Gary i Ginevra de GroSSo MineTTo

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

A ja widzę, każdy inny <mrgreen>
Małoooo zdjęć , by stwierdzić czy klony <lol> ;-))
Awatar użytkownika
Elwira
Posty: 889
Rejestracja: 10 sty 2011, 22:04

Post autor: Elwira »

Ale słodziutkie maluszki :) <zakochana> <zakochana> ....
:kotek: :kotek: d
Awatar użytkownika
asiek
Agilisowy Rezydent
Posty: 1200
Rejestracja: 19 cze 2009, 20:38

Post autor: asiek »

Chłopaki jak trzeba,ale faktycznie coś cienko z fotkami <lol>
Awatar użytkownika
Karla...
Posty: 47
Rejestracja: 22 paź 2010, 21:56

Post autor: Karla... »

witam wszystkich
dlugo nas tu nie bylo - bo jak to juz kiedys napisalam, majac dwoje dzieci (kocich) nie chce sie wlaczac komputera. Teraz majac dwoje nastolatkow (prawie 5 miesiecy) to nie mozna, bo trzeba im ciagle ratowac zycie <mrgreen>

Braciszek i siostrzyczka to sama radosc i slodycz. NIe sa typowo nakolankowe, ale non stop trzymaja sie w odleglosci ok 20cm :) za wyjatkiem sprzatania kiedy to ida na inspekcje wysprzatanych katow

Jedza pieknie, a meska czes dwojki to nawet za pieknie, wiec so kraglutkie i pelne energii. Mieszkamy nad samym morzem , wiec bieganie po plazy i moczenie kocich lap w cieplej morskiej wodzie to dzienny rytual. Te moje koty to taki koci odpowiednik Labradorow, uwielbiaja wode. W domu maja mala kuwete wypelniona woda z plywajacymi pilkami i moga sie tak bawic godzinami , tylko potem wszystko i kot i otoczenie nadaja sie do intensywnego suszenia

Jutro wielki dzien ! Ciachamy pompony Garego , wiec ja lekko w stresie a chlopak niczego nieswiadomy zjadl przed chwila ostatni posilek jeszcze w pelnym rynsztunku

Prosze trzymjacie kciuki , zeby sie wszystko udalo <pokłon>

Dziewczynke bedziemy pozbawiac atrybutow za kilka tygodni, bo niestety nie udalo mi sie tak wszystkiego zorganizowac zeby zabieg byl tego samego dnia :-(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Karla...
Posty: 47
Rejestracja: 22 paź 2010, 21:56

Post autor: Karla... »

och i jeszcze kazdemu brakuje juz po jednym zebie. Ginevrze na gorze , Garemu na dole !
Jak te dzieci rosna ! Mam nadzieje ze to naturalny proces a nie ze sobie powybijaly w trakcie jakiejs walki <rotfl>
Marina
Posty: 553
Rejestracja: 05 sty 2011, 15:24

Post autor: Marina »

Miło, że odezwaliście się bo dwa koty w domu i taka cisza w wątku to nie do pomyślenia <mrgreen>

Kociaczki piękne i pięknie urosły. Świetnie wyglądają w duecie. Przydałoby się więcej takich zdjęć. Z tego co piszesz widać, że kociaki już na dobre zadomowiły się u Was. Tylko można im pozazdrościć spacerów po plaży. Ciekawa jestem jak patrzą na nie inni spacerowicze?

Oczywiście trzymam kciuki za bezstresowe odjajaczenie Garego <ok>
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

"żądamy" zdjęć ze spacerów po plaży i kąpieli w morzu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
donka
Posty: 652
Rejestracja: 20 mar 2011, 18:21

Post autor: donka »

madziulam2 pisze:"żądamy" zdjęć ze spacerów po plaży i kąpieli w morzu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak, tak, tak <klaszcze>
Kciuki się meldują <ok> żeby "odjajczanie" poszło gładko :kotek:
Awatar użytkownika
Karla...
Posty: 47
Rejestracja: 22 paź 2010, 21:56

Post autor: Karla... »

wstawie wstawie <mrgreen>
ludzie na plazy tez im czasami zdjecia pstrykaja , wiec nei zdziwie sie jak sie blizniaki znajda w jakims przewodniku turystycznym <mrgreen>

Magda, a Twoj Leos to tak jak moje w wannie lubi polegiwac? Moje uwielbiaja zwlaszcza po prysznicu jak jakies resztki wody z mydlem zachowaly. Kociaki nie pachna wiatrem i kotem, tylko mydlem Dove brzoskwiniowym :)
Awatar użytkownika
asiek
Agilisowy Rezydent
Posty: 1200
Rejestracja: 19 cze 2009, 20:38

Post autor: asiek »

Piękne kicie. <ok> za ciachanie.
Zablokowany