Drapaki

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Narin
Posty: 84
Rejestracja: 22 paź 2010, 13:53

Post autor: Narin »

Hakan jednak ma całkiem ciekawe modele np http://www.hakan.drapaki.biz/index.php? ... ek-ii-h-13. Tylko chyba podali złe wymiary słupów.
Strasznie jestem ciekawa jak się sprawdzają :)
Dziś składam zamówienie u Rufiego, rzucę chyba monetą ;-))
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Pochwalcie się dziewczyny, jak już Hakany przyjadą ;-))
A Ty Narin, jaki wreszcie? <mrgreen>
Narin
Posty: 84
Rejestracja: 22 paź 2010, 13:53

Post autor: Narin »

Proces decyzyjny blondynki jest straaaasznie skomplikowany <oops>
Ostatecznie padło na D-0A, oczywiście w dywanie. Mikusiowi powinien się spodobać ten wysoki słupek pod hamaczkiem, będzie się chłopak w końcu mógł powspinać. Lejla na pewno polubi dolną rozetę, bo ona nie przepada za wysokością. Dużo powierzchni do drapania, 3 fajne miejscówki, chyba będzie dobrze...

Do Hakana też w międzyczasie napisałam, ale nie zauroczyła mnie odpowiedź, zaproponowany projekt też nie.
Awatar użytkownika
Patrycja
Posty: 105
Rejestracja: 02 mar 2010, 19:03
Kontakt:

Post autor: Patrycja »

ja mam nadzieje w tym tygodniu zamowic hakana :)
Awatar użytkownika
rachelsztolcman
Posty: 40
Rejestracja: 13 gru 2010, 10:19

Post autor: rachelsztolcman »

Jako że drapak wykonywaliśmy według instrukcji i porad na forum to się chwalę tym co wyszło i dziękuję wszystkim za pomoc.

obrazek

obrazek

obrazek

Wiadomo, że Rufi to nie jest, ale i tak mi się wydaje, że całkiem nieźle wygląda. A sprawił sporo frajdy przy budowie :-) . Na podstawie chyba będzie jeszcze jakaś
wykładzina pcv, żeby łatwiej było czyścić. Wykładzina nie wydawała mi się dobrym pomysłem.
No i tu już w pełnej gotowości do przyjęcia Leosia.

obrazek
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

drapak pierwsza klasa :ok:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Ale faktycznie kusząco blisko stołu <lol>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Dorszka pisze:Ale faktycznie kusząco blisko stołu <lol>
Drapaczek bardzo fajny wyszedł, ale na bank kotek potraktuje blaty kuchenne za przedłużenie swoich półek do eksplorowania. Ja mam metr przed drapakiem fotel z wysokim oparciem i od początku koty uznały, że to przedłużenie ich drapaka. Tak więc mam w domu dwa drapaki, Rufiego i fotelowego. Już nikt poza kotami na nim nie siedzi, bo przecież to od koteczków fotel <lol>
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

O, "w dywanie" <ok>
Bardzo fajny, tylko faktycznie lepiej nie stawiać drapaka w okolicach miejsc, których kot nie powinien zwiedzać <lol>
Narin
Posty: 84
Rejestracja: 22 paź 2010, 13:53

Post autor: Narin »

Ale cudeńko!
A blaty i tak kotek będzie zwiedzał ;-)) U siebie w kuchni ciągle znajduję ślady małych łapek w miejscach "niedozwolonych". Jak jestem w domu to kładą się pod stołem i patrzą niewinnym wzrokiem: "myyyyyy? przecież my tam NIE DOSKOCZYMY"
Zablokowany