Enya Agilis Cattus*Pl

Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

tak patrzę na naszą niebieską Królewnę i aż trudno uwierzyć, że dziewulka tak wydoroślała <zakochana>
kary cd. ;-))

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Rośnie się mojej dziewczynce :) I żadnego nadmiaru na razie nie widzę, proszę spokojnie miseczki napełniać! :-x
Awatar użytkownika
Ula
Agilisowy Rezydent
Posty: 814
Rejestracja: 26 mar 2009, 22:10

Post autor: Ula »

O jaki piękny i oryginalny magnes na lodówce <mrgreen>


Śliczna jest <serce>
Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 203
Rejestracja: 26 mar 2009, 12:21

Post autor: Justyna »

Enyulka rośnie że ho,ho <klaszcze> .To jest niesamowite jak te kociaki szybko dorośleją i się przeobrażają.Fajnie ,że mamy możliwość podglądania tego fenomenu na fotkach. ,Pozdrowienia dla Królewny :kotek: jej Panci i pozostałych forumowiczek i ich milusińskich ;-))
Pola
Hodowca
Posty: 866
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:51
Kontakt:

Post autor: Pola »

Faktycznie wyrosła panna :)
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Prześliczna z niej kotunia :kotek:
Awatar użytkownika
Agnieszka
Posty: 60
Rejestracja: 25 lis 2008, 08:39

Post autor: Agnieszka »

I te oczyska...
Patrzę sobie na kocinkę Twoją Dorotko i ciekawa jestem bardzo, jak się z młodszym braciszkiem zacznie zaprzyjaźniać. I wtedy będziemy Cię zbiorowo, mocno i równomiernie o fotki naciskać :)
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

Agnieszka pisze: i ciekawa jestem bardzo, jak się z młodszym braciszkiem zacznie zaprzyjaźniać. I wtedy będziemy Cię zbiorowo, mocno i równomiernie o fotki naciskać :)
I ten moment zbliża się do nas wielkimi milowymi krokami i bardzo , bardzo się cieszę <klaszcze> <klaszcze>
nie ukrywam jednak, że mam ogromnego stracha <strach> żeby tylko misiowe dzieciaczki szybko się dogadały i polubiły :-D i

focić będziemy do znudzenia, obiecuję :ok: takie śliczne kolorki się spotkają to jak można inaczej <?>

a tak w ogóle to wiem,że Enyulka bez medali , wyróżnień , dyplomów a dla mnie jest najpiękniejszą Istotką i tyle....... <serce>
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

najwyraźniej nie trafiłam w gust dziewczynki i planowany spacer w szelkach spalił na panewce, niestety :-(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a po zdjęciu tej uprzęży było tak... <zakochana>

Obrazek
Awatar użytkownika
Ula
Agilisowy Rezydent
Posty: 814
Rejestracja: 26 mar 2009, 22:10

Post autor: Ula »

No u mnie niestety tak samo.Caesar nienawidzi TEGO i wypadów plenerowych nie ma!Kot był tak zestresowany,że mu odpuściłam.Na wyjścia TYLKO transporter i wtedy jest bardzo zadowolony-tak jak Królewna na ostatniej fotce <zakochana>
Zablokowany