracja: 22 paź 2010, 13:53

Post autor: Narin »

U Rufiego chyba rozpoczął się sezon, bo coś marnie odpowiada na maile.
W poniedziałek chciałabym już zamówić a tutaj nie ma jak się skonsultować. Chyba wezmę pierwszy z brzegu najprostszy - http://www.drapaki.pl/d-0-p-58.html albo nieco bardziej rozbudowaną wersję http://www.drapaki.pl/d-0a-p-184.html. Najważniejsze, żeby był wysoki słupek do drapania i rozeta do zalegania. Na inne "bajery" nie mam pomysłu...
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Post autor: Agnieszka7714 »

Ja prosiłam o wycenę i dostałam na drugi dzień. A może Twoje zapytanie nie doszło?
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

Narin te drapaki z rozetami bardzo mi się podobają
Narin
Posty: 84
Rejestracja: 22 paź 2010, 13:53

Post autor: Narin »

Agnieszka7714 pisze:Ja prosiłam o wycenę i dostałam na drugi dzień. A może Twoje zapytanie nie doszło?
Doszło, wycenę projektu dostałam od razu. Ale wysłałam jeszcze pytanie o kilka szczegółów i cisza. No nic. I tak pewnie z tego wydziwiania nic nie będzie ;-))

Chciałam, żeby w drapak miał 3 elementy - tubę (albo rynnę), hamak i rozetę, ale jakoś nie mogę tych elementów odpowiednio połączyć, tak żeby droga wejścia i zejścia była wygodna. Poza tym jedynym elementem za który dam sobie głowę uciąć jest rozeta - odkąd zmontowałam tunelik (taki plastikowy z kulką) w półokrąg, kociarstwo uwielbia przesiadywać w środku i są nawet kłótnie o miejscówkę. Na pewno musi być wysoki słup, bo moja kremowa wiewiórka uwielbia wspinać się po słupie (z obecnego już trochę wyrosła - 80 cm).
D-0 i D-0A wydają się całkiem sensowne chociaż nie mają wszystkich "bajerów" na których mi zależało.

A jak tam u Hakana? Jakieś nowe wieści? Drapaki pozamawiane? :-)
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Post autor: jasminka »

Narin ja bym zadzwoniła <mrgreen>
Narin
Posty: 84
Rejestracja: 22 paź 2010, 13:53

Post autor: Narin »

Już dostałam odpowiedź :)
Ale w międzyczasie zdążyłam sobie wkręcić D-0A i już mi się mój projekt nie podoba <lol> To już chyba 4 model na który się "zdecydowałam" ;-)) Najpóźniej w poniedziałek MUSZĘ złożyć zamówienie, bo inaczej pieniążki się rozejdą...
Awatar użytkownika
EsteraR
Hodowca
Posty: 444
Rejestracja: 06 sie 2010, 00:43
Hodowla: EstiBri*PL
Kontakt:

Post autor: EsteraR »

mój drapak jest już gotowy przywiozą mi go 9 kwietnia i skręcą na miejscu w domu - nie śpieszyło mi się z jego odbiorem, więc umówiłam się na 9 kwietnia, bo wcześniej nie mam czasu :D za dużo ostatnio pracuję :(
Zablokowany