Poidła automatyczne, fontanny

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: AgnieszkaP »

Czym odkamieniacie poidełka? Na naszym LK pojawiło się już trochę kamienia.
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: asiak »

Agnieszko, octem najlepiej :-) Ja wlałam sobie do pustej butelki z rozpylaczem ocet i co jakiś czas spryskam poidełko, poczekam i wszystko fajnie odchodzi :-) Jak jest sporo kamienia to przy następnym czyszczeniu powtórz czynność :-)
Awatar użytkownika
Beate
Agilisowy Rezydent
Posty: 6863
Rejestracja: 18 kwie 2013, 07:36
Płeć: kobieta
Skąd: Łódzkie

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Beate »

Dziewczyny,czy któraś znalazła fontannę Drinkwell 360 taniej niż w zooplusie?
Czy mycie jej jest bardzo skomplikowane i jak często wymieniacie filtry? Czy są one potrzebne? Mam uzdatniacz na cały dom ,więc kamienia nie mam :-)
Lucky Kitty niestety nie przypadło do gustu Xavierowi.Wydaje mi się, że sposób w jaki woda wydostaje się z Drinkwell 360 będzie dla mojego czekoladka atrakcyjniejszy.
Rozważam też Drinkwell Platinum, ale w niej jest chyba wiele zakamarków :(((( .
Bardzo proszę doradźcie mi, póki mam trochę wolnej kaski.
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: jasminka »

Beate pisze:Dziewczyny,czy któraś znalazła fontannę Drinkwell 360 taniej niż w zooplusie?
Czy mycie jej jest bardzo skomplikowane i jak często wymieniacie filtry? Czy są one potrzebne? Mam uzdatniacz na cały dom ,więc kamienia nie mam :-)
Lucky Kitty niestety nie przypadło do gustu Xavierowi.Wydaje mi się, że sposób w jaki woda wydostaje się z Drinkwell 360 będzie dla mojego czekoladka atrakcyjniejszy.
Rozważam też Drinkwell Platinum, ale w niej jest chyba wiele zakamarków :(((( .
Bardzo proszę doradźcie mi, póki mam trochę wolnej kaski.
Spróbuj włożyć słomkę do tego otworka będzie inaczej woda lecieć i może się spodoba czekoladce a Tobie zostanie kasa w kieszeni :-)
Awatar użytkownika
Beate
Agilisowy Rezydent
Posty: 6863
Rejestracja: 18 kwie 2013, 07:36
Płeć: kobieta
Skąd: Łódzkie

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Beate »

Jasminko LK jest już właściwie sprzedana i dlatego szukam dobrej ceny na "nową" Drinkwell 360.
Tylko nie wiem do końca czy warto ją kupować.
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Danusia »

Beatko problem chyba polega na tym ,ze każdy kot inaczej może reagować na konkretną fontannę :(((( . Ja przetestowałam juz większość i zawsze jest cos nie tak LK długo tolerował Kolorek ale własnie dzisiaj wypucowałam mu sam dół jako michę chyba mu się znudziła.
Tego Drinkwella o którego się pytasz nie próbowałam ,ale tego dużego Platinum miałam od Agnieszki Kolorek ją omijał , Kala myła łaputy ale też trochę piła <lol> do mycia średnio fajne ,pełno zakamarków :-///// Trixie Fresh Flow Deluxe automat na wodę - tą Kolorek był zachwycony Kala obserwowała ale ta fontanna jest niemożliwie głośna i tragiczna do mycia ,rozczepić górę z dołem <strach> to trzeba mieć niezłe bicepsy,Cat Mate poidełko fontanna - jak będziesz miała szczęście trafic na dobrą pompkę polecam Kala ją kocha <lol> .

Sama mam ochotę na tą :
http://animalia.pl/produkt,29923,48,pio ... -378l.html
ale cena mnie na razie wstrzymuje :(((( znalazłam sporo tańszą w Kanadzie i gdyby nie to ,że to porcelana kupiłabym <roll> chyba ,a jakie fontanny znalazłam w Japonii to nawet nie pokaże bo az mnie skręcało <lol> <lol>
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Fusiu »

ja też chcę kupić fontannę, którą udaje kran. Moja pchła namiętnie pije w ten sposób. Ale widzę,że wasze opnie o drinkwell platinumsą takie sobie. A alternatyw za wiele nie ma :-/////
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Miss_Monroe »

Danusia pisze:(...)Sama mam ochotę na tą :
http://animalia.pl/produkt,29923,48,pio ... -378l.html
ale cena mnie na razie wstrzymuje :(((( znalazłam sporo tańszą w Kanadzie i gdyby nie to ,że to porcelana kupiłabym (...)
Danusiu, mogę Ci przywieźć, ale tak koniec lipca- początek sierpnia :-)
Awatar użytkownika
Beate
Agilisowy Rezydent
Posty: 6863
Rejestracja: 18 kwie 2013, 07:36
Płeć: kobieta
Skąd: Łódzkie

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Beate »

Dorszko, a kupujesz w Zooplusie, czy masz jakieś inne źródło, jeśli to nie tajemnica oczywiście :-)
Pilne, bo kaska się szybko rozchodzi niestety i będą jakieś inne rzeczy potrzebne...
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Dorszka »

W Zooplusie, tam mam zniżkę, więc trochę jeszcze z tej ceny urwę, ale na taniej już chyba nie można liczyć... Mogłabym wziąć dwa, to dla mnie nie problem. Jeśli cena jest aktualna, to po zniżce wyniesie mnie ok. 146 zł, to już dam rade przełknąć. Muszę dla Fadusia taki prezent zrobić, bo on bardzo lubi ciurkającą wodę, a jego osobiste Lucky Kitty zostało dla Django, no i w pokoju takiej ciurkającej wersji nie mam. Fado uwielbia ruchomą wodę, zresztą wszyscy u mnie ciągle przenoszą się od poidła do poidła, a jak im się wynalazki znudzą, to idą do tradycyjnych misek.

Jeśli taka cena byłaby już do zaakceptowania, to mogę kupić, tylko z przewozem potem do Łodzi problem, bo co oszczędzimy na poidle, to oddamy w przesyłce, więc nie wiem, czy to ma sens...
Zablokowany