Żwirek

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Aga12
Posty: 783
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:31
Płeć: kobieta
Skąd: okolice Torunia

Re: Żwirek

Post autor: Aga12 »

Wiesz,Benek to generalnie niskich lotów żwirek,taki supermarketowy.Chociaż CBE + też czasem w supermarkecie można nabyć. <oops>

Wracając do zamawianego w Zooplus CBE+.Otóż zamówiłam ten właśnie żwirek (20l) wraz z puszkami.Wszystko przyszło w całości,nierozerwane i niezniszczone.W kartonie na spodzie był żwirek,na nim puszki a wierzch wypełniony takimi plastikowymi woreczkami wypełnionymi powietrzem.Był to mój debiut w zamawianiu żwirku przez internet i moim zdaniem debiut udany. :ok:
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Żwirek

Post autor: AgnieszkaP »

Aga12 pisze:Wiesz,Benek to generalnie niskich lotów żwirek,taki supermarketowy.Chociaż CBE + też czasem w supermarkecie można nabyć. <oops>
Aga dziewczyny bardzo zachwalały ostatnio w tym wątku Benka, ale tę drobniutką odmianę (Compact Line). Ja zjechałam Standard Line.
Awatar użytkownika
Aga12
Posty: 783
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:31
Płeć: kobieta
Skąd: okolice Torunia

Re: Żwirek

Post autor: Aga12 »

Cóż, ja z Benkiem ma złe wspomnienia,bo Jeff jak przyjechał z hodowli to dostał w wyprawce żwirek ,do wysypania w kuwecie.A w kuwecie miałam właśnie Benka.Tak jak piszesz,nosi się toto gorzej niż CBE+,bryłki się rozpadały a miały zbrylać,no masakra.I wtedy znajomy wet polecił mi CB i już zostaliśmy przy tym.Aczkolwiek mówię uczciwie,że po jakimś czasie Benek wypuścił też drewniany zbrylający żwirek bodajże Pinio kruszon czy jakoś tak.Oczywiście kupiłam bo był tańszy,ale niestety cena szła w parze z jakością.Tak że Benek u mnie zachwytu nie wzbudzi już ;-))
Awatar użytkownika
joakar
Posty: 1097
Rejestracja: 12 lut 2016, 08:44
Płeć: kobieta
Skąd: Kwidzyn

Re: Żwirek

Post autor: joakar »

My używamy drewnianego marki Carrefour, jest dla nas najlepszy - nie pyli, nie roznosi się na kocie. I łatwo umyć kuwetę. Za to niestety nie maskuje zapachu i trzeba pomagać sobie neutralizatorem. Jedyna wada - czasami Gilbert uważa go za zabawkę, wynosi z kuwety i sobie turla po podłodze albo wrzuca nam do butów. :-)
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Żwirek

Post autor: Miss_Monroe »

Mago pisze:Ostatnio przerzuciłam się na żwirek "Benek Super Compact" (...)
Żwirek jest super <ok> Testujemy od poniedziałku i jestem bardzo zadowolona z tego jak się zbryla i wcale tak bardzo nie pyli.
NOWOFUNDLAND
Posty: 13
Rejestracja: 24 sty 2016, 11:22
Płeć: męźczyzna
Skąd: KOSZALIN

Re: Żwirek

Post autor: NOWOFUNDLAND »

Witam
Nadal czekamy na naszego ślicznego KOCIACZKA
Teraz szukamy najlepszego żwirku dla wszystkich naszych panienek.
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46&t=173204
szukamy żwirku, takiego aby nie był zbyt miałki, potrafią na łapkach wynosić a Zuzia wręcz kopie w kuwecie.
Pozdrawiam Jacek :kotek: :pies:
Awatar użytkownika
Natashas
Posty: 1075
Rejestracja: 12 gru 2014, 17:36
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Żwirek

Post autor: Natashas »

U nas w jednej kuwecie zagościł Benek Lawendowy i pachnie bardzo przyjemnie, nie pyli, ale wielkością może robić za podsypkę pod tory, co go całkowicie u nas dyskwalifikuje.. Koty chętniej korzystają z Benek Super Compact, który jest w drugiej kuwecie. Przy kolejnym zamówieniu skuszę się na niebieskiego Benka i GG, chyba tylko takie porównanie pozwoli mi zdecydować ostatecznie, który żwirek zostanie u nas na stałe :-)
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Żwirek

Post autor: Miss_Monroe »

NOWOFUNDLAND pisze:(...)szukamy żwirku, takiego aby nie był zbyt miałki, potrafią na łapkach wynosić a Zuzia wręcz kopie w kuwecie. (...)
Proszę poczytać wątek, są w nim polecane żwirki, bądź skorzystać z forumowej wyszukiwarki.
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Żwirek

Post autor: MoniQ »

Miss_Monroe pisze:
Mago pisze:Ostatnio przerzuciłam się na żwirek "Benek Super Compact" (...)
Żwirek jest super <ok> Testujemy od poniedziałku i jestem bardzo zadowolona z tego jak się zbryla i wcale tak bardzo nie pyli.
My też właśnie rozpoczęliśmy opakowanie tego Benka. Kotom się podoba, zbrylanie, zapach, wszystko super. Pyli moim zdaniem nieco bardziej niż EC, ale to jest do przeżycia..:)
Różnica w cenie mnie przekonuje ostatecznie :)
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Żwirek

Post autor: yamaha »

U nas tego, ktory polecacie, nie ma...
Jest taki ciemnoniebieski (granatowy wlasciwie) i pisze, ze zapachowy.
I bordowy, ale w paczkach po 10L tylko :-?
Cena jest praktycznie identyczna jak Golden Grey....
Zablokowany