Miot P: Gatta i IC Clearence von Macola 13*DE

Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Ahhh te kremiaczki <serce> . Wszystkie maleństwa są prześliczne <zakochana>
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: AgnieszkaP »

Śliczne maluszki <serce> wszystkie!
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 225
Rejestracja: 24 lis 2009, 14:40

Post autor: Ania »

Jakie chomiczki cudne <mrgreen>
Awatar użytkownika
MartaNys
Hodowca
Posty: 172
Rejestracja: 10 lut 2009, 22:29
Hodowla: S*BriSavanti's
Kontakt:

Post autor: MartaNys »

cudne te Twoje kociaczki <serce>
a kremowa panienka <serce>
Awatar użytkownika
Alicja
Hodowca
Posty: 605
Rejestracja: 07 cze 2011, 12:09
Hodowla: BRITALISE*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Rumia / Pomorze
Kontakt:

Post autor: Alicja »

Śliczności <zakochana>
Jestem za Twoim wyborem i kolejność dziewczynek byłaby chyba taka sama :-)
Awatar użytkownika
donka
Posty: 652
Rejestracja: 20 mar 2011, 18:21

Post autor: donka »

Dorszka pisze:... najpierw bikolorek wydobyty na końcu, który okazał się jednak chłopcem.
To jednak nie mam omamów <lol>
bo kiedy kilka dni temu oglądałam maluszki na stronie, wydawało mi się, że są dwie koteczki, kremowy bikolor :-? Wczoraj natomiast, w nadziei na jakieś aktualniejsze fotki :-P zaglądam, a tam zamiast panienki, kocurek się pojawił <lol>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

I moja miłość absolutna, tylko Babcia Genetyka może mnie pozbawić tej Brzydaleczki <zakochana> Agnieszce rzadko się zdarza nie zachwycać na widok maluszków, ale tym razem zwątpiła. Jak przybiegła oglądać, maluszki były juz na świece, Bohdan mówi do niej: "Ty idź, popatrz, mama powiedziała, że już wybrała, ty popatrz, co..." Agnieszka biegnie, po chwili wraca "Ale to tak żartem chyba? Tak brzydka to jeszcze się u nas nie urodziła..."

Ja na to, że podstawowy warunek już w takim razie spełnia <lol> Przezwaliśmy ją Różową Panterą - jeśli pamiętacie biegającego chudzielca z odstającymi uszami, to tak właśnie na mokro wyglądała nasza P-panienka. Dla mnie była doskonała <zakochana>

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 225
Rejestracja: 24 lis 2009, 14:40

Post autor: Ania »

Ale zezolek kochany :ok:
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 4906
Rejestracja: 16 lut 2012, 20:42

Post autor: Agnes »

Dorszka pisze: "Ale to tak żartem chyba? Tak brzydka to jeszcze się u nas nie urodziła..."
brzydka <shock> wcale nie jest brzydka, ale o gustach się nie dyskutuje <lol> na drugim zdjęciu, przypomina mi... chińczyka <roll> słodkie maleństwo :-)

tak się zastanawiam jak to jest, reguła brzydkiego kaczątka chyba, moja kotka była najbrzydsza z miotu, a ostatnio w odwiedzinach u hodowcy usłyszeliśmy, że piękna kota z niej wyrosła :-)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Lumi pisze:tak się zastanawiam jak to jest, reguła brzydkiego kaczątka chyba, moja kotka była najbrzydsza z miotu, a ostatnio w odwiedzinach u hodowcy usłyszeliśmy, że piękna kota z niej wyrosła :-)
No nie, z ładnego kociaka wyrośnie może nie gwiazda, ale też na pewno nie maszkaron. A z tymi "brzydkimi kaczątkami", to nie jest tak, że nagle się zmieniają - są piękne, tylko ta uroda trochę ukryta, i nie każdy potrafi ją dostrzec, jeśli patrzy tylko "po wierzchu". Mode łabędzie jak dla mnie są nadal piękne, już w nich widać wszystko, co zachwyca w dorosłych ptakach - brakuje im tylko szlifu w postaci białego pióra. Ale to przecież przyjdzie czasem na pewno :)

Oko jest na razie słabo otwarte, ale otworzyła je najpóźniej, więc jeszcze mam nadzieję. Może też być tak, że takie zostanie - to akurat nie byłoby najlepsze. Ale wiemy, jak jest ze "wszystkim", i ile z tego możemy mieć <lol>
Zablokowany