Miot M - Ino i Fado

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

artur pisze:Mago na pewno nie jest kocurkiem ? :)
Ile razy tego nie sprawdzałyśmy z Agnieszką, ostatni raz zaraz po zrobieniu tych zdjęć, ona jest cięższa i większa od Maximusa <lol> Niestety, prawie na pewno niesie długi włos, co będzie decydujące dla mnie - wypowiedziałam wojnę LH genowi, i już kota z takim przybytkiem nie zostawię. Ale będzie z niej piękna kota, jeśli chodzi o budowę, jeszcze oczywiście za wcześnie wyrokować, jak wyrosną, bo mnie, jak już wiele razy pisałam, interesuje "efekt końcowy" - ale na pewno Ino będzie skazana na Fado jeszcze przez jakiś czas, i może uda mi się małe ciche marzenie w przyszłości spełnić, bo w tym miocie chyba jednak nie.
eve
Posty: 95
Rejestracja: 24 kwie 2010, 17:41

Post autor: eve »

Miko - ale fajny puchacz <zakochana> :kotek:
Awatar użytkownika
artur
Hodowca
Posty: 33
Rejestracja: 18 sty 2010, 14:24
Hodowla: Debricon*PL
Kontakt:

Post autor: artur »

Dorszka pisze:
artur pisze:Mago na pewno nie jest kocurkiem ? :)
Ile razy tego nie sprawdzałyśmy z Agnieszką, ostatni raz zaraz po zrobieniu tych zdjęć, ona jest cięższa i większa od Maximusa <lol> Niestety, prawie na pewno niesie długi włos, co będzie decydujące dla mnie - wypowiedziałam wojnę LH genowi, i już kota z takim przybytkiem nie zostawię. Ale będzie z niej piękna kota, jeśli chodzi o budowę, jeszcze oczywiście za wcześnie wyrokować, jak wyrosną, bo mnie, jak już wiele razy pisałam, interesuje "efekt końcowy" - ale na pewno Ino będzie skazana na Fado jeszcze przez jakiś czas, i może uda mi się małe ciche marzenie w przyszłości spełnić, bo w tym miocie chyba jednak nie.
W takim razie trzymamy kciuki za realizacje marzeń, bo piękne kocięta przyszły na świat po tej parze :)
Awatar użytkownika
MartaNys
Hodowca
Posty: 172
Rejestracja: 10 lut 2009, 22:29
Hodowla: S*BriSavanti's
Kontakt:

Post autor: MartaNys »

Dorotko, wszystkie piękne, piękne aż dech zapiera
a kremusia jest tak strasznie fajna <serce>
kciuki za marzenie <ok>
Ty znasz też moje marzenie :-) ale to projekt na następną pięciolatkę :ok:
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Mnie to się wszystkie podobają, Pani Dorotko, ja kudłatki mogę pozabierać ,
z przyjemnością <serce> Miko <zakochana> To tak króciutki koteczek, wspaniały <lol>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Tak, Miko jest piękna, ma piękną głowę, jestem zrozpaczona, że ta głowa się ofutrzyła <lol> Kształt oka wspaniały, teraz tylko czekać na wybarwienie... no miód. W szranki z nią może stanąć tylko Kwinto, on jest dwa tygodnie młodszy, więc może na zdjęciach imponująco nie wygląda, ale jest piękny, przy nim to normalnie płakałam, jak ten kłak się zaczął zapuszczać...

Nie, żeby mi się puchacze nie podobały, bo piękne są, ale dla mnie od strony hodowlanej to koty "stracone", a to takie głowy są... U Kwinto chyba jeszcze zgrabniejsza, niż u Miko...
Awatar użytkownika
bajewka
Hodowca
Posty: 689
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:22
Hodowla: Bajbri*Pl
Płeć: i
Skąd: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: bajewka »

Wszystkie mają piękne oczy, ale Miko-to megawłochacz. <shock> ale futrzasta kulka
Awatar użytkownika
kesja
Hodowca
Posty: 326
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:08

Post autor: kesja »

Miko jest cudowna, Mago też mi się podoba :) lubie kremaczki przecież
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

Creme pisze:Mój ulubiony miot <zakochana>
Mój też <zakochana> ! Miko jest po prostu rewelacyjna <zakochana> !
Awatar użytkownika
kamanda77
Hodowca
Posty: 19
Rejestracja: 09 gru 2008, 23:33
Kontakt:

Post autor: kamanda77 »

Mojra jest boska przez ten pysio jakby od mleczka upaprany
ale Moria mnie się bardziej podoba <oops>

za to Mumio to jest obłęd i nie ujmując pozostalym chyba się zakochalam <serce>
Zablokowany