Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*PL

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
lajtovo
Posty: 93
Rejestracja: 01 sty 2015, 14:30
Płeć: K
Skąd: Kraków
Kontakt:

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*

Post autor: lajtovo »

Neta pisze:
A w tajemnicy na uszko zdradzę Wam jeszcze <roll> że u cioci lajtovo zamieszkała kilka dni temu moja młodsza siostrzyczka… <serce> Dzwoneczek taki… :kotek:
Śliczna Bell Pretty Baloo*PL <zakochana> <zakochana> <zakochana>
sandra pisze: Nie rozumiem tylko jednego: skoro Bell od kilku dni mieszka u Cioci lajtovo, to dlaczego nie ma jeszcze watku na forum? <diabeł> :-D
Beate pisze:Czy lajtovo będzie się udzielała zdjęciowo, bo Bell jest piękna <zakochana> , a zdjęcia lajtovo :ok: :ok: :ok:
Neta pisze:A co do cioci lajtovo... i co do cuudnej naszej Bell <serce> <serce> ....
To ja właśnie nie wiem drogie ciocie jak to jest możliwe że jej tu jeszcze nie mamy <yamaha> Tym bardziej, że konto na forum ciocia już ma :hammer: i to dłużej niż my nawet <shock>

Robię co mogę, zachęcam i mam nadzieję, że skutecznie <mrgreen>
Bellutka przecudna jest <serce> Zdjęcia cioci naszej przepiękne <serce> Szkoda żeby nie można ich tu popodziwiać <mrgreen> Prawda...? <mrgreen>
Oo.. a co tu się dzieje? <shock> Starsza siostrzyczka wsypała Bellutkę? <diabeł>
A tak zupełnie poważnie to zbieram się do oficjalnego przedstawienia wszystkim Bell Pretty Baloo*PL.. i w obliczu takich wydarzeń chyba będę się musieć zmobilizować nieco bardziej <gwiżdże> <gwiżdże> Bo zdjęć mam już całe mnóstwo:)

I dziękuje za miłe słowa dotyczące zdjęć <serce> Ale i tak muszę przyznać, że nie ukazują w pełni słodyczy Kremu&Czekolady ... <zakochana> <zakochana> To taka marna namiastka :P
Awatar użytkownika
Beate
Agilisowy Rezydent
Posty: 6863
Rejestracja: 18 kwie 2013, 07:36
Płeć: kobieta
Skąd: Łódzkie

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*

Post autor: Beate »

No wiadomo, na żywo to na żywo <mrgreen> słodkości, puszystości ...
Czekam na to mnóstwo zdjęć <mrgreen> :ok: :ok: :ok:
Awatar użytkownika
Audrey
Agilisowy Rezydent
Posty: 6092
Rejestracja: 30 cze 2012, 19:38
Płeć: kobieta
Skąd: Kujawy

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*

Post autor: Audrey »

O matulu, jakie przepiękne słodziaki. <serce> <serce> zdjęcia pierwsza klasa. <zakochana>
Bellcię cudną słodzinkę podglądamy na instagramie. <serce>
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*

Post autor: Luinloth »

Wszystkie zdjęcia słodkie, ale mnie najbardziej urzekło to miaaaau <zakochana>
Awatar użytkownika
Neta
Posty: 1000
Rejestracja: 12 mar 2015, 18:40
Płeć: kobieta
Skąd: Rabka Zdrój

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*

Post autor: Neta »

