Fiorella EstiBri*PL

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Proszę o opinię o hodowli.

Post autor: yamaha »

Najwiekszym i najwazniejszym obowiazkiem, zwlaszcza przy zakupie kota BRYTYJSKIEGO, ale inne rasy tez, jest zalozenie mu watku na tutejszym forum i pokazywanie go (=kota) nam bardzo regularnie.

W reszcie drobiazgow (czyli szczepienia, zywienie, wybor drapaka, zabawki itp.) Ci pomozemy <mrgreen>

Lenka, nie ma mnie tu, no naprawde Obrazek
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Proszę o opinię o hodowli.

Post autor: Sonia »

Przyjdzie Ci trochę poczekać na swoje wymarzone futerko, ale na pocieszenie powiem, że nie ma tak źle u Ciebie z tym czekaniem, bo niekwestionowanym rekordzistą w oczekiwaniu na kota jest Mago, która czekała chyba ze 3 lata, aż się urodzi jej wymarzony kremowy kociak <mrgreen>
A Ty masz jakiś sprecyzowany, konkretny kolor, czy wybierzesz z tych kolorków co się akurat urodzą?
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Proszę o opinię o hodowli.

Post autor: yamaha »

Sonia pisze: niekwestionowanym rekordzistą w oczekiwaniu na kota jest Mago, która czekała chyba ze 3 lata, aż się urodzi jej wymarzony kremowy kociak <mrgreen>
To juz nareszcie wiem czemu nigdy nie ma zdjec Gato na forum ! Obrazek
Mago PROPORCJONALNIE do swojego oczekiwania kaze nam czekac na fotki <roll> !
turmalinka
Posty: 469
Rejestracja: 13 sty 2016, 04:56
Płeć: kobieta
Skąd: Tipton UK

Re: Proszę o opinię o hodowli.

Post autor: turmalinka »

Myslalam, ze chce rudego kocurka, ale teraz to juz chce kazdego. Tak naprawde to obawiam sie, ze bede miala duzy problem z wyborem, bo one wszystkie sa cudne. Zalezy mi przede wszystkim na charakterze kota. Ma byc duzy i puchaty, taki mis - to tyle z cech fizycznych, chociaz powiem, ze niebieskie oczy Napoleona mnie hipnotyzuja :)
Kilka miesiecy szukalam odpowiedniej rasy, zawsze mi sie wydawalo, ze to bedzie kot syberyjski, ale im wiecej czytalam o kociach charakterach tym bardziej ta wizja sie odsuwala. Przez dlugi czas brytyjczyk kojarzyl mi sie tylko z odcieniem niebieskim, no i kiedy zobaczylam cuda w EstiBri - szok. Jakiez one maja piekne odcienie. I jakie pyszczki sliczne, taki leniwy spokoj od nich bije :)

Ps. dziekuje wam, ze nie musze sie tlumaczyc, czemu chce kota rasowego
turmalinka
Posty: 469
Rejestracja: 13 sty 2016, 04:56
Płeć: kobieta
Skąd: Tipton UK

Re: Proszę o opinię o hodowli.

Post autor: turmalinka »

turmalinka pisze:
Ps. dziekuje wam, ze nie musze sie tlumaczyc, czemu chce kota rasowego
urwalo mi :/ teraz watek zgubilam :D generalnie powiedziec chcialam, ze fajnie, ze nikt mnie do adopcji dachowca nie przekonuje, bo tyle jest biednych niechcianych kotkow - a kilka osob tak mi ostatnio powiedzialo i dowiedzialam sie zem snobka :(
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Proszę o opinię o hodowli.

Post autor: MoniQ »

turmalinka pisze:
turmalinka pisze:
Ps. dziekuje wam, ze nie musze sie tlumaczyc, czemu chce kota rasowego
urwalo mi :/ teraz watek zgubilam :D generalnie powiedziec chcialam, ze fajnie, ze nikt mnie do adopcji dachowca nie przekonuje, bo tyle jest biednych niechcianych kotkow - a kilka osob tak mi ostatnio powiedzialo i dowiedzialam sie zem snobka :(
Nie Ty jedna, mamy tu nawet specjalny wątek na ten temat :D
turmalinka
Posty: 469
Rejestracja: 13 sty 2016, 04:56
Płeć: kobieta
Skąd: Tipton UK

Re: Proszę o opinię o hodowli.

Post autor: turmalinka »

MoniQ pisze: Nie Ty jedna, mamy tu nawet specjalny wątek na ten temat :D
Daj linke, chetnie poczytam jak sie odgryzc, bo narazie to mi sie przykro zrobilo. Chcialam sie pochwalic, ze marzenie mi sie spelnia, pelna entuzjazmu, a mnie zgaszono :/

Takze teraz dziele sie moja radoscia i zafiksowaniem na punkcie kota z wami i moja siostra, ktora moja milosc rozumie :) BTW Boski Napoleon urodzil sie dokladnie w 25 urodziny mojej sis :)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Proszę o opinię o hodowli.

Post autor: Dorszka »

Posty przeniosę do wątku o wszystkim, albo założę już Pani prywatny w "Pokaż nam swojego kota" - bardzo proszę pobuszować po forum, i nie rozciągać tematów nie związanych z danym wątkiem, czyli stop <offtopic>

Poza tym oczywiście witam, a wątek uporządkuję wieczorem, MOI FORUMOWICZE <diabeł>
turmalinka
Posty: 469
Rejestracja: 13 sty 2016, 04:56
Płeć: kobieta
Skąd: Tipton UK

Re: Proszę o opinię o hodowli.

Post autor: turmalinka »

To ja bardzo poprosze, bo jeszcze sie gubie. Szukalam watku zeby sie przywitac, ale blond czupryna zobowiazuje i takiego o wszystkim znalezc nie moge :(
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Proszę o opinię o hodowli.

Post autor: Dorszka »

Nie ma problemu, u nas każdy wita się właśnie w swoim, skoro już Pani przeczytała mój post, zaraz to zrobię, zanim wybiegnę z domu :)
Zablokowany