Alicia

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Yola
Posty: 480
Rejestracja: 03 sie 2010, 09:32
Kontakt:

Post autor: Yola »

Strasznie sie Alicia rozbestwila, okrecila mnie sobie wokol lapki, a to ona powinna sluchac mnie, a nie ja jej :-/
Wynajmujemy mieszkanie, rok temu wlasciciel wymienil nam wykladzine w sypialni, nie wiem co w tej wykladzinie jest, moze to ten "sizalowy" kolor, w kazdym razie Alicia zaczela traktowac wykladzine jak drapak :-x
W nocy drzwi do sypialni nie zamykamy, bo nasz "aniolek" chce je przedrapac na wylot, tak wiec pozostalo nam ustne zwracanie Alicii uwagi, kiedy zaczyna drapac. I tu sie wlasnie objawila kocia:
wg. mnie - inteligencja
wg. meza - zlosliwosc
otoz rano, kedy spimy, wg. Alicii, za dlugo, zaczyna drapac tuz obok lozka i wcale nie jest do drapanie takie jak na drapaku, ostre i na serio, nie, ona sobie czasem drapie tylko jedna lapka, bo wie, ze i tak nas obudzi. Otwieram oczy, zeby ja upomniec, a ona mi sie nastawia do miziania.
Zamiast nauczyc sie, ze drapac nie wolno, nauczyla sie, ze na drapanie zawsze zareagujemy, wiec tak nas na pewno obudzi :mdleje:
Awatar użytkownika
Kamiko
Hodowca
Posty: 3390
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:29
Hodowla: Mazuria*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Dobra Wola k/Nasielska
Kontakt:

Post autor: Kamiko »

Uwielbiam na nią patrzeć , a co do jej mądrości - złośliwości to stawiam na mądrość :-D
Awatar użytkownika
martha
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2009, 13:58

Post autor: martha »

Ale królowa śliczna <zakochana> Tą mądrość widać przecież w oczkach. I bardzo mi się podoba jej futerko, ma taki ładny kolorek :-)
mały królik
Posty: 169
Rejestracja: 23 paź 2010, 00:05

Post autor: mały królik »

ale śliczna dziewczynka :-)
co do mądrości kociej to coś o tym wiem, moja Anabelka upodobała sobie drapanie żaluzji kiedy to chce zwrócić na siebie uwagę, ogólnie jeśli chodzi o jej interes to jest bardzo mądra, gorzej jeśli interes leży po naszej stronie, wtedy następuje zaćmienie i ignorowanie problemu ;-))
Awatar użytkownika
Yola
Posty: 480
Rejestracja: 03 sie 2010, 09:32
Kontakt:

Post autor: Yola »

No wlasnie. Niesamowita jest ta kocia zdolnosc do zapamietywania tylko tego, co jest uzyteczne z kociego punktu widzenia.
emila555
Posty: 52
Rejestracja: 24 lip 2011, 00:09

Post autor: emila555 »

Piękna kicia <serce> Jaka złośliwość, po prostu brakuje jej waszych czułości po całej samotnie spędzonej nocy :) Mądra koteczka i subtelna, nasz Rumilek się nie cacka i liże nas po twarzach z głośnym mrukiem :)
Awatar użytkownika
Yola
Posty: 480
Rejestracja: 03 sie 2010, 09:32
Kontakt:

Post autor: Yola »

Ostatnio juz nie sypia z nami na lozku, ale czasem zdarza sie, ze wskoczy na lozko i sprawdza czy spie obwachujac mi oczy i laskoczac wasami. Nie da sie spac w takich warunkach. <mrgreen>
A tak w ogole, to ona nas budzi tak miedzy 8:30 a 9:00 rano, wiec nie powinnam narzekac, gdyby byla wredna, to by nas budzila juz o 5:00 ;-))
Pola
Hodowca
Posty: 866
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:51
Kontakt:

Post autor: Pola »

Piękna i dostojna panna :)
kasia z gdyni
Posty: 492
Rejestracja: 30 cze 2009, 16:34
Kontakt:

Post autor: kasia z gdyni »

Piękna,piekna i z wrodzoną inteligencją <aniołek>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Yolu to tylko można pomażyć o takich pobódkach o 9.00 rano. Inni to dopiero mają pobudki. Aczkolwiek ja też ostatnio nie mogę narzekać. Tami to zawsze śpi o każdej porze dnia i nocy, ale Brysia ostatnio jak mi zadzwoni budzik to przychodzi po dzwonku do łózka, ładnie pobarankuje, da się wygłaskać a potem kładzie się między nami i leży. W weekendy to też do nawet do dziewiątej śpi tak z nami. Nie ma to jak dojrzałe brysie, im starsze tym coraz lepsze <mrgreen>
Zablokowany