Franek, Leon i Tosia

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

To trzymam kciuki... Ja u siebie wpięłam Feliway, żeby wspomóc, może to by Franka trochę rozładowało?
Awatar użytkownika
roedeer
Posty: 36
Rejestracja: 15 gru 2008, 21:00

Post autor: roedeer »

Ania i Krzyś pisze: My natomiast nauczyliśmy się zmieniać mu opatrunki bez wywoływania histerii. Nawet nie musimy go teraz ubezwłasnowolniać. Siedzi jak trusia i tylko czasem zapiszczy, kiedy zaboli.
Podsumowując – Anioł nie kot!!!
Leo po prostu wie co dla niego dobre, poznał się na Was to i zaufał :)

Cały czas jestem dobrej myśli, że się chłopaki ze sobą dogadają i obejdzie się bez sparingów, albo bez jednokierunkowych ciosów Franka w stronę Leona - z dwojga złego nie wiem co gorsze... Franek powinien dostać plaskacza na otrzeźwienie od Tośki, to by mu się rządzenia odechciało :) ale natury nie oszukamy, niech się docierają, byle bez iskier.
Najważniejsze, że Leon jest coraz pewniejszy Was....im mniej stresów tym lepiej dla wszystkich.
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

To Franuś bokser jest ;-)) , tylko nie zwrócił uwagi, że przeciwnik w innej wadze powinien startować.
Trzymam kciuki za Wasze kociaste i za Was też :-)
Fajna z Was ekipa.

Pozdrawiam cieplutko
Gonab
Posty: 267
Rejestracja: 24 lis 2008, 11:28
Kontakt:

Post autor: Gonab »

Aleeeeee
rzadko wpadam z racji braku czasu, a tu takie wieści......

bardzo się ciesze i gratuluje dokocenia , kocurro piękny, mam nadzieję, że uda mi się usiąść na spokojnie i przeczytac dokładnie co i jak.

Wspaniali z Was ludzie Aniu i Krzyśku :) :) :) <klaszcze> <klaszcze> <klaszcze>
Awatar użytkownika
Ania i Krzyś
Posty: 362
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:01
Kontakt:

Post autor: Ania i Krzyś »

Jutro "dzień piękności". Umówieni jesteśmy już na romantyczny wypad na zastrzyk do naszych weterynarzy. Następnie Leoś poddany zostanie rozległym zabiegom upiekszającym. Nie omieszkamy pokazać wam zdjęć.

Łapusia goi się ślicznie. Ciekawi jesteśmy tylko, co będzie później. Na jak długo wygojenie "wystarczy". W tej kwestii nie jesteśmy optymistami. Bedziemy musieli coś wykombinować, żeby osłonić delikatną bliznę. Może jakieś buciki...?... Tylko czy on zechce w ogóle w nim chodzić?! A co z kuwetkowaniem...?...

Ech...
olska
Posty: 172
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:27

Post autor: olska »

Koniecznie czekam na zdjęcia i opis całego zabiegu. Kciukam jak zwykle ;-))
Awatar użytkownika
roedeer
Posty: 36
Rejestracja: 15 gru 2008, 21:00

Post autor: roedeer »

No to kciukam za nową fryzurkę Leona, czekam na fotki :)
Ania i Krzyś pisze: Bedziemy musieli coś wykombinować, żeby osłonić delikatną bliznę. Może jakieś buciki...?... Tylko czy on zechce w ogóle w nim chodzić?Ech...
Bucik jak bucik....w trosce o Tosię mam 8-) nadzieję, że nie będzie to zielona skarpeta 8-)
Awatar użytkownika
Kamiko
Hodowca
Posty: 3390
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:29
Hodowla: Mazuria*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Dobra Wola k/Nasielska
Kontakt:

Post autor: Kamiko »

Jak nam się Leoś objawi w nowym wcieleniu
to wszystkie serca kobiece zostaną złamane .
Kochany kotuś znów piękny i kochany
podbudowało mnie to w ten pochmurny dzień.
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

... ja to czekam na te fotki z "dnia piękności" <mrgreen>
Awatar użytkownika
Aya
Posty: 70
Rejestracja: 24 lis 2008, 14:19

Post autor: Aya »

Ania i Krzyś pisze:Jutro "dzień piękności". Następnie Leoś poddany zostanie rozległym zabiegom upiekszającym. Nie omieszkamy pokazać wam zdjęć.Ech...
i ja już również czekam na efekt tych zabiegów upiekszajacych :) ... mam nadzieję, że ,,fryzjer'' będzie łaskawy i nie wyczaruje fryzury w stylu kociego irokeza ;-)) ?
Zablokowany