Drapaki

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

U mnie budka długo stała pusta, a potem pojawił się Tami i została zasiedlona. Bardzo często tam sobie śpi. A jeżeli u Ciebie nie będzie chętnych do leżenia w budce, to zawsze się ona przyda na przechowanie wszelkich zabawek kocich :-)
mały królik
Posty: 169
Rejestracja: 23 paź 2010, 00:05

Post autor: mały królik »

sprawa drapaka komplikuje się, wysłałam projekt do Rufiego i Hakana, od Rufiego dostałam odpowiedź, że co prawda mogą wykonać taki drapak jednak nie będzie on stabilny, szczególnie rozeta. Ze strony Hakana natomiast od paru dni cisza, ale podejrzewam, że odpowiedź będzie podobna. Tak to jest jak człowiek za dużo kombinuje ;-)) chyba skończy się na nieco zmodyfikowanym D-3B. Zastanawiam się tylko czy zejście ze środkowej półki na tą najniższa nie jest zbyt wysokie? <hm>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Można zaproponować, żeby skręcili słup od rozety z budką. To, że budka będzie przylegała do słupa nie zepsuje jego wyglądu - Rufi sam stosuje takie rozwiązania w swoich dużych drapakach.
mały królik
Posty: 169
Rejestracja: 23 paź 2010, 00:05

Post autor: mały królik »

Dorszka pisze:Można zaproponować, żeby skręcili słup od rozety z budką. To, że budka będzie przylegała do słupa nie zepsuje jego wyglądu - Rufi sam stosuje takie rozwiązania w swoich dużych drapakach.
Rufi określił takie rozwiązanie jako "dopuszczalne", natomiast Hakan zaproponował zastosowanie grubszego słupa 15 albo 17 cm średnicy i daje 5 lat gwarancji, tak więc decydujemy się na Hakana :-) a drapak po jeszcze paru małych poprawkach ostatecznie będzie wyglądał tak <mrgreen> (na obrazku zaznaczone są zmienione wymiary)

Obrazek

już się nie mogę doczekać kiedy stanie w naszym mieszkaniu <mrgreen>
Narin
Posty: 84
Rejestracja: 22 paź 2010, 13:53

Post autor: Narin »

A to będzie w dywanie czy w sztruksie?
mały królik
Posty: 169
Rejestracja: 23 paź 2010, 00:05

Post autor: mały królik »

drapak będzie w dywanie, ufam, że to inwestycja na długie lata <mrgreen>
mały królik
Posty: 169
Rejestracja: 23 paź 2010, 00:05

Post autor: mały królik »

Nadszedł w końcu ten dzień kiedy przybył do nas drapak <mrgreen>
tak jak wcześniej pisałam, zamawialiśmy drapak w Hakanie, według własnego projektu. Czas realizacji zajął prawie 2 tygodnie, niestety z powodu kuriera, którym był dostarczany (OPEK) gdzieś się zawieruszył na 2 albo i 3 dni, na szczęście wczoraj w końcu do nas dotarł i tu akurat chwała kurierom, bo przyjechało 2 panów i bez pytania od razu wnieśli 2 ogromne paki <mrgreen>

Drapak był już częściowo skręcony więc z dokręceniem reszty nie było już tyle roboty. Po skręceniu wszystkiego okazało się, że drapak jest naprawdę wielki, liczyłam się z tym, że będzie duży, ale dopiero na żywo widać jak bardzo <strach>

Po rozpakowaniu pierwszej części od razu było dokładne badanie nowego nabytku:

Obrazek


i pierwsze wejście do budki:

Obrazek


a tutaj, ta dam, ta dam! całość <mrgreen>

Obrazek


Drapak jest na prawdę solidnie zbudowany i dywan też nieźle się prezentuje:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


ogólnie rzecz biorąc jesteśmy zadowoleni, a na więcej fotek głównej użytkowniczki zapraszam do naszego wątku :-)
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

piękny!!
anias
Posty: 249
Rejestracja: 21 mar 2011, 13:23

Post autor: anias »

woow! super drapak!!! bardzo mi się podoba! :ok:
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Bardzo ładnie wyszedł :-)
Zablokowany