Zabezpieczenie okien i balkonów, siatki

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Adriana
Posty: 15
Rejestracja: 31 lip 2011, 17:22

Post autor: Adriana »

wszytko spoko z tymi balkonami ale jak mam swój zabezpieczyć jak jestem na ostatnio pietrze i nie mam daszku nad balkonem?
Awatar użytkownika
EsteraR
Hodowca
Posty: 444
Rejestracja: 06 sie 2010, 00:43
Hodowla: EstiBri*PL
Kontakt:

Post autor: EsteraR »

Najlepiej zbudować drewniany lub metalowy stelaż i do niego zamontować siatkę :D dodatkowo na "suficie" stelaża możesz sobie częściowo zrobić ładne zadaszenie, powiesić kwiaty i lampiony :D bajera <ok>
Adriana
Posty: 15
Rejestracja: 31 lip 2011, 17:22

Post autor: Adriana »

kolejny problem jest taki, że blok jest nowy, i nie sądze żeby właściciel budynku sie zgodził na coś takiego...
pozostało mi być ostrozną...
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Adriana pisze:kolejny problem jest taki, że blok jest nowy, i nie sądze żeby właściciel budynku sie zgodził na coś takiego...
pozostało mi być ostrozną...
W takim razie może będziesz mieć możliwość wstawienia drzwi osiatkowanych, coś takiego jak na ostatnim zdjęciu, trzeba kliknąć z lewej strony w Galerię: http://www.osiatkowania.pl/
Można wtedy wietrzyć mieszkanie a kicia bezpieczna w domu.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 723
Rejestracja: 29 maja 2011, 17:59

Post autor: Małgorzata »

Mago pisze:
Adriana pisze:kolejny problem jest taki, że blok jest nowy, i nie sądze żeby właściciel budynku sie zgodził na coś takiego...
pozostało mi być ostrozną...
W takim razie może będziesz mieć możliwość wstawienia drzwi osiatkowanych, coś takiego jak na ostatnim zdjęciu, trzeba kliknąć z lewej strony w Galerię: http://www.osiatkowania.pl/
Można wtedy wietrzyć mieszkanie a kicia bezpieczna w domu.
Sama chętnie bym skorzystała z usług takiej firmy, ale na tej stronie napisano, że świadczą usługi jedynie na terenie Warszawy i okolic. Zna ktoś taką firmę w okolicach Zielonej Góry?
Awatar użytkownika
EsteraR
Hodowca
Posty: 444
Rejestracja: 06 sie 2010, 00:43
Hodowla: EstiBri*PL
Kontakt:

Post autor: EsteraR »

Małgorzata pisze:
Mago pisze:
Adriana pisze:kolejny problem jest taki, że blok jest nowy, i nie sądze żeby właściciel budynku sie zgodził na coś takiego...
pozostało mi być ostrozną...
W takim razie może będziesz mieć możliwość wstawienia drzwi osiatkowanych, coś takiego jak na ostatnim zdjęciu, trzeba kliknąć z lewej strony w Galerię: http://www.osiatkowania.pl/
Można wtedy wietrzyć mieszkanie a kicia bezpieczna w domu.
Sama chętnie bym skorzystała z usług takiej firmy, ale na tej stronie napisano, że świadczą usługi jedynie na terenie Warszawy i okolic. Zna ktoś taką firmę w okolicach Zielonej Góry?
popytaj w firmach produkujących okna :) moja mama zamawiała takie drzwi i zabezpieczenia do okien razem z oknami :D
Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 723
Rejestracja: 29 maja 2011, 17:59

Post autor: Małgorzata »

Spróbuję! :-)
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Pięknie to wygląda :-)
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Danusia »

Haniu rewelacja , muszę swojemu TŻ pokazać :-D ile to radochy dla kociaków.
Awatar użytkownika
Hannah2
Posty: 462
Rejestracja: 06 gru 2011, 11:26

Post autor: Hannah2 »

Gdybym czekała aż TZ sam to zrobi to moje koty by sie zestarzały i nie doczekały <zły>
Już wolałam zapłacić wiecej i mieć szybko, sprawnie i dobrze zrobione.
Namiar dostałam od Fundacji Jokot skąd mam jednego kociaka.
Firma z Warszawy www.skylander.pl
Zablokowany