Gabryś i Leon

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Renia
Posty: 1142
Rejestracja: 11 cze 2009, 17:18

Post autor: Renia »

Jak ja nie wiem za co, to Ty na pewno wiesz <!> Kaloryfer <!>
Beatam
Posty: 273
Rejestracja: 16 gru 2010, 20:37

Post autor: Beatam »

<zakochana> <zakochana> dla chłopaków
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Post autor: maga »

Facety wyrosniete :), a ty beczysz :-?
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

madziulam2 pisze:
Bartolka pisze:Super kadry tych fotek :-) Widzę, że przynęta na ptaszki wisi za oknem :-) Sprawdza się? Też o tym myślałam, ale boję się, że sąsiedzi mnie przeklną za znakowanie parapetów <lol>
pierwszy raz ktoś mnie za kadry pochwalił <tańczy> <tańczy> <tańczy> i to ktoś kto robi taaaaaaaaakie zdjęcia <shock> <shock> <oops>
przynęta na ptaszki zadziałała jedynie ze dwa razy przez okres od zimy do teraz więc niekoniecznie polecam <rotfl>

a co Wy dziewczyny tak źle o mnie myślicie - że sadystka, że czegoś kotom dosypuje, no sama nie wiem za co mnie to spotyka ;-( ;-( / <diabeł> /
Teraz to Ty mnie zawstydziłaś <oops> Kadry nietypowe a ja lubie oryginalne patrzenie na świat przez obiektyw ( i nie tylko) :-) A poza tym z Twoich fotek emanuje ciepło i czuje się, że robi je ktoś, kto te kotki bardzo kocha :-)
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

Bartolka pisze:
madziulam2 pisze:
Bartolka pisze:Super kadry tych fotek :-) Widzę, że przynęta na ptaszki wisi za oknem :-) Sprawdza się? Też o tym myślałam, ale boję się, że sąsiedzi mnie przeklną za znakowanie parapetów <lol>
pierwszy raz ktoś mnie za kadry pochwalił <tańczy> <tańczy> <tańczy> i to ktoś kto robi taaaaaaaaakie zdjęcia <shock> <shock> <oops>
przynęta na ptaszki zadziałała jedynie ze dwa razy przez okres od zimy do teraz więc niekoniecznie polecam <rotfl>

a co Wy dziewczyny tak źle o mnie myślicie - że sadystka, że czegoś kotom dosypuje, no sama nie wiem za co mnie to spotyka ;-( ;-( / <diabeł> /
Teraz to Ty mnie zawstydziłaś <oops> Kadry nietypowe a ja lubie oryginalne patrzenie na świat przez obiektyw ( i nie tylko) :-) A poza tym z Twoich fotek emanuje ciepło i czuje się, że robi je ktoś, kto te kotki bardzo kocha :-)
na zabój je kocham, uwielbiam... a Twoje zdjęcia i dziewczyny podziwiam za każdym razem :kwiatek:
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

moi siostrzeńcy 8 i 6 lat biegają z aparatem za kotami - później lub jutro pokażę tego efekty <mrgreen>
Awatar użytkownika
Matyldonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 869
Rejestracja: 14 lut 2010, 14:40
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Matyldonka »

To ja dzisiaj sie ustawiam jako pierwsza w kolejce na zobaczenie :-)
W koncu to rodzina <lol>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Czy ja też mogę się przyszyć do tej rodzinki, bo jak by nie było, to Tami to też jakaś rodzinka, dalsza bo dalsza, ale zawsze <mrgreen>
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

Sonia pisze:Czy ja też mogę się przyszyć do tej rodzinki, bo jak by nie było, to Tami to też jakaś rodzinka, dalsza bo dalsza, ale zawsze <mrgreen>

MARZENA NO OCZYWIŚCIE ŻE TAK!!! TAMI PRZECIEŻ STARSZYM BRATEM LEONA JEST!!!
Awatar użytkownika
Matyldonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 869
Rejestracja: 14 lut 2010, 14:40
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Matyldonka »

Tez chcialabyś do Nowego Jorku? <lol>

Pewnie, ze mozesz :-) Nie wiem jak Madzia tylko ...
Zablokowany