F i l i p e k vel C i c i k

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Angee
Posty: 859
Rejestracja: 13 paź 2011, 09:10

Post autor: Angee »

Witaj Olinka :-D Filipek to przemiły kocurek:) i ogromny szczęściarz, że trafił Do Ciebie:) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Matyldonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 869
Rejestracja: 14 lut 2010, 14:40
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Matyldonka »

Witam Filipa na forum i Ciebie oczywiście.
Mam nadzije, na wiecej i fotek przystojniaka w tym wątku :-)
Awatar użytkownika
tymabri
Hodowca
Posty: 1135
Rejestracja: 18 paź 2010, 19:18
Hodowla: Tymabri*PL
Kontakt:

Post autor: tymabri »

Czesc, witajcie na forum... bardzo fajny ten Wasz kociasty :)
beniagor
Hodowca
Posty: 253
Rejestracja: 31 sty 2011, 22:45
Płeć: kobieta
Skąd: Gdynia

Post autor: beniagor »

Witam na forum, śliczny ten Wasz Filipek :-)
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Post autor: maga »

Witaj na forum :)
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: AgnieszkaP »

Witajcie :-)
Piękny szkrab. Świetnie się wcielił w Sowę Balkonową <lol>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Witaj Olinko i Filipku :-) :kotek: Śliczny kotuś z tego Cicika
Olinka
Posty: 38
Rejestracja: 02 paź 2011, 00:16

Post autor: Olinka »

:-> baaardzo dziękujemy wszystkim za przemiłe słowa i powitanie
Olinka
Posty: 38
Rejestracja: 02 paź 2011, 00:16

Post autor: Olinka »

Chłopak rośnie jak na drożdżach. Jest bardzo kochany, przytulasty i miziasty. Wcześniej nie wiedziałam, że koty takie są. Wydawało mi się że to takie sobiepanki chadzające własnymi drogami.

Filipek jest jak piesio. Chodzi za nami krok w krok po całym domu. Towarzyszy we wszystkich czynnościach.

Już od pierwszego dnia śpi z nami w łóżku i w ogóle wszystko robi z nami. Rano obowiązkowo jeszcze przed budzikiem wciska się pod kołdrę i domaga się całowania po czółku i pysiu, to nasz rytuał. Po porcji pieszczot idziemy szykować michę na śniadanko, następne maszerujemy do łazienki, tam siada na wannie i przygląda się jak szykujemy się do pracy.

Z mężem zrobiliśmy mega wielki drapak, ponad 2m, który Kiciuś uwielbia. Przesiaduje w najwyższej rozecie i patrzy na nas z góry. Początkowo miał problem ze schodzeniem z najwyższego punktu, ale opracował system schodzenia tyłem "na małpę". Ale nic nie przebije jego ulubionego zajęcia, czyli napadania na nas! Nasłuchuje czy któreś z nas idzie w jego stronę i chowa się za winklem, krzesłem, stołem, czymkolwiek. Myśli, że go nie widać i z impetem wyskakuje, stając na tylnych łapkach, a przednimi
wymachuje jak niedźwiedź, do tego kładzie uszy po sobie i rozdziawia pysio, po czym ucieka gruchając jak gołąb. Ubaw mamy niesamowity <rotfl>
W ogóle jak chce się poprzytulać to potrafi całe mieszkanie pokonać galopem, tryknać baranka czółkiem w czoło i nastawia pychola do całowania. Uwielbia być noszony na rękach i podziwiać wszystko z góry. Jak wracamy z pracy czeka pod drzwiami i drze się w niebogłosy, żeby szybko na rączki go brać i przepraszać, że sam musiał siedzieć. Nie moge zdjąć kurtki i butów bo tak piłuje, że dopiero na rękach się uspakaja. 3 minuty miętoszenia i już jest spokój <diabeł>

Jeszcze gdy było ciepło popołudnia spędzał na balkonie, który specjalnie zabezpieczyliśmy siatką. Teraz pozostało mu wyglądanie przez okno co też bardzo mu odpowiada.
agniechaxx
Posty: 123
Rejestracja: 21 cze 2011, 20:36

Post autor: agniechaxx »

Witam i ja Filipka :-)
Zablokowany