Nikita Otokot*Pl i Waffle Kabrirus*Pl

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
kizior
Hodowca
Posty: 1337
Rejestracja: 09 mar 2009, 08:39
Płeć: k
Skąd: Szczecin

Post autor: kizior »

a mówią, że brytki mają problemy z myśleniem <lol> dobrze że nic Wam się nie stało, z nastawieniem akurat na Ciebie, bo oberwać taką lampą, to <strach>
Awatar użytkownika
Elwira
Posty: 889
Rejestracja: 10 sty 2011, 22:04

Post autor: Elwira »

Pliszka pisze:Dziś rano Niki postanowił zrobić na mnie zamach. O 6 rano zaczął pomiaukiwać jak zwykle, troche się przebudzilam,ale w nadzieji ,że zaraz mu przejdzie odwróciłam sie na drugi bok i poszłam spać dalej. Po jakimś czasie obudziło mnie przerażliwe miauknięcie, dźwięk łamanego szkła i czuje, że coś z impetem spadło na łóżko.. Tak expresowej pobudki w życiu nie miałam i nawet zaspana nie byłam. Okazało się,że Niki postanowił zrelaksować się na lampie wiszącej nad moim łóżkiem..tyle,że lampa tego nie wytrzymała i się zerwała. Na szczęście zawisła na jednym mocowaniu i nie spadła na łóżko..Niezłego stracha mi napędził mały destruktor <diabeł>
hihi :haha:
pewnie zerwałaś się z takimi oczami <shock>
a to bestyja cwana <rotfl> wiedział jak Pańcie obudzić migiem <mrgreen>
Awatar użytkownika
Pliszka
Posty: 89
Rejestracja: 01 cze 2010, 07:58

Post autor: Pliszka »

Elwira obudziłam się z palpitacją serca. Nie wiem co go natchnęło, czasami ma takie pomysły jakby był trochę opóźniony w rozwoju <hm>

Skakał z komody, czyli jakiś metr w górę. A mówią, że brytki skoczne nie są...mój jakiś taki malo brytyjski <suchy>
Awatar użytkownika
Elwira
Posty: 889
Rejestracja: 10 sty 2011, 22:04

Post autor: Elwira »

:kotek: jest brytyjski jest :) :) i to bardzo, dostojny taki przystojniak 8-)
a Ty biedna musiałaś wtedy być, taka zerwana ze snu :hug:

ja kiedyś miałąm sytuację żę mnie koty wystraszyły, ale nie aż tak, poprostu nagle usłyszałam huk w łazience (ale ja nie spałam tylko byłam przy laptopie), podskoczyłam na tym krześle, odwracam się, a Fiona z kibelka wyskakuje :haha:
biedna wariowała wariowała, a moje koty to takie wariaty jak nie wiem co (one by się chyba na podwórko nadawały gdybym posiadała) łapka jej się powinęła i wpadła do kibla <rotfl>
:haha: popłakałam się wtedy ze śmiechu <rotfl>
Awatar użytkownika
Pliszka
Posty: 89
Rejestracja: 01 cze 2010, 07:58

Post autor: Pliszka »

Hahaha <lol> biedna Fionka, pewnie niezłego zonka złapała jak straciła grunt pod łapami
Awatar użytkownika
Pliszka
Posty: 89
Rejestracja: 01 cze 2010, 07:58

Post autor: Pliszka »

troche nowych zdjęć ;-))
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dzisiaj wiernie towarzyszył przy szyciu na maszynie, chwytał wstążeczki i z nimi uciekał na drugi koniec mieszkania, gonieniem za guzikami też nie pogardził , szkoda ze nie udało mi sie go uchwycic na zdjęciu w czasie tych akcji <diabeł>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Mój ulubiony chłopaczek jak pięknie i poważnie wyszedł na fotkach <zakochana> :kotek:
Awatar użytkownika
Yola
Posty: 480
Rejestracja: 03 sie 2010, 09:32
Kontakt:

Post autor: Yola »

Uwielbiam go <zakochana>
Wszystko mi sie w nim podoba. Jest cudowny od tego rozowego nochalka, az po czubeczek ogonka, a zielen krzesel chyba jeszcze podkresla kolor jego oczu. ;-))
Awatar użytkownika
damianos
Posty: 230
Rejestracja: 14 lut 2011, 20:31

Post autor: damianos »

Piekny... <zakochana>
Awatar użytkownika
Pliszka
Posty: 89
Rejestracja: 01 cze 2010, 07:58

Post autor: Pliszka »

Sonia pisze:Mój ulubiony chłopaczek jak pięknie i poważnie wyszedł na fotkach <zakochana> :kotek:
No właśnie na zdjęciach nie widać, że nie ma w nim ani grama powagi :-P
Zablokowany