Drapaki

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Duśka pisze:jakaś katastrofa -najpierw mi wychodził error i nie chciało mi wklejać wiadomości a potem powieliło tyle razy . Jak mogę je usunąć ? te powielone ? <shock>
Spokojnie. Już usunęłam. Informacje na temat dublowania postów znajdziesz tutaj >>> KLIK <<<

Ciekawa jestem Twojego drapaczka :-) Czekam na zdjęcia.
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Duśka pisze:Ja już drapak zamówiłam :) teraz czas oczekiwania ok 14 dni - już nie mogę się doczekać :)
projekt oparty na projekcie Bartolki :) za co bardzo Ci dziękuję :) inny , ale poddałaś mi pomysł :) jak przyjdzie to się pochwalimy :)
Koniecznie trzeba się pochwalic <klaszcze> :ok:
Klaudia5454
Posty: 3
Rejestracja: 29 paź 2012, 14:54

Re: Drapaki

Post autor: Klaudia5454 »

Witam! Mam pytank troche z innej beczki:)
Po przeanalizowaniu wiekszosci postow doszlam do wniosku iz zakupie drapak od rufiego dla swojej koteczki:) D1
Chcialam sie zapytac ile czasu trzeba czekac na taki drapak? Szczerze mowiac kotka przybedzie do mnie dopiero 4 stycznia a fundusze bede miala pod koniec grudnia i nie wiem czy zdaza mi przywiezc...?? tak srednio oczywiscie a nie jak podaja na stronie:)
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Najlepiej zapytać u źródła. Wyślij maila do Rufiego na pewno da odpowiedź.
Klaudia5454
Posty: 3
Rejestracja: 29 paź 2012, 14:54

Post autor: Klaudia5454 »

Dziekuje bardzo Soniu.
Awatar użytkownika
Duśka
Hodowca
Posty: 107
Rejestracja: 07 maja 2011, 15:42
Hodowla: MagicCattus*PL

Post autor: Duśka »

Klaudia5454 czas oczekiwania na drapak to 2 tygodnie. Tyle trwa nie wykonanie drapaka a kolejka w którą "ustawiamy " się , bo tylu jest chętnych , ale warto . Ja też czekam teraz na drapak dla moich kochanych futrzaków i nie mogę się doczekać , ale myślę że warto . Stąd mam bieżące wiadomości o czasie oczekiwania . :-)
Klaudia5454
Posty: 3
Rejestracja: 29 paź 2012, 14:54

Post autor: Klaudia5454 »

dziekuje bardzo:) teraz bede wiedziala jak rozplanowac w czasie zamowienie:) pozdrawiam
Awatar użytkownika
woitek i ela
Posty: 240
Rejestracja: 04 lis 2012, 17:38

Post autor: woitek i ela »

Mamy wnękę do zagospodarowania o wymiarach 80x40 cm i zastanawiamy się nad :

http://allegro.pl/w72-drapak-dla-kota-k ... 01045.html

Co o tym drapaku sądzicie dla jednej koteczki <idea> :kotek:
Awatar użytkownika
zuzuzanta
Posty: 438
Rejestracja: 19 lis 2011, 12:53

Post autor: zuzuzanta »

Mnie się ten drapak wydaje niestabilny, ale to jest moja subiektywna ocena. I jeszcze jedno, przed przybyciem do mojego domu kotki (zanim jeszcze znalazłam to forum) kupiłam drapak mniej więcej w takim rodzaju, jak ten, który pokazaliście (chodzi o użyty materiał i wykonanie). Drapak był ok do czasu aż kot nie zaczął go używać. Od skoków się chwiał, drapany tracił tkaninę, którą był obity. Krótko mówiąc jak dla mnie porażka. Może zamiast teraz wydawać 200 zł, na coś, co prawdopodobnie szybciutko popadnie w ruinę, zaoszczędźcie trochę kasy i kupcie drapak z Rufiego.
Awatar użytkownika
Snusia
Hodowca
Posty: 847
Rejestracja: 12 mar 2011, 22:52
Hodowla: Miziaki*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Snusia »

:-) Przyłączam się do koleżanki wyżej
Drapak jest niestabilny...obicie też pozostawia wiele do życzenia...naprawdę lepiej odłożyć troszkę pieniążków i kupić Rufiego..nawet ten podstawowy.
Zablokowany