Lycyfer

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Elwira
Posty: 889
Rejestracja: 10 sty 2011, 22:04

Post autor: Elwira »

Ta kulka jest super :) :)!!!! :kotek:
tamiska
Posty: 44
Rejestracja: 12 sty 2011, 12:50
Kontakt:

Post autor: tamiska »

Dawno się nie pokazywaliśmy, więc się przypominamy.


Legowisko Lucjanda :) Zmieszczą się tam spokojnie z 3 dorosłe koty, kompletnie nam nie pasuje do wystroju pokoju, ale on je uwielbia i śpi w nim rozwalony do góry kołami. Jak się kładziemy spać to zawsze Lucek idzie do siebie, znosi tam też wszystkie zabawki i później na nich śpi. Aktualnie w środku jest sznurek, 2 piłeczki, maskotka i myszka :D


Jak nie śpi w tym legowisku to pozoruje ataki na rzeczy znajdujące się wewnątrz wskakując tam z rozpędu i jeżdżąc legowiskiem po całym pokoju <lol> Najbardziej podoba mu się to jeżdżenie. Często wkłada tylko przednie łapy do legowiska, a tylnymi się odpycha <mrgreen>


Obrazek
Awatar użytkownika
kizior
Hodowca
Posty: 1337
Rejestracja: 09 mar 2009, 08:39
Płeć: k
Skąd: Szczecin

Post autor: kizior »

grzeczne dziecię. samo idzie spać i jeszcze zabawki posprząta. <mrgreen> :kotek:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

tamiska pisze:Dawno się nie pokazywaliśmy, więc się przypominamy.
Powiedziałambym, że BARDZO dawno. I na dodatek tylko z jedną fotką? :hammer:
Słodko wygląda w tym legowisku :kotek:
emila555
Posty: 52
Rejestracja: 24 lip 2011, 00:09

Post autor: emila555 »

Najważniejsze, że kotek lubi to legowisko :) Co z tego, że byłoby idealnie dobrane do kanapy skoro wiecznie puste? <mrgreen> Wygląda w nim uroczo, ale zdecydowanie powinno być więcej fotek po takim czasie :)
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

kizior pisze:grzeczne dziecię. samo idzie spać i jeszcze zabawki posprząta. <mrgreen> :kotek:

<klaszcze> <klaszcze>
tamiska
Posty: 44
Rejestracja: 12 sty 2011, 12:50
Kontakt:

Post autor: tamiska »

Postaram się niebawem wrzucić więcej zdjęć naszego ancymonka :)


Na początku mnie trochę drażniły te kolory legowiska, ale Luca orzekł iż "moje Ci ono i już!" , więc nie mogę mu odmówić tym bardziej, że widać iż tam jest bardzo zrelaksowany i to jego ulubione miejsce. W końcu po czasie się przyzwyczaiłam i cały pokój mam w brązach, a na środku pokoju różowe legowisko <mrgreen>


Dzisiaj przyniosłam do domu plastikową zabawkę Kung Fu Panda z Mc Donalda, która jak się ją dotknie to krzyczy: "A jaaa!" itp. Lucek miał ubaw po pachy z nią.


Była próba gryzienia, ale co rudzielec ją dotknął to się darła- jego mina bezcenna. Wzrok na zabawkę, później na mnie jakby chciał powiedzieć: " Ty, popa, to gaaada!!"

Później próbował ją szturchać ale także się darła przy każdym dotknięciu i była konsternacja, a na koniec się położył i od czasu do czasu uderzał w nią łapą aby coś do niego zagadała ^^


<lol>
Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 723
Rejestracja: 29 maja 2011, 17:59

Post autor: Małgorzata »

tamiska pisze:Legowisko Lucjanda :) Zmieszczą się tam spokojnie z 3 dorosłe koty, kompletnie nam nie pasuje do wystroju pokoju, ale on je uwielbia i śpi w nim rozwalony do góry kołami.
To chyba Wasz pokój nie pasuje do legowiska kota, musicie przerobić :haha:
tamiska
Posty: 44
Rejestracja: 12 sty 2011, 12:50
Kontakt:

Post autor: tamiska »

Małgorzata pisze:
tamiska pisze:Legowisko Lucjanda :) Zmieszczą się tam spokojnie z 3 dorosłe koty, kompletnie nam nie pasuje do wystroju pokoju, ale on je uwielbia i śpi w nim rozwalony do góry kołami.
To chyba Wasz pokój nie pasuje do legowiska kota, musicie przerobić :haha:

Chyba masz rację :) Muszę sobie uszyć różową narzutę na narożnik, i pomalować w różowe paski ściany (a sama się wyprowadzić <lol> )
agniechaxx
Posty: 123
Rejestracja: 21 cze 2011, 20:36

Post autor: agniechaxx »

Piekny pan kota.W rozowym mu do twarzy
Zablokowany