Jaskier

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Jaskier

Post autor: Jaskier »

Aga L. pisze: 21 paź 2018, 22:42 Lubię Twoja kuzynkę :D ja też głosowałam na Gibałę ale cóż, nie udało nam się :( ale niegłosowanie w II turze jest zbyt ryzykowne, jednak Majcher jest mniejszym złem niż Panna Wanna :gwizdze:
Też ją lubię, niedługo przeprowadzi się z powrotem do Sz-na. Już zapomniałem o słynnej wannie Wassermana... :)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Jaskier

Post autor: Dorszka »

Jaskier pisze: 21 paź 2018, 22:27
Dorszka pisze: 21 paź 2018, 21:48 Oj ciężko mi się ogląda Pokłosie. Długo broniłam się przed tym filmem, dziś w końcu postanowiłam zmierzyć się z ciemną stroną ludzkiej kondycji. Trudno mi się pogodzić z tym, jacy jesteśmy. Mamy zniszczenie i mord wpisane w genach, jak szympansy.
Film mroczny ale dla mnie ma dwa aspekty. Samo clou sprawy czyli to, co działo się w czasie wojny. Ale równie ciekawa jest przemiana młodego Kaliny- dopóki to jest "zabito Żydów" to są frazesy na ustach a gdy okazuje się jaki udział miał w tym jego ojciec to już smutne "zakopmy ich tam gdzie wykopaliśmy"... :((((
Tak, to prawda. I take przemiany na co dzień to właśnie jest powód wszystkiego złego - patrzenie jedynie przez pryzmat "mojego". Wtedy nagle gotowi jesteśmy zapomnieć o tym, że prawda i uczciwość ma jedną stronę, wydaje nam się, że jak się ją zakopie, to zniknie. W codziennym życiu też w zupełnie małych wyborach. Bardzo dobry film, spodziewałam się jakiegoś moralizowania, a to po prostu dobry film.
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Jaskier

Post autor: Jaskier »

Dorszka pisze: 21 paź 2018, 23:17 Tak, to prawda. I take przemiany na co dzień to właśnie jest powód wszystkiego złego - patrzenie jedynie przez pryzmat "mojego". Wtedy nagle gotowi jesteśmy zapomnieć o tym, że prawda i uczciwość ma jedną stronę, wydaje nam się, że jak się ją zakopie, to zniknie. W codziennym życiu też w zupełnie małych wyborach. Bardzo dobry film, spodziewałam się jakiegoś moralizowania, a to po prostu dobry film.
True. Kali siedzi w każdym z nas.
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Jaskier

Post autor: asiak »

Lepiej późno niż wcale... wszystkiego najlepszego :kwiatek:
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Jaskier

Post autor: Jaskier »

Dziękuję :)
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Jaskier

Post autor: Jaskier »

Jesteś
Obrazek

Zniknąłeś
Obrazek

A tak wyglądam z innej perspektywy :rotfl:
Obrazek

Byliśmy z Jaskrem na szczepieniu. Mam 6,2 kg kota :)
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Jaskier

Post autor: yamaha »

:milosc: :milosc: :milosc: :milosc: chudzineczka i maluszek jaki w tej WIELKIEJ rozecie :milosc: :milosc: :milosc:
6,2 ? Chyba razem z transporterem i grubym kocem w srodku :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Jaskier

Post autor: Jaskier »

yamaha pisze: 25 paź 2018, 20:17 :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: chudzineczka i maluszek jaki w tej WIELKIEJ rozecie :milosc: :milosc: :milosc:
6,2 ? Chyba razem z transporterem i grubym kocem w srodku :lol: :lol: :lol:
Widzisz, a Pani Doktor powiedziała że mam duży brzuszek. (to dotyczy nas obu więc co za różnica który z nas pisze ;-)) )
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Jaskier

Post autor: Sonia »

Jaskier pisze: 25 paź 2018, 20:22
yamaha pisze: 25 paź 2018, 20:17 :milosc: :milosc: :milosc: :milosc: chudzineczka i maluszek jaki w tej WIELKIEJ rozecie :milosc: :milosc: :milosc:
6,2 ? Chyba razem z transporterem i grubym kocem w srodku :lol: :lol: :lol:
Widzisz, a Pani Doktor powiedziała że mam duży brzuszek. (to dotyczy nas obu więc co za różnica który z nas pisze ;-)) )
Pani Doktor się nie zna, nie wie, że to fałdka skórna jest tylko a nie brzuszek :mrgreen:
W tej rozecie to faktycznie taki malusi wygląda Jaskierek :kotek:
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Jaskier

Post autor: Kasik »

Grube koty są taaakie fajne, a Jaskier wciąż chudzinka :milosc: możesz go jeszcze podtucyć :mrgreen:

Na bank wet złapał za fartucha i stąd całe zamieszanie :mrgreen: Się nie zna na brytyjskiej arystokracji :mrgreen:

Jaskierek pięknościowy :serce: :serce: :serce: super miny stroi na każdym zdjęciu :mrgreen: To drugie śpiące uśmiechnięte jest naj.... :serce:

A ten Twój brzuch :rotfl: :rotfl: Miałam zaprzeczyć? :lol:
Zablokowany