Abba i Willow

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

Śliczności i jedno i drugie :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
tymabri
Hodowca
Posty: 1135
Rejestracja: 18 paź 2010, 19:18
Hodowla: Tymabri*PL
Kontakt:

Post autor: tymabri »

mokry kot zawsze ma takie WIELKIE OCZY <diabeł> fajne koty <zakochana>
Awatar użytkownika
zuzuzanta
Posty: 438
Rejestracja: 19 lis 2011, 12:53

Post autor: zuzuzanta »

Piękne koty :kotek:
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Oczy Abby pod prysznicem są tak wymowne, że komentarz jest zbyteczny <mrgreen> Wydoroślały Twoje koty :-) Przepiękne są <zakochana> :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Post autor: yamaha »

Dopiero "przypadkiem" tu trafilam...
CUDENKA !!!!
Szczegolnie Abba <zakochana> - normalka, dlugowlosa <lol>
Awatar użytkownika
ewar625
Posty: 73
Rejestracja: 09 cze 2010, 21:21

Post autor: ewar625 »

Dziekuje wszystkim , tyle komplementow :party: . Mam do was dziewczyny pytanie , w sumie ciagle mi brakuje czasu na pisanie wiec jak moge to kradne jakies momenty ze wpadam na forum i cos na szybko pisze , a mianowicie od jakiegos czasu to znaczy od przeprowadzki mam taki problem z siercia ze nie radze sobie . Moje koty sa regularnie czesane zwlaszcza Abba , ale to nic nie daje , najpierw odkurzam mieszkanie a potem myje podlogi i na koniec jeszcze szmatka swiffer oblatuje podlogi i co i za kazdym razem to samo zawsze sierc i to wszysto podczas jednego sprzatniecia . Klaki mam wszedzie nawet uzywam do czyszczenia wilowa tych rolek z Ikea .Kiedy jeden dzien sobie odpuszcze to na drugi kule wlosowe sa nawet na srodku mieszkania , co mam robic :zalamka:
Awatar użytkownika
kosanna
Posty: 1050
Rejestracja: 08 sty 2011, 12:37

Post autor: kosanna »

Pogodzić się z tym faktem! <mrgreen> Im szybciej się pogodzisz, tym szybciej będziesz szczęśliwa i uśmiechnięta. :-D To są tylko jakieś "fruwające pierze" - mało znacząca rzecz, ludzie mają o wiele większe problemy niż kilka kłaków! Masz przecież rolki i odkurzacz, naprawdę nie ma się co przejmować, zresztą ja mam taki specjalny magnes na lodówce: tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy ;-)) :-) ! Trzeba się, w końcu czymś pocieszać! Po prostu masz kota, to masz ścierść w mieszkaniu. Nic się z tym nie da zrobić. Można sprzątać 24 h na dobę, ale są przecież o wiele ciekawsze zajęcia. Zachowaj spokój i kup... furminator. ;-)) :-)
Martwić należy się tylko wtedy jak koty mają jakieś problemy ze skórą, uczulenie i np. bez powodu tracą sierść. Ale teraz jest okres lnienia, więc ... nie trzeba się martwić. <tańczy>
Awatar użytkownika
ewar625
Posty: 73
Rejestracja: 09 cze 2010, 21:21

Post autor: ewar625 »

Hi Hi dzięki za podtrzymanie na duchu , fakt nie da się wysprzątać mieszkania idealnie szczegolnie przy dwóch futrach które urządzają wyścigi po mieszkaniu i tym bardziej że czasem dochodzi do łapoczynów . Może dla tego widzę więcej na podłodze bo na starym mieszkaniu miałam wszędzie wykładziny a na tym panele i płytki . :kotek:
Awatar użytkownika
ewar625
Posty: 73
Rejestracja: 09 cze 2010, 21:21

Post autor: ewar625 »

:foto:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Yola
Posty: 480
Rejestracja: 03 sie 2010, 09:32
Kontakt:

Post autor: Yola »

Siersciuszki moje slodkie! <zakochana> :kotek:
Wytarmos oba zywe sreberka od e-ciotki i e-kuzynki.

Ps. Ewo, to prawda, ze na panelach widac bardziej. Wykladziny/dywany maja to do siebie, ze trzymaja klaki na miejscu pomiedzy odkurzaniami, a na gladkich podlogach klaczki lataja jak chca, lacza sie w klebuszki i kepki wylatujace z ukrycia przy byle podmuchu.
Z drugiej strony... moja Alicia tez jakas taka wybitnie wlochata, (a moze to zludzenie?) mam wrazenie, ze nie tylko ma wiecej siersci na sobie, ale tez jakos wiecej jej gubi.
Zablokowany