Byczki dwa Tami & Tobi i na zawsze z nami Brysia*

beniagor
Hodowca
Posty: 253
Rejestracja: 31 sty 2011, 22:45
Płeć: kobieta
Skąd: Gdynia

Post autor: beniagor »

Jak tylko będę kiedyś w Twoich stronach, to nie ma sprawy, wproszę się do Ciebie <mrgreen>


Kochana choćby dziś :-D zapraszam serdecznie <mrgreen>
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Anka »

Lucek ma ok 6,2kg i dla mnie cięzki nei jest. lila ma 7,4 i tu wagę czuc. Inna sprawa, ze nosic kota na reu to luz, a w transporterze, dodatkowo jak kocuro się wierci, to masakra
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Post autor: Agnieszka7714 »

Soniu, przyzwyczaiłaś nas do takich fotek, to teraz nie zaniedbuj się w pstrykaniu. Twoje pomysły zajeżdżają zaje......ą, więc nie marnuj talentu. Pstrykaj kobieto i chwal się <mrgreen>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Czekam na kasztanki i kolorowe liście <mrgreen>
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

Sonia pisze:Czekam na kasztanki i kolorowe liście <mrgreen>
Soniu jarzębina już jest i nie trzeba czekać ;-))
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Post autor: Agnieszka7714 »

manita pisze:
Sonia pisze:Czekam na kasztanki i kolorowe liście <mrgreen>
Soniu jarzębina już jest i nie trzeba czekać ;-))

I kasztanki też już są <mrgreen> , na upartego to i liście kolorowe tez by się znalazły. <lol>
aaGaa
Posty: 503
Rejestracja: 19 paź 2010, 21:12
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Post autor: aaGaa »

Soniu i kasztanki i żołędzie i jarzębinka i kolorowe listeczki są wiem bo sama wczoraj zbierałam także zbieraj i cykaj.... jestem pewna, że Ci bajkowe fotki wyjdą :)
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

Małgorzata pisze:Ja mam problem z noszeniem w transporterze niespełna 5-kilowego Bono, a Tamiego to bym chyba nawet nie dała rady podnieść <shock>
Kochana ja noszę sama dwójkę i do tego poruszam się komunikacją miejską :pity: ... Ale za to oszczędzam na karnetach na fitness :brzydal: . Zawsze są jakieś plusy <mrgreen> .

Soniu przepraszam za <offtopic> <pokłon>
Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 723
Rejestracja: 29 maja 2011, 17:59

Post autor: Małgorzata »

Vanicca pisze:
Małgorzata pisze:Ja mam problem z noszeniem w transporterze niespełna 5-kilowego Bono, a Tamiego to bym chyba nawet nie dała rady podnieść <shock>
Kochana ja noszę sama dwójkę i do tego poruszam się komunikacją miejską :pity: ... Ale za to oszczędzam na karnetach na fitness :brzydal: . Zawsze są jakieś plusy <mrgreen> .

Soniu przepraszam za <offtopic> <pokłon>
Ja po prostu za słaba w łapencjach jestem, siły nie mam <lol> Soniu, nie gniewaj się za <offtopic>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Małgorzata pisze:
Vanicca pisze:
Małgorzata pisze:Ja mam problem z noszeniem w transporterze niespełna 5-kilowego Bono, a Tamiego to bym chyba nawet nie dała rady podnieść <shock>
Kochana ja noszę sama dwójkę i do tego poruszam się komunikacją miejską :pity: ... Ale za to oszczędzam na karnetach na fitness :brzydal: . Zawsze są jakieś plusy <mrgreen> .

Soniu przepraszam za <offtopic> <pokłon>
Ja po prostu za słaba w łapencjach jestem, siły nie mam <lol> Soniu, nie gniewaj się za <offtopic>
Ło jeju, ja to bym nie dała rady udźwignąć dwa futra na raz, szczególnie jak środek ciężkości lata mi raz w tą raz we wtą <lol>

A jesienne fotki mam w planie zrobić, ale kiedy to nie wiem, na razie muszę się jakoś zmobilizować, żeby nazbierać rekwizytów, no i słońce musi się jakieś pokazać, bo jak nie to nici z moich planów.
ODPOWIEDZ