Kolorado Amazing Aisha*PL i Kala Agilis Cattus*PL

Awatar użytkownika
Maria
Posty: 183
Rejestracja: 04 gru 2008, 08:46

Post autor: Maria »

[żwirek przytargany z wystawy? My właśnie z takim worem wróciliśmy hihi :D]
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Danusia »

Żwirek widziałam cena bardzo dobra ale ja dosłownie kilka dni temu kupiłam na allegro żwirek w podobnej cenie i w dodatku z przesyłką gratis i z wtarganiem wora przez kuriera na 3 pietro :-D

Hamaka u Rufiego też nie kupiłam bo nie było zresztą nie było pana Leszka tylko pracownicy którzy usiłowali namówić nas na taką półkę ale ja chciałam hamak , jak wróciłam do domu zamówiłam w necie i do tego 2 szczury których też nie mieli ,a szczury są super <lol>

W tej sytuacji tylko moje oczy były ukontentowane napatrzeniem się na kociaste :-D
Awatar użytkownika
asiek
Agilisowy Rezydent
Posty: 1200
Rejestracja: 19 cze 2009, 20:38

Post autor: asiek »

Koloruś cudny! A psinka też rewelacja. Kciuczki za jutrzejsze badanie <ok>
Awatar użytkownika
Maria
Posty: 183
Rejestracja: 04 gru 2008, 08:46

Post autor: Maria »

Danusia pisze:Żwirek widziałam cena bardzo dobra ale ja dosłownie kilka dni temu kupiłam na allegro żwirek w podobnej cenie i w dodatku z przesyłką gratis i z wtarganiem wora przez kuriera na 3 pietro :-D
No i słusznie <mrgreen> A mój małż musiał sobie pobiegać z tym 20 - kilowcem ;-))
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Danusia »

<pokłon> <pokłon> <pokłon> <pokłon> <pokłon> bardzo dziękujemy za wszystkie kciuki , zakręcone ogonki i łapinki :-D BARDZO POMOGŁY :-D

Jesteśmy po badaniach i Koloruś ma trochę lepsze wyniki <klaszcze> <klaszcze> <klaszcze>

Miesiąc temu kreatynina była 3,5 teraz 3,2 , mocznik z 98 ociupinkę zszedł do 96 ( zbijamy go z 200), morfologię i pozostałe wyniki krwi ma bardzo dobre, sprawdziła doktor tez albuminy żeby zobaczyć jak sobie radzi na nerkowej karmie i też bardzo dobrze.

Mocz zawiozłyśmy do znajomej bakteriolożki na posiew i tu trzeba poczekać na wynik około tygodnia.

Bardzo się cieszę bo to oznacza ,że Azodyl zaczyna działać , gorzej że pierwsze opakowanie kończy sie nam w piątek ,a leków z USA nie widać ,ale mam nadzieję że niedługo się pojawią , może zbliżajace sie świeta aż tak bardzo nie opóżnią przesyłki.


Porozmawiałam natomiast dzisiaj z doktor na temat kocich nerek ,a przede wszystkim objawów choroby u kociaków i niestety mam straszne wyrzuty sumienia.

Kolorus jak tylko do nas przyjechał bardzo dużo pił , często spora miseczka (prawie poł litrowa) dziennie nie wystarczała, robił też bardzo dużo siusiu , mały kotek ,a tych grudek żwirku każdego dnia była pełna siata.
Poczatek grudnia była juz zima kiedy zaczął z nami mieszkać ,więc myslałam ,że to od kaloryferów , przecież to pierwszy kocurek w naszym domku .
Gdybym miała tą wiedzę którą mam teraz , możnaby było juz wcześniej Koloruisa leczyć , nie miałam pojęcia ,że on do nas przyjechał juz taki chory , podniesiony mocznik powoduje ,że koty zaczynaja dużo pić.

Takze z jednej strony się cieszę ,a z drugiej jest mi bardzo przykro ;-(

Te Wasze kochane kciuki i dobre myśli o Kolorku nadal sa bardzo potrzebne.
<serce> <serce> <serce>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Cieszę się bardzo, że wyniki ruszyły się w odpowiednim kierunku <klaszcze>
Mam nadzieję, że wynik za tydzień też będzie pomyślny.
Danusiu nie możesz się obwiniać, że wcześniej nie wpadłaś na to, że nadmierne picie wody może wskazywać na jakąś chorobę. Ja się o tym też kiedyś od weta dowiedziałam, ale wcześniej jak moje kociaki były małe to też nie wiedziałam o tym. Gdybym miała taką sytuację też bym wtedy chyba nie zareagowała, tym bardziej, że to też są moje pierwsze w życiu kotki.
Trzymam kciuki, żeby spóźniony Mikołaj jak najszybciej przyjechał do Kolorusia z tak bardzo oczekiwaną paczuszką z lekami <ok> :kotek:
Awatar użytkownika
tymabri
Hodowca
Posty: 1135
Rejestracja: 18 paź 2010, 19:18
Hodowla: Tymabri*PL
Kontakt:

Post autor: tymabri »

Ciesze sie,ze wyniki ciut lepszejsze, dalej kciukam by sie poprawialy szybciutko.

Szukaliscie leku przez fora? kliniki wet? moze ktos uzywal i juz nie potrzebuje? Mam andzieje,ze celnicy sie pospiesza, bo starsznie dlugo czekacie na dostawe.
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Post autor: kotku »

<klaszcze> <klaszcze> <klaszcze> To wspaniale, że wyniki ruszyły w dobrą stronę! Dalej mocno trzymam kciuki, tak jak reszta dziewczyn.
I też uważam, że nie powinnaś mieć poczucia winy. Nie jesteśmy wszystkowiedzący, nie każdy musi być weterynarzem... Tosiek to mój pierwszy kot i gdyby dużo sikał też najpierw szukałabym innego wytłumaczenia niż poważna choroba.
Wspaniale dbasz o Kolorka, zwierzaczek ma duże szczęście, że trafił do Waszego domku!
To nie może się źle skończyć.
A tym celnikom to chyba trzeba palcem pogrozić! :bicz:
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

Brawo i tak trzymać dalej <klaszcze> . Poprawa musi być <ok> .
Danusiu, nie obwiniaj się. Nie wiemy wszystkiego niestety. Teraz najważniejsza jest twoja walka o zdrowie Kolorka i to jak bardzo go kochasz.
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Danusiu :kiss:

Jak cudownie! Każda, najmniejsza poprawa jest wspaniała.
Teraz tylko kciukac, żeby leki szybko dotarły.
Jakie macie Wielkie Serducha :kwiatek:
ODPOWIEDZ