Niko

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Kamiko
Hodowca
Posty: 3390
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:29
Hodowla: Mazuria*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Dobra Wola k/Nasielska
Kontakt:

Post autor: Kamiko »

aaGaa pisze: potem ululał się i co.... i zadzwonił budzik ja wstałam a Pan Kot spał jeszcze z dobre poł godziny niereagując na nic... <lol>
On też zaczął nad Toba pracować <lol>
aaGaa
Posty: 503
Rejestracja: 19 paź 2010, 21:12
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Post autor: aaGaa »

Ty.... Duża, kiedy Ty tu ostatni raz mnie pokazywałaś co?

Obrazek

No dobra spoko spoko będziesz miała co nadrabiać :)

Obrazek
kasia z gdyni
Posty: 492
Rejestracja: 30 cze 2009, 16:34
Kontakt:

Post autor: kasia z gdyni »

<rotfl>
aaGaa
Posty: 503
Rejestracja: 19 paź 2010, 21:12
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Post autor: aaGaa »

No więc nadrabiam bo czasu brak totalnie na wszystko, a jak już się wraca do domku wieczorem to tylko futro nasze kochane miziać i nic po za tym...
u nas a raczej u Kiciunia naszego dużo się działo kilka tygodni temu dopadło Go jakieś paskudztwo określone mianem "jelitówki" nie wiem jak to możliwe by kocie to załapało ale stało się :( objawy takie jak u nas ludzików wymioty koloru "ubitego"białka kurzego, biegunka, senność... maskara jednym słowem, nie zastanawiając się kota w transporter i miegiem do weta, dostał zastrzyki jakieś w tym jedno baaardzo bolące i udało się go przywrócić do normlaności, już na następny dzien lekkie jedzonko i NORMALNA qpa( jej jak ten qpsztal cieszył nasze oczy i nosy <lol> )...
powróciliśmy też do wyjazdów na działke do dziadków bo ktoś niedobry ukradł im psinkę :( poszukiwania do tej pory nic nie pomogły, więc póki co Niko sobie spaceruje od czasu do czasu po ogrodzie pod bacznym okiem naszym i dziadków...
20 sierpnia nasz kochany Pięknotek obchodził swoje pierwsze urzodzinki :tort: Kotuniu nawet nie wiesz ile nam szczęścia dajesz tym,że JESTEŚ! <zakochana>

Obrazek

taaki byłem malutki <serce>

a teraz... a teraz rosnę sobie zdrowo i ważę 5400 :) poluję na wszelkie robactwo,ale ćmy to jest to! Pyszne są!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na balkonie też można coś upolować :) a te gołębie i sroki... ehh ślinka cieknie :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No ok.... wystarczy już może tych zdjęć bo zaraz dostaniemy opr za nadmiar....
Pozdrawiamy serdecznie wszystkie Ciotki :)
anias
Posty: 249
Rejestracja: 21 mar 2011, 13:23

Post autor: anias »

niezłe minki.... <lol>
100 latek dla solenizanta!!! :tort:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Spóźnione życzenia dla koteczka z okazji roczku, niech zdrowo rośnie :kotek: :tort:
Super fotki, te przy lampie są ekstra, takie piękne kolory mają <klaszcze>
Awatar użytkownika
Renia
Posty: 1142
Rejestracja: 11 cze 2009, 17:18

Post autor: Renia »

Mój drogi, wcale się nie dziwię, że tak japkę rozdziawiłeś na swoją Pańcię, bo skrajnie zaniedbała Twój topic.
Chciałabym Cię tylko ostrzec przed zabawami muszkami na lampie, bo ja tak właśnie rozwaliłam wczoraj naszą kulę i Pani do dzisiaj brzydko na mnie patrzy, a klosz pokleiła taśmą klejącą co wygląda paskudnie, no po prostu... żal. Kompletne bezguście.
To łapa,
Fibi
aaGaa
Posty: 503
Rejestracja: 19 paź 2010, 21:12
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Post autor: aaGaa »

Dziękujemy Ciotki kochane <serce>

Soniu nawet nie myślałam, że taka lampa może tak ładnie ubarwić zdjęcie :) ale i tak daleko im do Twoich :)...


Fibula nie przejmuj się Pańcią swoją-ten typ już tak ma,że musi pogadać a i tak nam wszystko wybaczy <pokłon> Trzeba ją teraz tylko pogonić szybko do ikeii po nowy taki nabytek bo jak taka poklejona teraz jest to frajdy nie ma mało co pewnie tam w środku latającego widać... <lol>
Nio to łapka Lalunia

Miłego reszty dnia :)
Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 723
Rejestracja: 29 maja 2011, 17:59

Post autor: Małgorzata »

Fantastyczne zdjęcia <klaszcze>
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

spóźnione sto lat dla koteczka :kotek:
Zablokowany