Drapaki

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
damianos
Posty: 230
Rejestracja: 14 lut 2011, 20:31

Post autor: damianos »

Bardzo ładny drapak ; )
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Już kiedyś pisałam, że u Nas drapak firmy "krzak" kiepskiej jakości pękł pod kotem,
raniąc drugiego poprzez upadek nań... Był dramat, nie polecam.

Rufi jest bezwzględnie stabilny, GENIALNIE, nawet i trzy rozpędzone futra nie są w stanie go drgnąć.

Narin, piękny drapak, gratuluję, że wreszcie jest <mrgreen>

Btw, koleżanka ostatnio powiedziała, że to MEBEL właściwie, nie drapak :ok:
Narin
Posty: 84
Rejestracja: 22 paź 2010, 13:53

Post autor: Narin »

Futra dzisiaj pokłóciły się o hamak <lol> Jak będę miała jakieś wolne fundusze chyba przedłużę słup do sufitu i dam jeszcze jeden.
Marina
Posty: 553
Rejestracja: 05 sty 2011, 15:24

Post autor: Marina »

Świetny drapak, Narin. A kłótnia między futerkami świadczy o tym, że im też się podoba <mrgreen>
odiss

Post autor: odiss »

Dzisass.... przebiłem sie w koncu przez 51 stron porad :))

Wnioski jakie mi sie nasuneły :
Kupie Rufiego - bede zadowolony. Kupie coś innego - trzaśnie po paru miesiacach, najdalej po 2 latach, a przez ten czas bedzie niestabilne. Również za radą wlascicielki hodowli zdecydowalismy sie na cos lepszego


Obrazek

Może nie za drogi, nie za duży, ale jak cos to sie go rozbuduje :) Hamaczek sam mu zrobie jesli bedzie chcial :) Już mi to moja kotka wymiauka co ona chce ;)
Awatar użytkownika
EsteraR
Hodowca
Posty: 444
Rejestracja: 06 sie 2010, 00:43
Hodowla: EstiBri*PL
Kontakt:

Post autor: EsteraR »

Odiss bardzo fajny drapak wybrałeś dla jednego ogonka wystarczy :D a nawet jak będą dwa to też będą miały się gdzie bawić :)

możesz się zastanowić nad zamontowaniem rozety zamiast półki na tym wyższym poziomie - lina jest bezużyteczna - mało kotów się nią bawi - znacznie lepiej sprawdzi się zawieszona na wkręconym haczyku zabawka, którą kot już zna i się bawi - jakaś myszka czy piłka, a pieniądze zaoszczędzone na linie, dołożysz do rozety :D
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

Estera dobrze radzi... Ja procz rozety zmianiłabym jeszcze ustawienie tuby - wyżej właśnie pod rozetą - mam tak i moje chłopaki uwielbiają!!!

Obrazek
to jest P7a po modyfikacjach


jako, że u mnie tuba i rozeta non stop oblegane, półka pośrednio bo na niej stoi legowisko to po cichu myślę aby z końcem roku wymienić rozetę i tubę na dywanowa <gwiżdże> <gwiżdże> co o tym myślicie??
Narin
Posty: 84
Rejestracja: 22 paź 2010, 13:53

Post autor: Narin »

Pewnie że wymienić! :-D Ten dywan Rufiego jest boski. Moje Szkodniki piłują go namiętnie pazurami i nie ma śladu. Na dodatek w ogóle się nie brudzi, mam porównanie ze sztruksowym hamaczkiem.

Co do miejscówek na drapaku to jednak najbardziej ulubioną jest hamak (ten sam hamak, który na początku omijały). W rozetce też jest fajnie się rozkokosić ale hamak to jest to :-)
Awatar użytkownika
Patrycja
Posty: 105
Rejestracja: 02 mar 2010, 19:03
Kontakt:

Post autor: Patrycja »

moj tez uwielbia rozete :)
anias
Posty: 249
Rejestracja: 21 mar 2011, 13:23

Post autor: anias »

odiss - ja też kupiłam ten model drapaka na wystawie we Wrocławiu - bardzo mi się podobał i generalnie jestem z niego zadowolona ale po 2 miesiącach moja niespełna 6 miesięczna kociczka ledwo się mieści na górnej półce... (a lubi się wyyyyciągać)
tuba jest super, grube rury do drapania też, brakuje mi za to bardzo rozety i właśnie dłuższej półki do wyciagania. Następny model jaki zamówię będzie już bardziej przemyślany i dostosowany do rzeczywistych potrzeb i upodobań moich koteczków ;-))

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zablokowany