Leon i Nelson z Głogowa :-))))

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Monika
Hodowca
Posty: 356
Rejestracja: 15 cze 2009, 15:34
Kontakt:

Post autor: Monika »

Mała jest czadowa, aż chciałoby sie, by nigdy nie dorosła <mrgreen>
Awatar użytkownika
Silvia_pl
Posty: 71
Rejestracja: 18 lip 2009, 18:25
Kontakt:

Post autor: Silvia_pl »

Sonia pisze:Moim 2 brysiom też by się przydała taka sportsmenka, bo nic tylko śpią, śpią, śpią potem jedzą i znowu śpią. Ewentualnie rano dwie rundki zrobią z jednego pokoju do drugiego. Lenistwo totalne.
dokładnie, u mnie też tak... a teraz jak są te upały to ich w ogóle nie widać...
szkoda tylko, że Bogusia jutro wraca do siebie. Rano zawsze mnie wycałuje, wymizia i pogrucha do ucha... a te moje lenie nic.... tylko patrzą kiedy łazienka wolna żeby się do wanny schować i tam wylegiwać całymi dniami...
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

Skoro już się wybieracie do Norwegii to może warto pomyśleć o zorganizowaniu tam sobie na miejscu norweskiego towarzystwa dla brysiaków? Nikt tak nie rozrusza towarzystwa jak włochaty leśny kot <lol>
Awatar użytkownika
Silvia_pl
Posty: 71
Rejestracja: 18 lip 2009, 18:25
Kontakt:

Post autor: Silvia_pl »

taaaa.... pewnie. Ja bym przygarnęła z chęcią jeszcze pięcioro... uwielbiam te futrzaki. Szczególnie odkąd rzuciłam pracę i mam mnóstwo czasu dla nich.
Problem w tym, że mój mąż nie podziela tego entuzjazmu - a o trzecim kocie nawet nie chce słyszeć...i na nic wysyłanie filmików... ;-(
Agathea
Posty: 441
Rejestracja: 13 sie 2009, 15:05

Post autor: Agathea »

Czadowa Mała <rotfl>
Gonab
Posty: 267
Rejestracja: 24 lis 2008, 11:28
Kontakt:

Post autor: Gonab »

Wspaniałego mieliście gościa - pershing na maksa - no rozruszał trochę chłopaków - moze rzeczywiście trza pomyśleć o trzecim rozruszaczu - dobrze radzę, bo wiem z autopsji co trzy to nie dwa :):):)
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

I jak tam wam i chłopakom w Norwegii?
Fiordy Wam już z ręki jedzą? <rotfl>
Awatar użytkownika
Silvia_pl
Posty: 71
Rejestracja: 18 lip 2009, 18:25
Kontakt:

Post autor: Silvia_pl »

nie cierpię przeprowadzek... śrubokręty do dziś mi się śnią po nocach ... :-/

Za to chłopaki jak na rasowe kocury przystało.. panoszą się tu i ówdzie, podnosząc tym samym standard swojego kociego żywotu..w niedzielę ukończyliśmy montaż najwazniejszej rzeczy na świecie - tj. otwartego wybiegu dla kocurów z wyjściową, całodobową bramką (w roli głównej okno w łazience) i naturalnym drapakiem (tzn. drzewem - a raczej tego co z niego zostało).
Nie powiem, że nie zostało to wymuszone codziennym jęczeniem matce przy każdej nadarzającej się okazji, że nie wspomnę o ucieczkach z domu jak tylko ktoś otwierał okna lub drzwi wejściowe.I nawet fajnie to wyglądało ... leży taki kocur na podłodze, nawet okiem nie mrugnie jak się do niego mówi - wyciągnięty jak stary sweter - ale wystarczy, że tylko zaskrzypi listewka przypodłogowa, a Leoncjo już głową po drugiej stronie...

tak więc początkowo był zrobiony "kurnik". Ale po kilku dniach kocury jednym głosem strajkowały, że zdecydowanie za maly, wieje nudą, i w ogóle nie ma tam co robić...
znowu próby ucieczki na wolność... w końcu wymusiły...
jutro zrobię fotki ze zdobycia drzewa ;-)))

na razie podsyłam wersję kurnikową - z serii "przyczajony tygrys(ek)"
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
bajewka
Hodowca
Posty: 689
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:22
Hodowla: Bajbri*Pl
Płeć: i
Skąd: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: bajewka »

<lol> dobre
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Ale super mają chłopaki, że mają taki wybieg i nie muszą tylko w domu siedzieć. Czekam na fotki z opanowywania drzewa :-)
Zablokowany