Żwirek

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Żwirek

Post autor: MoniQ »

Aga12 pisze:Żwirek, niezależnie od tego czy CBE czy inny, jest zazwyczaj ciasno zapakowany w karton i nic do niego nie dopakowują więcej. Pozostałe rzeczy z zamówienia są w osobnym kartonie, przynajmniej u nas zawsze tak było.

O to fajnie.Rozumiem ,że te 2 kartony przychodzą jedną przesyłką?
Tak :)
Zakładam, że nie zamawiasz małego woreczka, tylko większe, bo nie wiem jakie mają zwyczaje przy pakowaniu tych małych :)
Awatar użytkownika
Aga12
Posty: 783
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:31
Płeć: kobieta
Skąd: okolice Torunia

Re: Żwirek

Post autor: Aga12 »

Chciałam zamówić 20 l.Mam nadzieję,że zapakują go tak,żeby jednak worek przeżył transport. <hm>
Awatar użytkownika
paquerette
Posty: 114
Rejestracja: 03 sty 2016, 18:59
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Żwirek

Post autor: paquerette »

ja zamawiałam kiedyś żwirek karmę i transporter, wszystko było w jednym kartonie, zabezpieczono dodatkowo dmuchanymi woreczkami. z przesyłką nigdy nie bylo problemow, wszystko całe dotarło
Awatar użytkownika
Limonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1792
Rejestracja: 19 maja 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Żwirek

Post autor: Limonka »

U mnie jak zamawiałam 2pak żwirku plus puszki to faktycznie żwirek był w oddzielnej paczce. Jak jeden worek żwirku plus puszki to pakowali w jeden karton, ale od góry okładali tymi powietrznymi "poduszkami". W 99% kartony przyjeżdżały nienaruszone, raz się zdarzyło że karton był rozerwany na zewnątrz, ale na szczęście w środku wszystko było OK.
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Żwirek

Post autor: MoniQ »

No i mit runął <lol>
Właśnie przyszła paczka z Zooplusa i żwirek jest razem z puszkami. Ale nic się nie rozerwało, ani nie zniszczyło, mimo że żadnego zabezpieczenia nie dali. Puszki latały luzem.
Awatar użytkownika
elsa
Posty: 1811
Rejestracja: 07 wrz 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Gdańsk

Re: Żwirek

Post autor: elsa »

U mnie też wszystko w jednej kupie zawsze jest dostarczane. Do tej pory zawartość zawsze była bez zastrzeżeń, ostatnim razem uszkodzeniom uległy pudełka z przysmakami, część była rozsypana <zły> Żwirek był ok, chociaż kilka ziaren latało po pudle. Pierwszy raz mi się to zdarzyło, chociaż moja koleżanka narzekała na taką samą sytuację.
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Żwirek

Post autor: elwiska3 »

MoniQ pisze:No i mit runął <lol>
Właśnie przyszła paczka z Zooplusa i żwirek jest razem z puszkami. Ale nic się nie rozerwało, ani nie zniszczyło, mimo że żadnego zabezpieczenia nie dali. Puszki latały luzem.
u nas zawsze żwirek z puszkami jest <mrgreen> zazwyczaj jest ok, ale miałam już pęknięty worek i reklamowałam w zooplusie.
Awatar użytkownika
Aga12
Posty: 783
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:31
Płeć: kobieta
Skąd: okolice Torunia

Re: Żwirek

Post autor: Aga12 »

elwiska3 pisze:
MoniQ pisze:No i mit runął <lol>
Właśnie przyszła paczka z Zooplusa i żwirek jest razem z puszkami. Ale nic się nie rozerwało, ani nie zniszczyło, mimo że żadnego zabezpieczenia nie dali. Puszki latały luzem.
u nas zawsze żwirek z puszkami jest <mrgreen> zazwyczaj jest ok, ale miałam już pęknięty worek i reklamowałam w zooplusie.

Przepraszam za wścibstwo,ale czy mogłabyś powiedzieć jak wyglądała ta reklamacja?Jak zachował się zooplus?
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Żwirek

Post autor: elwiska3 »

Aga12 pisze:
elwiska3 pisze:
MoniQ pisze:No i mit runął <lol>
Właśnie przyszła paczka z Zooplusa i żwirek jest razem z puszkami. Ale nic się nie rozerwało, ani nie zniszczyło, mimo że żadnego zabezpieczenia nie dali. Puszki latały luzem.
u nas zawsze żwirek z puszkami jest <mrgreen> zazwyczaj jest ok, ale miałam już pęknięty worek i reklamowałam w zooplusie.

Przepraszam za wścibstwo,ale czy mogłabyś powiedzieć jak wyglądała ta reklamacja?Jak zachował się zooplus?
wysłałam zdjęcie rozerwanego żwirku w kartonie - dostałam zniżkę na kolejne zakupy.
Reklamowałam też zapleśniałe kabanoski - wtedy zwrócili kasę, za zamoknięty żwirek - przemoczona paczka też.
Do zooplusa warto pisać jak coś jest nie zgodne z zamówieniem <mrgreen>
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Żwirek

Post autor: AgnieszkaP »

Opiekuję się obecnie kotką sąsiadów. W kuwecie mają żwirek Benek Standar Line. Rany jakie to dziadostwo jest <kciukwdół> Nikomu nie polecam! Kleiste jakieś takie, od dna kuwety ciężko oderwać, mimo że żwirku w kuwecie sporo. Nosi się, no zero zalet jak dla mnie.
Zablokowany