Dziękujemy Ciocie :kwiatek:
Mamy nadzieję, że Amisia Was troszkę rozczuliła <roll> a Eguś rozśmieszył ;-))
Beate pisze:Egonek <serce> to na pysiu ma wymalowane, że jest facetem. Amisia, że z niej kobietka jest <mrgreen>
Chłop z Egonka na schwał <zakochana> <zakochana> <zakochana> . Taka waga <shock> , to mój staruch ;-)) Ives'ek waży niewiele więcej.
Amisia na przedostatniej fotce to krzyczy : MAMEEEEEEEEE , bo on się bije <lol>
Ostatnia fotka i te uszka położone do przodu <serce>
Doskonale to wszystko podsumowałaś Beatko <mrgreen> Nic dodać, nic ująć <mrgreen>
Egonek z wagą to myślę do Wedelka raczej aspiruje <gwiżdże> Stara się w każdym razie jak może <lol>
A Amisiowa minka na tym ostatnim zdjęciu i mnie chwyta za <serce> za każdym razem <zakochana>
Luinloth pisze:Wszystkie zdjęcia słodkie, ale mnie najbardziej urzekło to miaaaau <zakochana>
To miaaaau takie zadziorne jest Luin co nie? <mrgreen> Jak i słodka Amisia czasem <święty> :-)
Audrey pisze:O matulu, jakie przepiękne słodziaki. <serce> <serce> zdjęcia pierwsza klasa. <zakochana>
Bellcię cudną słodzinkę podglądamy na instagramie. <serce>
Miło nam bardzo :kiss:

Na Bellutkę na forum czekamy z utęsknieniem <roll>
A póki co mamy instagram na szczęście... i to jaki <gwiżdże>

Amisię i Egonka też można znaleźć na insta <mrgreen> Jakby ktoś coś <mrgreen>
Awatar użytkownika
Neta
Posty: 1000
Rejestracja: 12 mar 2015, 18:40
Płeć: kobieta
Skąd: Rabka Zdrój

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*

Post autor: Neta »

lajtovo pisze:Oo.. a co tu się dzieje? <shock> Starsza siostrzyczka wsypała Bellutkę? <diabeł>
A tak zupełnie poważnie to zbieram się do oficjalnego przedstawienia wszystkim Bell Pretty Baloo*PL.. i w obliczu takich wydarzeń chyba będę się musieć zmobilizować nieco bardziej <gwiżdże> <gwiżdże> Bo zdjęć mam już całe mnóstwo:)

I dziękuje za miłe słowa dotyczące zdjęć <serce> Ale i tak muszę przyznać, że nie ukazują w pełni słodyczy Kremu&Czekolady ... <zakochana> <zakochana> To taka marna namiastka :P
Aaa tam od razu wsypała... :-D Chciała po prostu malutkiej pomóc oswoić się <roll> <aniołek>
Trzymamy kciuki za mobilizację <ok> I czekamy na Bell... <serce> <serce> <serce>

Pozdrawiamy :kiss:
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*

Post autor: Luinloth »

Ja już znalazłam i Bellunię, i słodki duecik <serce>
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*

Post autor: jasminka »

Duet czekoladowo-śmietankowy <serce> a tego czegoś na ''i'' nie mam i nie widzę Bell :(((( dobrze że jest Amisia i Eguś i troszkę mi osłodzili ten brak :-)
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*

Post autor: fado123 »

Ale u Was cudnie a Egon <shock> jaki wielki a jak cudnie się całują , a tą młodszą siostrzyczkę to koniecznie musimy poznać <zakochana>
Awatar użytkownika
Neta
Posty: 1000
Rejestracja: 12 mar 2015, 18:40
Płeć: kobieta
Skąd: Rabka Zdrój

Re: Krem z czekoladą… Ami Pretty Baloo*PL & Egon Luna-Gatto*

Post autor: Neta »

Luinloth pisze:Ja już znalazłam i Bellunię, i słodki duecik <serce>
My też znaleźliśmy Luin <tańczy>
jasminka pisze:Duet czekoladowo-śmietankowy <serce> a tego czegoś na ''i'' nie mam i nie widzę Bell :(((( dobrze że jest Amisia i Eguś i troszkę mi osłodzili ten brak :-)
Cała przyjemność po naszej stronie :-) Osładzać to my umiemy... <roll> <mrgreen>
fado123 pisze:Ale u Was cudnie a Egon <shock> jaki wielki a jak cudnie się całują , a tą młodszą siostrzyczkę to koniecznie musimy poznać <zakochana>
Oj tak, Eguś to już spore kocurro <zakochana> Tylko z pysia malutki rozbrykany koteczek :kotek:
Zablokowany