Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*PL

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Neta
Posty: 1000
Rejestracja: 12 mar 2015, 18:40
Płeć: kobieta
Skąd: Rabka Zdrój

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*

Post autor: Neta »

Hej Ciocie :-)
Żeby nie przesadzić z ilością cukru we krwi postanowiliśmy razem z kremowo-czekoladową ekipą ograniczyć Wam trochę słodycze... <rotfl> <rotfl> <rotfl>
Czy jesteście już może na cukrowym głodzie...? <lol> <lol> <lol>

Ja jestem :((((
Ostatnio czasu na spokojne chwile z misiami mało, oj mało... :((((
W pracy same nowe wyzwania, o których myśli krążą jeszcze długo po powrocie do domu. A żeby atrakcji nie było za mało, jeszcze studiów mi się zachciało... na stare lata <mrgreen>
Pierwszy weekend w stolicy dobitnie uświadomił mi, że nie mam już dwudziestu paru lat... <shock> <lol> i zmęczenie daje się we znaki. Ale jednocześnie jestem tak zadowolona z wyboru, że stanę na rzęsach żeby wycisnąć z nich ile się tylko da! A rok przecież zleci, prawda? :)
Tylko na forum będzie nas zapewne mniej :(
Chociaż wiem, że powiecie że mniej to się już nie da <roll> Nic nie poradzę, doby nie naciągnę niestety :-///// Ale zrobię co w mojej mocy by w wolne weekendy do Was zaglądać i aktualizować sytuację u nas <mrgreen> Cobyście nie zobaczyły Egona dopiero jako wielkiego kocurro <shock> <mrgreen> A nie będzie to łatwe, bo młody rośnie nawet nie jak na drożdżach, a raczej jak na sterydach... <lol> <lol> <lol> Waga na wczoraj 3.670 <shock> Sama go nie poznaję <shock>

Kilka zdjęć na osłodę coby cukier nie spadł poniżej normy <mrgreen> Niestety jakości komórkowej ale chyba dobre i co <roll> Coś lepszego może w przyszłym tygodniu <mrgreen>



a kuku Ciocie
obrazek

znowu mnie ważyli...
obrazek

i mówią, że jak tak dalej pójdzie to niedługo skali na mnie braknie czy coś... :mimbla:
obrazek

nie wiem o co im chodzi...?
obrazek

Ami jest większa a jej tak nie mówią... <diabeł>
obrazek

a ona nic tylko się myje i myje...
obrazek

no ileż można... się pytam...?!
obrazek

będzie jeszcze jaśniejsza niż jest <shock>
obrazek

i nigdy nie zczekoladowieje <strach>
obrazek

no końca nie widać...
obrazek

chyba się zlituję...
obrazek

i trochę jej pomogę <święty>
obrazek

żeby nie było że tylko ona mnie myje!
obrazek

i teraz chyba możemy się zdrzemnąć troszkę
obrazek

o tak :aaa:
obrazek

a ja przez chwilę poudaję, że już przerosłem siostrę <mrgreen>
obrazek

a potem będę jej pilnował jak śpi <święty>
obrazek

bo to moja siostra jest <serce>
obrazek

tylko moja !!!
obrazek

To opowiadałem ja... Egonek <mrgreen>
Całujemy Ciocie :kiss:
Awatar użytkownika
Limonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1792
Rejestracja: 19 maja 2015, 15:43
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*

Post autor: Limonka »

idę poszukać insuliny <lol>
<zakochana> <zakochana> <zakochana>
Neta masz rację, za dużo dajesz Egonkowi odżywek dla Panów z siłowni <rotfl>
Awatar użytkownika
Neta
Posty: 1000
Rejestracja: 12 mar 2015, 18:40
Płeć: kobieta
Skąd: Rabka Zdrój

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*

Post autor: Neta »

elsa pisze:<zakochana> <zakochana> <zakochana>

Wpadłam z pozdrowieniami od Kościsława, Sonii i Romki <mrgreen> Mówią jednogłośnie, że jak będzie okazja, to znowu zapraszają Cioteczkę w odwiedziny, bo to taka fajna Ciocia, co prezenty przynosi :kotek: <mrgreen> :kotek:

:kiss: :kiss: :kiss:


Ale do rzeczy! Anetko, piękna fotorelacja, można oglądać z nieskończoność <serce> Te Twoje dzieciaki są przerozkoszne, trafił swój na swego i masz, czego chcieć więcej, skoro tu takie love story! <zakochana> <serce> <zakochana> <serce> <zakochana>

Haha, Amisiowa żmudna toaleta skłoniła Egonka do pomocy <mrgreen> Pewnie uznał (no cóż, facet :-> ), że za długo to wszystko trwa i wziął sprawy w swoje łapki, a raczej jęzor <mrgreen> Boscy! <zakochana>
Elizko kochana :kiss: Dziękujemy serdecznie za pozdrowienia od misiaków i za zaproszenie :kiss: Nie omieszkam ponowić odwiedzin jak tylko nadarzy się okazja :-) I Was gorąco zapraszam jeśli tylko południe Polski Wam się zamarzy :-)
I za miłe słowa o zdjęciach i moich dzieciach dziękuję tak pięknie jak umiem :roza: :kiss:

Czas od urlopu przeleciał tak w mgnieniu oka, że nawet nie zdążyłam się pochwalić, że byłam <mrgreen> widziałam <serce> miziałam <zakochana> te trzy pięknokoty <roll>

