Miot M - Ino i Fado

Awatar użytkownika
Gosia i Ira
Hodowca
Posty: 1683
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:49
Kontakt:

Post autor: Gosia i Ira »

kciuki zaciśnięte za maluszki Trzymam kciuki <ok>
Awatar użytkownika
nataniela
Hodowca
Posty: 170
Rejestracja: 21 wrz 2009, 11:41
Hodowla: Britabby*PL
Kontakt:

Post autor: nataniela »

Rany, człek na moment z forum ucieknie (remont) a tu takie fantastyczne wieści <serce> Serdeecznie gratuluję <klaszcze> i trzymam kciuki za gromadkę :-)
Anncats
Posty: 29
Rejestracja: 05 maja 2011, 15:32

Post autor: Anncats »

Gratuluję takiego dużego kociego przedszkola!!!!!!!!! :-D Bardzo mocno trzymam kciuki za dwa wygodnickie maleństwa, aby w swoim tempie ale jednak systematycznie rosły zdrowiutko! Pozdrowienia od moje świętej trójcy hihihihi <aniołek> <aniołek> <aniołek>
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 21
Rejestracja: 18 lip 2011, 17:21
Kontakt:

Post autor: Agata »

Gratulacje <ok> sliczne malenstwa :bobas:
Awatar użytkownika
Karla...
Posty: 47
Rejestracja: 22 paź 2010, 21:56

Post autor: Karla... »

Wielkie gratulacje dla mamci , jak pieknie i kolorowo i jak duzo

Juz sobie wyobrazam jak sie 2 pozostale Damesy rozpakuja i 15 kociat bedzie zasuwalo po mieszkaniu. Otwieracie szuflade.. kot, lodowke.....kot :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek:

Ale bedzie wesolo , a ja sie nie odkleje od monitora i wyniki 3 kwartalu w pracy to juz moge pod tramwaj podlozyc. :axe: Musze poprosic Dorszke o napisanie mi usprawiedliwienia ! O! <klaszcze>

Powinnismy zrobic zaklady ile bedzie kociakow.... kto wygra dostanie .... :party:
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Anka »

o rany, a tylko weekend mnie nie było!!!1 Gratulacje :kotek: :kotek: :kotek:
A co jeśli Panny A i G też po 7 wydadzą?? <rotfl> 21 kociaków <gwiżdże> <gwiżdże>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Anka pisze:o rany, a tylko weekend mnie nie było!!!1 Gratulacje :kotek: :kotek: :kotek:
A co jeśli Panny A i G też po 7 wydadzą?? <rotfl> 21 kociaków <gwiżdże> <gwiżdże>
Hehehe Dorszka będzie drugiego kiciaka gratis do torby z wyprawką pakować, jako załącznik do pierwszego <rotfl> Ani się człowiek nie obejrzy, przyjeżdża do domu, a tu dwupak od razu wyskakuje :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

Sonia pisze:
Anka pisze:o rany, a tylko weekend mnie nie było!!!1 Gratulacje :kotek: :kotek: :kotek:
A co jeśli Panny A i G też po 7 wydadzą?? <rotfl> 21 kociaków <gwiżdże> <gwiżdże>
Hehehe Dorszka będzie drugiego kiciaka gratis do torby z wyprawką pakować, jako załącznik do pierwszego <rotfl> Ani się człowiek nie obejrzy, przyjeżdża do domu, a tu dwupak od razu wyskakuje :kotek: :kotek:

ahhahahaahah
Awatar użytkownika
dźinx
Hodowca
Posty: 191
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:44
Hodowla: Magic Galaxy*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Śląsk

Post autor: dźinx »

Serdecznie gratuluję maluchów! Bravo INO, Fado wiadomo :ok: -spisał się tatulo!
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Na razie ciągle jesteśmy w komplecie. Dziewczynka stopi z wagą, nie daje się nakarmić butelką, ale udało mi się przystawić ja po południu do maminego cyca, po kilku godzinach spania i dawania bardzo marnych oznak życia, wypiła 3 gramy, a po kolejnej godzinie przyssała się już samodzielnie. Kremaczek odmawia jedzenia we wszelkiej postaci, po 17 udało mi się wbić w niego 4 ml, po tak samo długiej przerwie w jedzeniu, i takim samym bezwładzie, co u dziewczynki. cofnął się o 3 gramy w stosunku do rana.

Tak mama stara się przekazać jak najlepszą energię swojemu synkowi. Opiekuje się nim cały czas, wylizuje i przytula, to też ciągle daje mi jakąś nadzieję, chociaż on słabiutki bardzo, i wiotki, jakby już się poddał.

Idę zrobić mleko.

Obrazek
Zablokowany