Miot F - Borgia i GIC Creme Bellucci vom Wernerwald*D

Awatar użytkownika
destiny
Hodowca
Posty: 121
Rejestracja: 30 lis 2008, 23:32
Hodowla: DESTY*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: destiny »

kociara pisze:
Obawy dorszki co do wielkości uszu i długości ogona oficjalnie ogłaszam za bezpodstawne.
Aga nasza Dorszka zawsze tak mówi a potem kot co na wystawach szaleje z pucharkami:) będzie śliczny zdrowy i uwodzicielski. a jeśli chodzi o smoczkowe koty to wiąże strasznie z człowiekiem:) taka niewidzialna więź więź miłości odpowiedzialności oddania i bezbronność tej maleńkiej istotki tego serduszka co bije na naszej dłoni
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

To zdjęcia z wczoraj, obawiam się, że więcej takich nie będzie, bo Borgia po utracie mleka straciła również zainteresowanie maluszkiem :-( Może potem, kiedy rany się zagoją...

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ania i Krzyś
Posty: 362
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:01
Kontakt:

Post autor: Ania i Krzyś »

Aż trudno uwierzyć, że F-kotek jest taki malutki. Piękne zdjęcia. Głaski dla Borgii, no i dla Clary (żeby nie było jej smutno) :)
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Zdjęcia śliczne... kolejny raz nie mogę się nadziwić jaki maleńki jest Pan F.
Borgia w kubraczku, biedniusia :-( mam nadzieję, że długo nie będzie musiała go nosić.
olska
Posty: 172
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:27

Post autor: olska »

Różnica w wielkości imponująca <roll> Głaski dla całej "brygady" ! F- Maluszek przesłodki!
Awatar użytkownika
Jo`Ann
Posty: 108
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:43

Post autor: Jo`Ann »

O jejku - jak on pragnie tych maminych pieszczot - ja tylko to widzę na tych wzruszających fotkach :-(
Biedna Borgia - tak mi jej żal, na pewno jeszcze ja boli brzusio. I Maleństwa mi żal, że nie może possać mamy, ale...Agnieszka-kociara jest na pewno najlepszą mamą zastępczą skoro oddała eFkowi swój smoczek - będzie dobrze :-D

[shadow=blue][shadow=cyan]eFek[/shadow][/shadow] prześliczniasty !!!
Awatar użytkownika
Agnieszka
Posty: 60
Rejestracja: 25 lis 2008, 08:39

Post autor: Agnieszka »

kociara pisze:
Obawy dorszki co do wielkości uszu i długości ogona oficjalnie ogłaszam za bezpodstawne.

Tak myślałam <rotfl>
Pola
Hodowca
Posty: 866
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:51
Kontakt:

Post autor: Pola »

Dorota, jak zwykle jestem spóźniona...
Bardzo mi przykro z powodu maluszków :(

Za kremaczka kciukam z całych sił... za Borgię oczywiście też !
Awatar użytkownika
truda
Posty: 93
Rejestracja: 25 lis 2008, 12:21

Post autor: truda »

Zdjęcia rzeczywiście bardzo udane, maluszek jest cudowny. Wiem, bo byłam u Dorszki i widziałam małego F-kotka i nawet trzymałam przez chwilę w swoich dłoniach. Ponadto widziałam jego karmienie. To było coś fantastycznego, jak maluch pięknie spija pokarm z butelki ze smoczkiem. Dobrze, że chociaż z karmieniem przez smoczek nie ma problemów. Może Dorotka jak znajdzie chwilę czasu to zamieści nam takie fotki bo naprawdę jest na co popatrzeć.
kinus
Hodowca
Posty: 1023
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:31
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Post autor: kinus »

Dorotko Ty go nie oddasz :) cos o tym wiem
kociaka wykarmionego reka, ktory bedzie biegal za Wami jak za mama.....
zreszta sama zobaczysz :)
Zablokowany