Wszystko o zabawkach dla kotów!

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Od Cioci Dorotki Kamieńskiej przywiozłam prezent dla moich futerek:

Obrazek

To najlepszy ze wszystkich moich tuneli ( a mam ich kilka), a decyduje o tym jeden szczegół: druty tworzące tunel są ułozone spiralnie, a nie wszyte w postaci obręczy. Dzięki temu tunel się nie "wali", zachowuje swój kształt nawet w przypadku skoków. Oprócz dużych dziur są też małe dziureczki, takie tylko na łapki - u mnie koty zawsze lubiły tunele, ale ten będzie przebojem nr 1. Już jest <mrgreen>

Szalejące dziewczyny pięknie dziękują za taki fajny prezent <pokłon>
tamiska
Posty: 44
Rejestracja: 12 sty 2011, 12:50
Kontakt:

Post autor: tamiska »

A gdzie można kupić takie cudo i za ile przede wszystkim? Lucek bardzo lubi takie zabawki :D
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Zapomniałam dokleić link do strony, przepraszam.

http://www.zooplus.pl/shop/koty/zabawki ... ota/152397
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Ale super tunel, szkoda że miejsca nie mam w chałpie, bo bym taki kupiła moim leniom.

Dorszka to musisz jakieś foty zrobić, jak Twoje stadko buszuje w tym tunelu <mrgreen>
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Sonia pisze:Ale super tunel, szkoda że miejsca nie mam w chałpie, bo bym taki kupiła moim leniom.

Dorszka to musisz jakieś foty zrobić, jak Twoje stadko buszuje w tym tunelu <mrgreen>
Dorszka mnie zabije, ale Fadosław mi się śnił ubiegłej nocy, pragnęłabym zobaczyć tego macho <oops> Może być bez tunelu <mrgreen>
Awatar użytkownika
nikaxx
Posty: 721
Rejestracja: 20 cze 2010, 11:13

Post autor: nikaxx »

hehe a mi się Dorszka śniła dzisiaj <lol>
Chyba jakieś przeznaczenie <lol> <offtopic>
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Post autor: Agnieszka7714 »

Ja się przykładam do tego zielonego tunelka, ale jakiś taki wąski mi się zawsze wydaje...
Mój Frodo to już prawie nie interesuje się zabawkami. Ewentualnie piłeczki i to tylko wtedy jak mały nie widzi. Za to Vincent to uwielbia wszystkie gąbki, a najbardziej te od zmywania naczyń. Codziennie je zabiera, potrafi nawet w trakcie sprzątania zabrać mi z ręki. Po świątecznych porządkach znalazłam wszystkie w szafce w salonie. Teraz już wiem gdzie szukać. Ale ostatnio wymyślił sobie nową zabawę. Mamy w salonie ogromne fotele i gapcio rozpędza się spod balkonu, odbija o oparcie i tak "przelatuje na małysza" prawie cały przedpokuj i ląduje u nas w sypialni <lol> . Tylko mu narty doprawić i medal gwarantowany.
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Post autor: Agnieszka7714 »

Sonia pisze:Ale super tunel, szkoda że miejsca nie mam w chałpie, bo bym taki kupiła moim leniom.

Dorszka to musisz jakieś foty zrobić, jak Twoje stadko buszuje w tym tunelu <mrgreen>
czekamy, czekamy...
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

ja mam ten zielony tunel z zooplusa. koty chętnie się w nim bawią, mieszczą się spokojnie- nawet Simon nie ma problemu. Irytuje mnie jedynie to, ze konstrukcja nie jest stabilna i tunel pokłada się zawiast być "rurą", wówczas koty mają problem, zeby do niego wlecieć.
Awatar użytkownika
adal75
Posty: 12
Rejestracja: 09 kwie 2011, 22:12

Post autor: adal75 »

Ja mam ten potrójny tunel. Kupiłam dla kociaków będących u mnie na ,,tymczasie'', rzeczywiście jest dobrze wykonany, ale ma jak dla mnie podstawową wadę- nie szeleści :(, dlatego kupuję teraz ten zielony z zooplusa.
Zablokowany