W ogóle bardzo koci był ten mój urlop <roll>
Pierwsze Baloosiowo :-) Pięć cudnych B kuleczek <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> Mama Kajri miziasta niesamowicie, szczególnie nad ranem <zakochana> Ifcia nieśmiała i szalona, która ostatecznie dała się przekonać, że ciotka nie jest tak zła <zakochana> I miłościwie królująca Jej Wysokość Farah <serce> którą chyba mogę Wam pokazać <roll>
(bo Sylwia aktualności skąpi jeszcze bardziej niż ja...) <diabeł> <mrgreen>

obrazek


Potem wizyta u Beatki :kiss: którą już się chwaliłam u niej <mrgreen> Wedelek <zakochana> i Ives <zakochana> Cud, miód i orzeszki <zakochana> <zakochana>


I na deser... Sonia, Rominka i Kostuś <mrgreen>
Do ostatniej chwili nie było wiadomo czy uda nam się z Elsą zobaczyć, ale na szczęście wszystko dopisało i spędziłam kolejny podczas tej wyprawy cudowny dłuugiii wieczór z kawą, ciachem i kotełami <zakochana> Czy można sobie wymarzyć coś lepszego...? <roll>
Jak piękna to rodzinka, i kocia i ludzka, dobrze wiecie :-) A ja mogę Was tylko kochane zapewnić, że uroda ta zdecydowanie nie w photoshopie robiona <lol> Poliki i reszta okrągłości Soni nie naciągnięta <mrgreen> Eteryczność i kędziorki Rominki nie podkręcone <mrgreen> I powłóczystość spojrzenia Kosteczka nie wykreowana <mrgreen> Wszystko jak na zdjęciach, tak w realu :mdleje: :mdleje: :mdleje: Paść można z zachwytu <pokłon> A ja byłam <mrgreen> widziałam <serce> miziałam <zakochana> te trzy pięknokoty <roll>
I tak tak, wiem... nikt mi nie zazdrości <roll> <mrgreen> :hidden:



Sylwuś :kiss: Beatko :kiss: Elizko :kiss:
Dziękuję Wam pięknie za cudowne chwile w Waszym i Waszych kocich przyjaciół towarzystwie :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Do miłego następnego :-)
Awatar użytkownika
Neta
Posty: 1000
Rejestracja: 12 mar 2015, 18:40
Płeć: kobieta
Skąd: Rabka Zdrój

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*

Post autor: Neta »

Limonka pisze:idę poszukać insuliny <lol>
<zakochana> <zakochana> <zakochana>
Neta masz rację, za dużo dajesz Egonkowi odżywek dla Panów z siłowni <rotfl>
Mówisz...? <shock>
Kurcze, to ja się muszę zastanowić skąd on ją bierze, bo ja żadnych takich zapasów nie mam <lol>
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*

Post autor: Luinloth »

Cześć śpioszki czyścioszki <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*

Post autor: yamaha »

Egon, Ty wielko-kocie <shock> <shock> <shock> <shock>
Rany, jak on urosl <shock>

:kotek: :kotek: <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
DorotaK
Hodowca
Posty: 297
Rejestracja: 26 gru 2012, 17:53
Hodowla: Luna-Gatto*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Człuchów
Kontakt:

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*

Post autor: DorotaK »

No Ja to wiedziałam kiedy zajrzeć <lol> <lol> <lol>
właśnie przy porannej kawce siedzę i nadrabiam zaległości w sieci <roll>
a że kawka bez cukru, słodka fotorelacja doskonale uzupełniła ten brak <mrgreen>
Anetko CUDA CUDA <zakochana> <zakochana>
Ilekroć oglądam i czytam ten wątek jestem ciągle pod wrażeniem i ciągle nie mogę wyjść z podziwu
jak doskonale się uzupełniają Egnek z Amisią :kotek: :kotek:
Ale jak już Eguś wspomniał to Jego i TYLKO Jego SIOSTRA <serce> <serce>

buziaki dla milusińskich i zazdraszczam tych wszystkich odwiedzin kociastych <gwiżdże> <oops>
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*

Post autor: Becia »

Neta pisze:I tak tak, wiem... nikt mi nie zazdrości <roll> <mrgreen> :hidden:
Nie, skądże...wcale a wcale.... <diabeł>

Dobrze, że będziesz miała teraz mniej czasu na zdjęcia, bo cukrzyca byłaby gwarantowana <lol> <lol> <lol> Żartuję oczywiście <mrgreen> A tak serio, lovciam Twoje kotełki <zakochana> <zakochana> <zakochana> A Egonek całkowicie skradł moje serce, ja jednak uwieeeelbiam czekoladę <serce> <serce> <serce> <serce> <serce>
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*

Post autor: Kamila »

Jaka wspaniała fotorelacja <serce> <serce> , Egusiu, Ty się nie dziw, kobitki tak mają że ciągle uskuteczniają jakieś pielęgnacje, nauczysz się i ty, a póki co świetnie się spisujesz przy czyszczeniu Amisiowych uszek, wiadomo, ona sama tam nie sięgnie <lol>
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*

Post autor: fado123 »

ja to już zaczynałam niebieskie punkty widzieć ,dobrze że cukier nadszedł w odpowiedniej chwili <mrgreen> no co tu dużo pisać są wspaniali a egon no wygląda naprawdę na dużego kota <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Zablokowany