Holly & Bibi Nagada*PL i Lulu Agilis Cattus*PL

Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Wzięłam do serca Wasze uwagi, co by dziewczynki pokazać w całej krasie i porobiłam im dziś parę fotek.
Niestety z efektu nie jestem zadowolona, bo słońce zmyka coraz wcześniej, koty też nie zawsze w formie. Technicznie więc średnio to wyszło, finezją i oryginalnością też zdjęcia nie pachną, ale nie o to chodziło. W każdym razie starałam się :-) No i będę pamiętać, aby nie tylko pyszczki ich uwieczniać :-)

Holinek...
Obrazek

...może nie głupawka, ale juz nie taki aniołek <lol>
Obrazek

Obrazek

Bibulinek...rośnie michu
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Przepraszam Bibi za to ujęcie i przepraszam Was, ale nie mogłam się powstrzymać przed pokazaniem tego zdjęcia <lol> Słuchajcie! Ona poza tym, że śpi zawsze ma tak postawiony ogon <lol>
Obrazek

To na koniec...Moje bałwanki kochane <zakochana>

Holly
Obrazek

Bibi
Obrazek
Awatar użytkownika
Matyldonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 869
Rejestracja: 14 lut 2010, 14:40
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Matyldonka »

Ehhh... <zakochana>
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

Przepiękne są <serce>
Awatar użytkownika
martha
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2009, 13:58

Post autor: martha »

Ależ one mają piękne kolorki! Zakochałam się w szylkretach <zakochana>
A zdjęcia bardzo ciekawe :-)
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Bartolka suuuper fotki <klaszcze> . Zupełnie inne kotki na nich. Stanie na głowie i w ogóle koteczki w całej okazałości, bardzo mi się podobają. Dziewczyny są naprawdę piękne i mają piękne brysiowe kształty. A fotka Bibi z anteną wystawioną do góry, to jak bym moją Brysię widziała. Ona dokładnie tak samo chodzi z anteną do góry i jeszcze jak chodzi to tak śmiesznie kręci tyłkiem, że to zaraz widać, że to panienka. Tami to chodzi jak chłop i jemu to się tam nigdy nie zdarzyło tyłkiem kręcić przy chodzeniu, tylko chodzi jak taka ciapa <lol>
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Anka »

Soniu ja sobie wypraszam, że panienka!! Lucek też chadza wiecznie z ogonem w górze i kręci przy tym tyłkiem!!! Cwoka mi zabiłaś <lol>
A Holly i Bibi cóż... Tap madl dosłownie :-)
wlapka
Posty: 206
Rejestracja: 25 kwie 2010, 23:52

Post autor: wlapka »

normalnie zaplanuję porwanie obu dziewczynek <diabeł> są CUDOWNE <serce> <serce>
Moja Malinka też zawsze chodzi z zadartym ogonkiem ;-))
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Anka pisze:Soniu ja sobie wypraszam, że panienka!! Lucek też chadza wiecznie z ogonem w górze i kręci przy tym tyłkiem!!! Cwoka mi zabiłaś <lol>
A Holly i Bibi cóż... Tap madl dosłownie :-)
<rotfl> <rotfl> <rotfl>

Monika a Bibi jak chodzi to robi czasem tak, że trzyma ogon do góry i on jej tak drży, choćby u grzechotnika? Moja Brysia robi takiego grzechotnika, szczególnie wtedy, jak szykuję coś do jedzenia, a ona nie może się doczekać <lol>
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Sonia pisze:
Anka pisze:Soniu ja sobie wypraszam, że panienka!! Lucek też chadza wiecznie z ogonem w górze i kręci przy tym tyłkiem!!! Cwoka mi zabiłaś <lol>
A Holly i Bibi cóż... Tap madl dosłownie :-)
<rotfl> <rotfl> <rotfl>

Monika a Bibi jak chodzi to robi czasem tak, że trzyma ogon do góry i on jej tak drży, choćby u grzechotnika? Moja Brysia robi takiego grzechotnika, szczególnie wtedy, jak szykuję coś do jedzenia, a ona nie może się doczekać <lol>
Takiego grzechotnika robi Holly jak mówię do niej pieszczotliwie, ale ogon ma zazwyczaj równo z tułowiem, albo opuszczony. Bibi ma zawsze jak maszt, chyba ktoś jej jakiś drut w nim zamontował <lol> Ponoć to objaw zadowolenia i pewności siebie. Dupką też kręca <lol> Uwielbiam się przyglądać jak obie się poruszają <zakochana> Tylko koty tak potrafią czarować swoim wdziękiem :-)
Awatar użytkownika
Joanna P.
Posty: 2644
Rejestracja: 08 wrz 2011, 21:05

Post autor: Joanna P. »

Ależ one są wspaniale umaszczone! Piękne!
ODPOWIEDZ