Drapaki

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
mały królik
Posty: 169
Rejestracja: 23 paź 2010, 00:05

Post autor: mały królik »

tzn. ja wiem o jaką budkę chodzi, tylko powierzchnia góry w budce okrągłej jest trochę mniejsza niż w kwadratowej, ale może już przesadzam ;-))
Awatar użytkownika
EsteraR
Hodowca
Posty: 444
Rejestracja: 06 sie 2010, 00:43
Hodowla: EstiBri*PL
Kontakt:

Post autor: EsteraR »

kot i tak jak śpi to zwinie się w kłębuszek :) a jak się wyciąga na plecach to nigdy nie ma za mało miejsca, bo łapki wystawi za rozetę :)
Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 723
Rejestracja: 29 maja 2011, 17:59

Post autor: Małgorzata »

A ja bym zrobiła większą podstawę, aby drapak był stabilniejszy, żeby nie miał szansy zachwiać się jak taki brysiowy niedźwiedź zacznie po nim skakać <lol>
Narin
Posty: 84
Rejestracja: 22 paź 2010, 13:53

Post autor: Narin »

Wymiary podstawy są ok, jeżeli będzie zrobiona z grubej płyty :-) Dobrze by było, gdyby budka była przykręcana do słupa (no i chyba jednak bardziej funkcjonalna jest okrągła). Ogólnie projekt bardzo mi się podoba <klaszcze>
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Post autor: Agnieszka7714 »

Projekt świetny. Ja jednak po kilku drapakach, przy kolejnym nie będę robić budki. Moje koty w ogóle nie korzystają z takowych.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 723
Rejestracja: 29 maja 2011, 17:59

Post autor: Małgorzata »

My też mamy bez budki, bo rzeczywiście przy poprzednim drapaku okazało się, że zero zainteresowania :-/
Narin
Posty: 84
Rejestracja: 22 paź 2010, 13:53

Post autor: Narin »

Też wybrałam bez budki. Jak koty chcą pospać w "zamknięciu" to włażą do transportera, do tunelu albo na półkę w szafce RTV, dodam że robią to rzadko. Na drapaku hitem jest hamak, będę niedługo zamawiała jeszcze jeden.
mały królik
Posty: 169
Rejestracja: 23 paź 2010, 00:05

Post autor: mały królik »

też się nad tą budką zastanawiam, ale w poprzednim drapaku takowej nie było więc nie wiem czy się kotu spodoba czy nie, ale chyba jednak zaryzykujemy, najwyżej będziemy wiedzieć na przyszłość, że budki nie są fajne ;-)) no i w razie czego i tak chyba będzie używana jako półka po drodze do rozety więc będę miała to poczucie, że nie jest do końca na marne :-P
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 21
Rejestracja: 18 lip 2011, 17:21
Kontakt:

Post autor: Agata »

Moj kocurek ma budke 44 x 44 i jest zadowolony. Moze w niej baraszkowac.
Awatar użytkownika
Zafira
Posty: 374
Rejestracja: 04 wrz 2010, 17:43

Post autor: Zafira »

Budka jest fajna, ale myslę, że należałoby ją umieścić wyżej
Zablokowany