Transportery

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

pudelek pisze:Jeśli tylko Haritę chce w nim nosić to wystarczy <mrgreen>
Oczywiście, że tylko jedno będę wozić w plecaku <lol> . I to będzie raczej Gramek :-) .

Kręgosłup już mi pękł. Ostatnio zabrałam ich oboje w Pet Cargo do weterynarza. Przeszłam z tym wszystkim na ramieniu ponad kilometr piechotą :pity: ...Mały był spokojniejszy, ale Harita była tak strasznie zniesmaczona, że nie zrobię jej tego więcej <lol> <serce> .
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

czy widziałyście takie coś?? może ktoś oglądał "na żywo"?? torba
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

madziulam2 pisze:czy widziałyście takie coś?? może ktoś oglądał "na żywo"?? torba
Ale pisze, że maksymalnie do 6 kg. Ja raczej wróżę Leonkowi znacznie więcej <mrgreen>
Awatar użytkownika
tuska
Hodowca
Posty: 112
Rejestracja: 15 lis 2010, 16:03
Hodowla: BesiCatBri*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Gostyń/Leszno
Kontakt:

Post autor: tuska »

Sonia pisze:
madziulam2 pisze:czy widziałyście takie coś?? może ktoś oglądał "na żywo"?? torba
Ale pisze, że maksymalnie do 6 kg. Ja raczej wróżę Leonkowi znacznie więcej <mrgreen>
i dla mnie jeszcze jedno ALE transporter na lato! Nie wyobrażam sobie kota wieść jesienią czy zimą
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

znalazłam coś dla naszych "gigantów" jak Tamis czy Ozz aby Pańcie się nie przemęczały <lol> <lol> wózek
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

madziulam2 pisze:znalazłam coś dla naszych "gigantów" jak Tamis czy Ozz aby Pańcie się nie przemęczały <lol> <lol> wózek
Oooo! Już mi się podoba, w sam raz dla mojego słonia <ok>
Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 723
Rejestracja: 29 maja 2011, 17:59

Post autor: Małgorzata »

Super ta torba - plecak na kółkach, ciekawa jestem tylko, ile ona sama waży... bo trzeba jeszcze to dodać do wagi kota <lol> Ale pewnie, że to dobre rozwiązanie. Jak jadę do weterynarza i znoszę do samochodu Bono w transporterze, to kilka razy po drodze zmieniam rękę, w której trzymam ten ciężar, bo bym nie doniosła :-)
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

madziulam2 pisze:znalazłam coś dla naszych "gigantów" jak Tamis czy Ozz aby Pańcie się nie przemęczały <lol> <lol> wózek
Jakbym pojechała po kostce do weta z Ozzem w środku, to focha miałby do końca swoich kocich dni! <lol>
Awatar użytkownika
tuska
Hodowca
Posty: 112
Rejestracja: 15 lis 2010, 16:03
Hodowla: BesiCatBri*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Gostyń/Leszno
Kontakt:

Post autor: tuska »

A co powiecie na takie coś <mrgreen>

Obrazek
Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 723
Rejestracja: 29 maja 2011, 17:59

Post autor: Małgorzata »

:haha:
Ale dla mnie chyba za drogie <lol>
Zablokowany