Legowisko

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

asiak pisze:Jasminko dziękuję Ci bardzo :) Może też się skuszę na ten mniejszy domek <?>
Myślę, że Twoje maluchy spokojnie się w nim zmieszczą :-)
Awatar użytkownika
zuzuzanta
Posty: 438
Rejestracja: 19 lis 2011, 12:53

Post autor: zuzuzanta »

Asiak, zanim zdecydujesz się na zakup, poobserwuj swoje kocurra jakie powierzchnie preferują. Piszę tak dlatego, że moja kotka za nic w świecie nie położy się ani na miękkiej poduszce (a takie ma zdaje się pierwsza proponowana przez Ciebie budka), ani na wiklinie (bo ma szpary).
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

Mam pytanie do dziewczyn, które posiadają dla swoich kotków takie legowiska-hamaczki na kaloryfer. Czy kotki je lubią, czy raczej nie? Zbliża się sezon grzewczy i myślę o takim zakupie dla swoich Pumpelków.Proszę o opinie, z góry dziękuję <pokłon>
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

Awatar użytkownika
BRI van Doro
Hodowca
Posty: 164
Rejestracja: 14 paź 2011, 16:26
Hodowla: Cats van Doro*PL
Kontakt:

Post autor: BRI van Doro »

U mnie w domu wisiał taki hamak przez cały okres grzewczy i niestety nigdy żadna z całej 3 kotka na nim nie leżała. Wydaje mi się , że brytki nie za bardzo lubią aż takie "ciepłe klimaty" jak kaloryfery , wolały leżeć zimą na parapecie przy uchylonym oknie .
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Post autor: Becia »

Mój kot bardzo chętnie spał w takim hamaczku ale w zimie. Całe lato do niego nie wszedł. Zobaczymy jak będzie tej zimy <mrgreen>
Awatar użytkownika
Fili_B
Posty: 279
Rejestracja: 06 wrz 2012, 15:43

Post autor: Fili_B »

mamy więc szczęście, że Coco uwielbia swoją pluszową budkę i traktuje ją jak swój mini-azyl, długie drzemki tylko w budce <roll>

za to lesiu (psiak) nie chciał za nic w świecie leżeć w nowym legowisku (tylko przekupiony smakołykami na chwilę posiedział i uciekał <diabeł> ), po przeczytaniu tego wątku ściągnęłam nasz koc z łóżka, ułożyłam na legowisku i proszę - od paru godzin lesiu wykłada się tylko na swoim posłaniu 8-) a jedyne co się zmieniło to kocyk z naszego łózka...
przez ostatnie 2tygodnie nie usiedział na nim dłużej niż 30s <lol> a teraz śpi i chrapie <mrgreen> <shock>

więc na psy działa taka metoda!<gwiżdże>

ps. też myślę o takim wiklinowym posłaniu dla Coco <mrgreen>
Awatar użytkownika
agnieszka d
Posty: 123
Rejestracja: 01 kwie 2010, 13:22

Post autor: agnieszka d »

U nas najlepsze legowisko to pudło (zamknięte oczywiście) ze słoikami, które czekało w przedpokoju na wyniesienie do piwnicy....ale się nie doczekało i zajął je kot <lol>
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Post autor: jasminka »

Moje koty wiklinę bardzo lubią więc polecam :-)
Awatar użytkownika
oomisoka
Posty: 98
Rejestracja: 31 sie 2012, 11:32

Re: Legowisko

Post autor: oomisoka »

Nie wiedziałam czy wrzucić to tutaj, czy do wątku o systemach półek ;-) bo nadaje się i tu i tu, ale do rzeczy. Co myślicie o tym:

http://allegro.pl/hustawka-drapak-legow ... 85803.html

Wygląda całkiem nieźle, a ja u siebie mam idealne miejsce na takie ustrojstwo :-D Zastanawiam się tylko nad bezpieczeństwem i tym, czy kotki rzeczywiście byłyby w stanie się po tym wspinać i schodzić, bo to równie ważne.
Zablokowany