Drapaki

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
donka
Posty: 652
Rejestracja: 20 mar 2011, 18:21

Post autor: donka »

Toż to prawdziwy drapacz chmur jest <shock>
Wcale się nie dziwię, że kociaste zachwycone :-D
Awatar użytkownika
Ewmeta
Posty: 66
Rejestracja: 12 paź 2010, 09:03

Post autor: Ewmeta »

wow! ależ cudo !! Kocie marzenia spełnione jak myślę :-D
Awatar użytkownika
bea
Posty: 603
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:00

Post autor: bea »

dech zapiera :) napisz jak sie sprawdza te wiszace hamaczki u Ciebie .
Awatar użytkownika
EsteraR
Hodowca
Posty: 444
Rejestracja: 06 sie 2010, 00:43
Hodowla: EstiBri*PL
Kontakt:

Post autor: EsteraR »

Cieszę się, że Wam się podoba :)
drapak nie zajmuje połowy pokoju, choć z pewnością zależy to od wielkości tegoż pokoju :D mój akurat jest duży i drapak "ginie" w przestrzeni <lol>

kociaste bardzo szczęśliwe
Kami okupuje rozetę, Pampi śpi w legowisku, które stoi na półce i wyleguje się na tej długiej półce - właśnie ze względu na niego wzięłam taką półkę - on uwielbia się "wydłużyć" (wyciągnąć) i tak sobie leżeć, czy to na łóżku, czy na parapecie - a teraz ma ta półkę też <tańczy> Fredi śpi albo z Kami w rozecie, albo sam w rozecie, albo na półce na kocyku :D ogólnie pomału poznają cały drapak i wybierają swoje ulubione miejsca - ale niższa rozeta jest już 100% Kamisi :ok:
Marina
Posty: 553
Rejestracja: 05 sty 2011, 15:24

Post autor: Marina »

Świetny drapak <mrgreen> Mają futerka dużo miejsca i każdy może wybrać najlepsze miejsce dla siebie. Ciekawa jestem czy w ogóle będą chciały z niego schodzić <lol>
Awatar użytkownika
EsteraR
Hodowca
Posty: 444
Rejestracja: 06 sie 2010, 00:43
Hodowla: EstiBri*PL
Kontakt:

Post autor: EsteraR »

Marina pisze:Świetny drapak <mrgreen> Mają futerka dużo miejsca i każdy może wybrać najlepsze miejsce dla siebie. Ciekawa jestem czy w ogóle będą chciały z niego schodzić <lol>
schodzą jak chcą posiedzieć na mnie :haha: np teraz Fredi siedzi na mnie od godziny i mruczy, cały czas mruczy !! Kami schodzi z niego nad ranem jak przychodzi się ukochać do mnie do łóżka <serce>
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Super drapak! Mają koty teraz prawdziwy Disneyland :-) Bardzo ładne jest posłanko, w którym śpi Diego na zdjęciu i to na drapaku. To również z Hakana?
Narin
Posty: 84
Rejestracja: 22 paź 2010, 13:53

Post autor: Narin »

Zbieram szczękę z podłogi <ok>
Nie miałabym gdzie wstawić takiego cudeńka, zazdroszczę możliwości lokalowych :-)

W tym tygodniu powinien przyjść mój Rufi. Nie mogę się doczekać :-D
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

super, koty wygladają na tym olbrzymie jak małe kociaki. Gratuluję zakupu.
Awatar użytkownika
EsteraR
Hodowca
Posty: 444
Rejestracja: 06 sie 2010, 00:43
Hodowla: EstiBri*PL
Kontakt:

Post autor: EsteraR »

Bartolka pisze:Super drapak! Mają koty teraz prawdziwy Disneyland :-) Bardzo ładne jest posłanko, w którym śpi Diego na zdjęciu i to na drapaku. To również z Hakana?
to posłanko to bardzo fajna rzecz - taka dwa w jednym :) budka, którą wystarczy od góry złożyć do środka i robi się legowisko <ok> śpią i w tej opcji i w tej. Kupiłam to na wystawie kotów w Warszawie, producent to firma Alex. Na następnej wystawie jak tylko będą to kupuję drugie troszkę mniejsze :) dodam, że fajnie to cenowo wychodziło - ta budka/legowisko jest średniej wielkości i dałam chyba 55 zł za nią, ale nie jestem pewna, mniejsza kosztowała chyba 45 zł.
Zablokowany