Hakuna Duma Gdanska

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
anna.m
Posty: 9
Rejestracja: 05 lip 2009, 22:08

Post autor: anna.m »

Co do drapaków, czy możecie polecić jakiegos konkretnego producenta lub markę? Na allegro jest tych ofert mnóstwo a ja niestety jeszcze nie umiem tak na oko zobaczyć który jest najlepszy...
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

anna.m pisze:Co do drapaków, czy możecie polecić jakiegos konkretnego producenta lub markę? Na allegro jest tych ofert mnóstwo a ja niestety jeszcze nie umiem tak na oko zobaczyć który jest najlepszy...
Tak, z czystym sumieniem polecam te drapaki.
Moja kicia 1,5 roku już korzysta z takiego drapaka i obie jesteśmy zadowolone :-)
Z własnego doświadczenia wiem, że warto dopłacić do drapaka i kupić go w "tapicerce" dywanowej - rewelacyjnie utrzymuje się go w czystości. Mam na myśli usuwanie kocich kłaków <diabeł>
kasia z gdyni
Posty: 492
Rejestracja: 30 cze 2009, 16:34
Kontakt:

Post autor: kasia z gdyni »

Co tak cicho u ciebie, jeśli masz już kicie to poproszę o fotki
Awatar użytkownika
Bella
Posty: 36
Rejestracja: 01 sie 2009, 12:47

Post autor: Bella »

co do drapakow to moj maly Willie na razie drapie na zwylkym drapaku - palik owiniety sizalem i taka sama podstawka. u mnie w domu nie ma za bardzo miejsca na wielki drapak ale kiedy kicia urosnie to kto wie......
anna.m
Posty: 9
Rejestracja: 05 lip 2009, 22:08

Post autor: anna.m »

Witam wszystkich bardzo serdecznie:)

Jak ten czas szybko leci..od czasu mojej ostatniej obecnosci na forum minal rok z kawalkiem. A tymczasem do mojego domu zawitaly dwa przecudne kociaki; Fifi i Frutella (miotowe siostrzyczki z hodowli Aksambri). Agnieszka ostrzegala mnie,ze Fifi lubi miecho <lol> miala racje- ona zjadlaby konia z kopytami <lol> <lol> Dzieki temu tez bardzo szybko sie zaaklimatyzowala- lakomstwo wygralo ze strachem przed buldogiem :pies: <serce>
Z Frutella bylo troszke trudniej, ona pierwszy miesiac spedzila pod kanapa (wychodzila tylko gdy frodo byl akurat na dworzu albo mocno spal) Nie robilam zadnej socjalizacji na sile stwierdzilam, ze trzeba dac im czas... To byl tez najlepszy wybor,teraz tych dwoje akceptuje sie jak prawdziwa rodzinka a my mamy nowego najwiekszego pieszczocha, ktory swoim ,,traktorkiem,, budzi mnie codzienie rano zamiast budzika :kwiatek:
Marzena
Posty: 145
Rejestracja: 07 wrz 2010, 17:51

Post autor: Marzena »

Więcej opowieści po tak długim czasie. Zdjęcia. poproszę
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Ale tak bez zdjęć <?> Nie ma mowy, żebyśmy odpuścili <lol>
Zwłaszcza po tak długiej nieobecności.
anna.m
Posty: 9
Rejestracja: 05 lip 2009, 22:08

Post autor: anna.m »

Obrazek

Ten kolorowy nosek to Frutella- czekoladowy szylkret point

Obrazek

Natomiast Fifi to liliowa szylkretka point :)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Jak miło widzieć znajome kotki :)
anna.m
Posty: 9
Rejestracja: 05 lip 2009, 22:08

Post autor: anna.m »

Moje gwiazdki kochane 24.12 skonczyly roczek i sa najpikniejszym prezentem jaki moglam sobie wymarzyc <serce>
Oczywiscie moje dzieci zaraz by mnie poprawily,ze one nie sa tylko moje (chociaz wzasadzie Frutella <serce> to jest tylko moja),
bo u nas to kazdy czlonek rodziny ma swojego kota a wzasadzie, to my przynalezymy do nich:) I tak: moj najstarszy syn ma Hakunke, ktora wdrapuje sie do niego na lozko pietrowe by z nim spac ( nie spi z nikim innym), Dorian moja mlodsza latorosc ma Fifi a Ja Frutelle i tak kocia miloscia dzielimy sie po rowno.
Zablokowany