Gato Agilis Cattus*Pl

Filipa
Posty: 5
Rejestracja: 30 mar 2011, 18:55

Post autor: Filipa »

<gwiżdże>
ŚRODA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chyba minęły dwie i nic..... :axe:
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Filipa pisze: <gwiżdże>
ŚRODA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chyba minęły dwie i nic..... :axe:
Chwilowo zdjęć nie będzie.
Mój stary monitor dokonał żywota. Chcąc nie chcąc musiałam kupić nowy. I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie fakt, że mój nowy, cudowny nabytek trzeba skalibrować. Póki tego nie zrobię nie wywołam żadnego zdjęcia, a nie zrobię tego szybko z braku finansów. :-(
Na pociechę dodam, że zdjęcia od czasu do czasu robię, wiec jak już będę „skalibrowana” to wywołam hurtem i pokażę.

U Gato wszystko dobrze :-)
Rośnie, co potwierdzili przyjaciele którzy przyszli do nas ostatnio z wizytą. I faktycznie pod ręką jakby tak więcej kotka do głaskania. Ciałka specjalnie nie nabiera, bardziej idzie w kierunku utrzymania smukłej sylwetki. Apetyt dopisuje jak dopisywał, to naprawdę cudowne patrzeć z jakim entuzjazmem podchodzi do jedzenia.
Bardzo szaleje z Lunką. Wczoraj byli łaskawi bawić się w ganianego od 5 rano do południa. Moja biedna Luna nigdy chyba jeszcze w swoim życiu nie zaznała tyle ruchu co przez ostatni miesiąc.
Niestety Gato zupełnie nie uważa w ferworze zabawy, wszystko robi na 100%. Czasem naprawdę się boję, żeby nie zrobił sobie krzywdy.

Straszne sztuki wyczynia w kuwecie <diabeł> Wiecznie tam bobruje, zanim zrobi siusiu kuca kilka razy, o qpalu nie wspominając. Później zakopuje, wraca i poprawia zakopywanie. Znowu kilkukrotnie. Potrafi zakopywać to, co ja staram się odkopać, żeby wyrzucić. Podnosi alarm, jak Luna wyjdzie i nie zakopie (nigdy nie zakopywała, co przyznam było dla mnie wygodne bo łatwiej się sprzątało). Leci więc i zakopuje za nią. Czasem to normalnie robimy z Gato wyścigi do kuwety z której właśnie wyszła Luna. On leci zakopywać, ja lecę wyjąć co trzeba i wywalić. Przez tą jego nad-aktywność kuwetową dostanę chyba pylicy. Żeby dobrze sprzątnąć kuwety muszę je solidnie przesiać łopatką <diabeł> Pierwszy raz od 4 lat czuję potrzebę zmiany żwirku. Chyba w końcu spróbuję przestawić się na wersję Cat's Best Nature Gold, tylko ta cena taka mało przyjazna.

Więcej wieści o Gato może przekaże Wam Dorszka. Jutro przybywa na wizytację i własnym okiem oceni Dziecinę <mrgreen>
Pola
Hodowca
Posty: 866
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:51
Kontakt:

Post autor: Pola »

Pięknie u Was, uwielbiam takie opisy :-)
A co do zamiłowania do kopania w kuwecie - mówi się, że to kobiety są porządniejsze <lol>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

To po Arabice... Kobiecie jak najbardziej. Na pewno nie po Fado <lol>

Arabica tak bobruje właśnie, zakopuje nawet ścianki kuwety.

A co Guru robi... Potrafi przekopać cały piasek z jednego rogu kuwety w przeciwległy, usypując przy tym idealny stożek <lol>
Awatar użytkownika
mevik
Posty: 124
Rejestracja: 25 sty 2011, 17:40

Post autor: mevik »

Gatuś - czyścioszek <lol> A te wyścigi do kuwety pt. "kto ma pierwszy posprzątać" muszą zabawnie wyglądać. Pozdrawiamy gorąco
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

Mago pisze:Chyba w końcu spróbuję przestawić się na wersję Cat's Best Nature Gold, tylko ta cena taka mało przyjazna.
Więcej wieści o Gato może przekaże Wam Dorszka. Jutro przybywa na wizytację i własnym okiem oceni Dziecinę <mrgreen>
cena i owszem trochę może odstraszać <diabeł> ale żwirek jest bardzo wydajny , u mnie tylko taki :-)

Czekamy więc na wieści od Dorszki <mrgreen>
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

Mago jakbym o moim Leonie czytała normalnie - może kremaki po prostu tak mają??

u mnie Leon "zakopuje" nawet sufit kuwety :mimbla:
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

jak fajnie, że u was taka komitywa
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Z tym kopaniem to chyba chłopaki tak mają. U mnie Królewna zrobi i wali 5 minut po ściankach kuwety (choćby to miało spowodować, że qupal zniknie) i wychodzi zostawiając wszystko na wierzchu. Za to Tami jak wejdzie to kopie, aż cały żwirek usypie w górę.
Awatar użytkownika
Gosia i Ira
Hodowca
Posty: 1683
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:49
Kontakt:

Post autor: Gosia i Ira »

Miziaki dla ogonków :kotek:
ODPOWIEDZ