Holly & Bibi Nagada*PL i Lulu Agilis Cattus*PL

Awatar użytkownika
donka
Posty: 652
Rejestracja: 20 mar 2011, 18:21

Post autor: donka »

Śliczne dziewczynki <zakochana>
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Nie mogę sie nadziwić jak te mrusie szybko rosną...Ja znów o Bibi - bączek futrzany ma już 4,5 kg!
Wielkością dogoniła prawie Holly, gabarytami również, tylko główka w normie tzn. jak na jej wiek przystało. Miętosi się ją miło, bo mięciutka jest jak pluszak, no ale za dużo sadełka to wiadomo - niezdrowo. Cóż, poczekam trochę i zobaczymy - albo będę mieć okazałą dużą brysię, albo Bibi będzie mieć dietę. Przeżyje to boleśnie, bo jeść kocha BARDZO! Jak na razie nie ograniczam, bo przecież to jeszcze dziecina i rozwijać się musi. Chyba, że doradzacie inaczej.

No to jeszcze raz wsomnienie z marca...krecik maleńki 1200 g <zakochana>
Obrazek

Dzisiaj... :-)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiamy :-)
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: AgnieszkaP »

Piękna koteczka <serce> , bardzo wydoroślała, a to przecież szkrab jeszcze :-) (Tak dla porównania, moja sąsiadka ma brytyjkę, która 19 sierpnia skończy rok. Dziś była ważona i waga pokazała 4,5 kg).
Bartolko, mam identyczny dylemat jak ty. Mój Carlos też jest spory jak na swój wiek - 5,2 kg (za tydzień skończy 7 m-cy), i - podobnie jak ty - nie wydzielam mu jedzenia, zakładając, że jest młodziutki. Ale ma chłop apetyt, nie da się ukryć ;-)) Bella je sporo mniej.
wlapka
Posty: 206
Rejestracja: 25 kwie 2010, 23:52

Post autor: wlapka »

<zakochana>
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

AgnieszkaP pisze:Piękna koteczka <serce> , bardzo wydoroślała, a to przecież szkrab jeszcze :-) (Tak dla porównania, moja sąsiadka ma brytyjkę, która 19 sierpnia skończy rok. Dziś była ważona i waga pokazała 4,5 kg).
Bartolko, mam identyczny dylemat jak ty. Mój Carlos też jest spory jak na swój wiek - 5,2 kg (za tydzień skończy 7 m-cy), i - podobnie jak ty - nie wydzielam mu jedzenia, zakładając, że jest młodziutki. Ale ma chłop apetyt, nie da się ukryć ;-)) Bella je sporo mniej.

Carlos też ma wagę okazałą :-) Sama nie wiem czy to norma u Bibi, ale martwię się czy nie jest już utuczona (żeberka jeszcze wyczuwam ;-)) )
Awatar użytkownika
Grażyna
Hodowca
Posty: 60
Rejestracja: 05 cze 2010, 00:01
Hodowla: NAGADA*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa/Dębe Wielkie
Kontakt:

Post autor: Grażyna »

Pani Moniko! Przepiękne zdjęcia! Głaski do kociastych :) Co do wagi Bibi, jej matka jest ogromną kotką (wielokrotnie na wystawach myloną z kocurem przez swoje gabaryty), podobnie jak tatuś, więc byłaby rozczarowana, gdyby wyrosłą mała kotka :D Dopóki kotka nie ciągnie brzucha po ziemi, a ma same mięśnie to się tylko cieszyć z tak dużego kotka :D
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Grażyna pisze:Pani Moniko! Przepiękne zdjęcia! Głaski do kociastych :) Co do wagi Bibi, jej matka jest ogromną kotką (wielokrotnie na wystawach myloną z kocurem przez swoje gabaryty), podobnie jak tatuś, więc byłaby rozczarowana, gdyby wyrosłą mała kotka :D Dopóki kotka nie ciągnie brzucha po ziemi, a ma same mięśnie to się tylko cieszyć z tak dużego kotka :D
:-) Mamuśka Ariadna jest jedyna w swoim rodzaju, Tatusiowie kremaki też okazali :-) Dzięki wielkie za ciepłe słowa :-)

Pozdrawiamy!

Obrazek
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Post autor: maga »

Grażyna pisze:Pani Moniko! Przepiękne zdjęcia! Głaski do kociastych :) Co do wagi Bibi, jej matka jest ogromną kotką (wielokrotnie na wystawach myloną z kocurem przez swoje gabaryty), podobnie jak tatuś, więc byłaby rozczarowana, gdyby wyrosłą mała kotka :D Dopóki kotka nie ciągnie brzucha po ziemi, a ma same mięśnie to się tylko cieszyć z tak dużego kotka :D
Podpisuje sie pod słowami Grażyny :)
Awatar użytkownika
bajewka
Hodowca
Posty: 689
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:22
Hodowla: Bajbri*Pl
Płeć: i
Skąd: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: bajewka »

Bardzo ładne kotki-koniecznie wymiziac prosze
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Dom zachodzącego słońca...

Obrazek

Obrazek

Holly
Obrazek

:-)
ODPOWIEDZ