Fellow Kates Akis - FELEK:)

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Re: Fellow Kates Akis - FELEK:)

Post autor: manita »

Angee pisze:Witam!

Miło mi jest Wam przedstawić mojego pierwszego brytka FELKA (Fellow Katės Akis).
:-D
Jaki fajny wstęp (czyżby zapowiadał, że pierwszy nie będzie ostatnim? ;-))
Witajcie.
Awatar użytkownika
Gosia i Ira
Hodowca
Posty: 1683
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:49
Kontakt:

Post autor: Gosia i Ira »

witajcie Śliczny jest
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Cudowny Felek <serce> Witajcie :-)
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

Witajcie :-)
Bardzo fajny Felek :kotek:
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Czeeeeść :kotek: :roza:
Awatar użytkownika
gosiaczek8807
Posty: 732
Rejestracja: 09 lis 2009, 00:42

Post autor: gosiaczek8807 »

Witamy.
Ostatnia fotka świetna!
Awatar użytkownika
Grażyna
Hodowca
Posty: 60
Rejestracja: 05 cze 2010, 00:01
Hodowla: NAGADA*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa/Dębe Wielkie
Kontakt:

Post autor: Grażyna »

Witam Felka :kotek:
Będę podglądała, jak rośnie, bo jego ojciec- Cael to jeden z moich ulubionych brytyjczyków <mrgreen>
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Post autor: maga »

Witaj :)
Awatar użytkownika
Angee
Posty: 859
Rejestracja: 13 paź 2011, 09:10

Post autor: Angee »

Dziękuję za ciepłe powitanie i miłe słowa o moim Felku :kiss: .

Cieszymy się, że trafiliśmy na Wasze forum. Dużo tu ciekawych informacji, z których na pewno często będziemy korzystać:) ... dopiero wszystkiego się uczę <oops>

manita, możliwe, że Felek nie będzie ostatnim brytkiem w naszym domu :-? , ale na razie musi zadowolić się tylko towarzystwem naszych dwóch małych piesków. Same pojawienie się Felka było nieplanowane. Zawsze z mężem chcieliśmy mieć kota brytyjczyka, ale nie na chwilę obecną. Mówiliśmy może za parę lat... gdy będziemy mieszkać w domu, a nie w bloku... Aż wszystko odmieniło się w zeszłą sobotę. Poszliśmy na wystawę kotów, która odbywała się koło nas. Wtedy zobaczyłam tam Felka, a raczej to on mnie wypatrzył ... i już nie było mowy FELEK MUSIAŁ ZOSTAĆ ZE MNĄ!!! Nad decyzją zakupu kociaka zaważył jeszcze fakt, że ojcem Felka okazał się wspomniany przez Grażynę kot Cael, który zrobił na nas piorunujące wrażanie również na białostockiej wystawie kotów dwa lata temu. Kocur dzięki zjawiskowej urodzie na długo zapadł mi w pamięci.

Felek jest już z nami prawie tydzień. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że decyzja jego zakupu, chociaż impulsywna, były słuszna. Muszę przyznać, że dostałam bzika na punkcie Felka. Malec jest przeuroczy <zakochana> , przede wszystkim ma fenomenalny charakter. Jest bardzo zrównoważonym kotkiem, do tego ogromnym pieszczochem. Potrafi strzelać śmieszne miny, które całkowicie mnie rozbrajają. Komiczne wygląda jak poluje na swoje wyimaginowane muchy lub myszy <lol> . Ogromny z niego słodziak. Rozpływam się nad nim :kotek:

Wstawiam jeszcze kilka fotki Fela.

Na pierwszej w swojej ulubionej papierowej torbie.

Obrazek

Na drugiej podczas robienia tych swoich śmiesznych min, tuż przed atakiem jego "głupawki".

Obrazek

A na trzeciej udaje nową pluszową zabawkę z kodem kreskowym ;-))

Obrazek

W najbliższym czasie postaram się wrzucić jeszcze kilka fotek. Najbliższa okazja do pstryknięcia nowych będzie, gdy do Felka przyjdzie zamówiony drapak z budką:)

Pozdrawiam Was serdecznie!
agniechaxx
Posty: 123
Rejestracja: 21 cze 2011, 20:36

Post autor: agniechaxx »

I ja witam Felusia :-)
Zablokowany