Ellesmera alias Eluśka i Tygrysek alias Rudy

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Ania_83
Posty: 1415
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:15

Post autor: Ania_83 »

Super Eluśka wygląda w tych piłeczkach <lol> A taka leżąca na zabawce jest przesłodka !! :kotek:
Awatar użytkownika
Ellesmera
Posty: 135
Rejestracja: 30 wrz 2011, 20:04

Post autor: Ellesmera »

Z tymi piłeczkami to pomysł mojej córci ja tylko uchwyciłam ten moment!! <mrgreen>

Wczoraj byli u nas sąsiedzi pierwszy raz i byli zachwyceni Elusią powiedzieli że takiego kota to tylko w telewizji widzieli <tańczy> <ok>

Mam jeszcze pytanko interesuje mnie jeszcze czy brytyjczyk dogada się z maine coonem ma ktoś z was jakieś doświadczenia, chyba że potrafi mnie ktoś skierować na dobra stronkę gdzie moge porozmawiać o tym?
Awatar użytkownika
Julcik
Agilisowy Rezydent
Posty: 2483
Rejestracja: 24 lis 2011, 21:48
Hodowla: ClarusCattus*PL
Płeć: k
Skąd: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Julcik »

Ellesmera pisze:Mam jeszcze pytanko interesuje mnie jeszcze czy brytyjczyk dogada się z maine coonem ma ktoś z was jakieś doświadczenia, chyba że potrafi mnie ktoś skierować na dobra stronkę gdzie moge porozmawiać o tym?
TU jest hodowla Maine Coon i Brytków jednocześnie. Można chyba tam popytać ;) I tu też lub tutaj :))
Awatar użytkownika
Ellesmera
Posty: 135
Rejestracja: 30 wrz 2011, 20:04

Post autor: Ellesmera »

Julcik pisze:
Ellesmera pisze:Mam jeszcze pytanko interesuje mnie jeszcze czy brytyjczyk dogada się z maine coonem ma ktoś z was jakieś doświadczenia, chyba że potrafi mnie ktoś skierować na dobra stronkę gdzie moge porozmawiać o tym?
TU jest hodowla Maine Coon i Brytków jednocześnie. Można chyba tam popytać ;) I tu też lub tutaj :))
Matko dzięki wielkie za info zaraz będę dzwonić! :-)
Awatar użytkownika
Duśka
Hodowca
Posty: 107
Rejestracja: 07 maja 2011, 15:42
Hodowla: MagicCattus*PL

Post autor: Duśka »

Ellesmera pisze:W końcu zakupiłam nowy sprzęt do czesania (Furminator), jestem niesamowicie szczęśliwa <tańczy> <klaszcze> , jak głaskam teraz to moje futro prawie nic mi nie zostaje na rękach <pokłon> <ok> :kotek: , wcześniej nie ważne czy czesałam ją godzinę wcześniej czy tydzień wcześniej zawsze połowa futra mojej kotki zostawała na mnie :hammer: <strach> Super sprzęt :ok:
ja mam pytanie na temat tego furninatora - słyszałam opinię że nie jest wskazany dla brytyjczyków bo uszkadza podszerstek kota - prawda to ?
Awatar użytkownika
Julcik
Agilisowy Rezydent
Posty: 2483
Rejestracja: 24 lis 2011, 21:48
Hodowla: ClarusCattus*PL
Płeć: k
Skąd: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Julcik »

Ellesmera pisze:
Julcik pisze:
Ellesmera pisze:Mam jeszcze pytanko interesuje mnie jeszcze czy brytyjczyk dogada się z maine coonem ma ktoś z was jakieś doświadczenia, chyba że potrafi mnie ktoś skierować na dobra stronkę gdzie moge porozmawiać o tym?
TU jest hodowla Maine Coon i Brytków jednocześnie. Można chyba tam popytać ;) I tu też lub tutaj :))
Matko dzięki wielkie za info zaraz będę dzwonić! :-)
Proszę bardzo :) Jeszcze tu http://www.kotythomasa.pl/ i tu bądź tutaj



:-) :-) :-)
Awatar użytkownika
Ellesmera
Posty: 135
Rejestracja: 30 wrz 2011, 20:04

Post autor: Ellesmera »

Duśka pisze:
Ellesmera pisze:W końcu zakupiłam nowy sprzęt do czesania (Furminator), jestem niesamowicie szczęśliwa <tańczy> <klaszcze> , jak głaskam teraz to moje futro prawie nic mi nie zostaje na rękach <pokłon> <ok> :kotek: , wcześniej nie ważne czy czesałam ją godzinę wcześniej czy tydzień wcześniej zawsze połowa futra mojej kotki zostawała na mnie :hammer: <strach> Super sprzęt :ok:
ja mam pytanie na temat tego furninatora - słyszałam opinię że nie jest wskazany dla brytyjczyków bo uszkadza podszerstek kota - prawda to ?
Też o tym czytałam znawcy mówią że uszkadza ale ja go użyłam praktycznie tylko raz od razu po zakupie wyczesałam moją kotę i do tej pory prawie nie wychodzi jej sierść, teraz tylko mam zamiar ją przeczesać tą co zwykle szczotką. Podejrzewam że jak się będzie używać furminatora bardzo często to zapewne uszkodzi ten podszerstek ale jak tylko np. raz na miesiąc to nie powinno zaszkodzić. Moja kotka strasznie gubiła sierść nie mogłam sobie poradzić z tym a teraz jest błyszcząca i nie muszę za każdym razem jak ją pogłaskam zmieniać ubrania bo było zawsze pełno sierści na mnie. Możesz popytać bardziej się na tym znających gdzieś tu był temat otwarty na ten temat więc można też poczytać.
Ja jestem zadowolona z tego wynalazku <klaszcze>
Awatar użytkownika
Ellesmera
Posty: 135
Rejestracja: 30 wrz 2011, 20:04

Post autor: Ellesmera »

Julcik pisze:
Ellesmera pisze:
Julcik pisze: TU jest hodowla Maine Coon i Brytków jednocześnie. Można chyba tam popytać ;) I tu też lub tutaj :))
Matko dzięki wielkie za info zaraz będę dzwonić! :-)
Proszę bardzo :) Jeszcze tu http://www.kotythomasa.pl/ i tu bądź tutaj



:-) :-) :-)
Jesteś wielka <ok> Dzięki jeszcze raz kociaki przepiękne <roll>
Dzwoniłam dowiedziałam się tylko pobieżnie bo Pani akurat była w autobusie i za bardzo sobie nie pogadałysmy :-|
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Danusia »

Ja też uważam ,że furminator jest dobry ale nie za często.

U nas 1-2 razy w miesiącu wystarczy bo potem zwykła szczota pięknie sobie radzi.
Awatar użytkownika
Ellesmera
Posty: 135
Rejestracja: 30 wrz 2011, 20:04

Post autor: Ellesmera »

Co oni tu znowu przynieśli <shock> <suchy> ...w sumie to nawet wygodnie :aaa:

Obrazek

Obrazek
Zablokowany