Zabezpieczenie okien i balkonów, siatki

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Ale zazdraszczam takiego balkonu dla miśków. Szkoda, że ja takiego fajnego nie mam.
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

Sonia pisze:Ale zazdraszczam takiego balkonu dla miśków. Szkoda, że ja takiego fajnego nie mam.
ja nie mam żadnego <gwiżdże>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

madziulam2 pisze:
Sonia pisze:Ale zazdraszczam takiego balkonu dla miśków. Szkoda, że ja takiego fajnego nie mam.
ja nie mam żadnego <gwiżdże>
Madziula ja mam taki, choćbym nie miała wcale. Nie da się na niego wyjść, bo nie dość, że latem jest patelnia, można jajka sadzone smażyć, to na dodatek mam taki hałas przed oknami, że w ogóle z tej strony okien nie otwieram. Ja to jestem szczęśliwa jak deszcz leje, wtedy mogę sobie okno otworzyć :-/
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Danusia pisze:Dla kota napewno to raj :ok: , muszę popracować nad mężem <diabeł>
Danuś :-) Nie da się opisać jaką przyjemnością dla kotów jest taka namiastka świata z zewnątrz i świeże powietrze :-) Lulu ma na balkonie dywaniki i posłanko i z małymi przerwami spędza tam cały dzień chłonąc plener wszystkimi zmysłami :-) Muszę pokazać to na filmiku <mrgreen>
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Danusia »

Bartolka pisze:
Danusia pisze:Dla kota napewno to raj :ok: , muszę popracować nad mężem <diabeł>
Danuś :-) Nie da się opisać jaką przyjemnością dla kotów jest taka namiastka świata z zewnątrz i świeże powietrze :-) Lulu ma na balkonie dywaniki i posłanko i z małymi przerwami spędza tam cały dzień chłonąc plener wszystkimi zmysłami :-) Muszę pokazać to na filmiku <mrgreen>
czekam na filmik :-D

wiem ,że to niesamowita radość dla kociaków , tylko właśnie muszę urobić męża <diabeł> bo u nas to będzie grubsza robota , myślę ,że miałyby koty swój letni pokój <lol>
Awatar użytkownika
Renia
Posty: 1142
Rejestracja: 11 cze 2009, 17:18

Post autor: Renia »

U nas się nie dało zamontować siatki, ze względu na TŻta. Przez to jestem skazana na wiecznie zamknięte drzwi balkonowe, a gdy chcę wypuścić koty, to muszę tam z nimi być cały czas.
Długo walczyłam, żeby go przekonać, ale nie ma szans. Uparł się i koniec, bo to brzydko wygląda, bo sąsiedzi pomyślą, że jesteśmy idiotami itd. itp.
Awatar użytkownika
margita
Agilisowy Rezydent
Posty: 5567
Rejestracja: 17 lut 2012, 14:04
Płeć: kobieta
Skąd: zachodniopomorskie

Post autor: margita »

ja też myślę o siatce na balkonie. Niestety mój TŻ mi w tym nie pomoże ale chociaż nie jest przeciwny :-P tylko ja sama tego nie zrobię :-/
u mnie niby prosto bo balkon ma dwie ściany boczne i daszek u góry, ale sama nie dam rady.
Myślałam o takich rurkach rozporowych od podłogi do sufitu i na nich przymocowac siatkę, ale muszę poszukać czy takie rurki są ? i czy są solidne ? a jak nie - to po ścianie chyba najprościej ....
zazdroszczę Wam już osiatkowanych balkonów <mrgreen>
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

Dasz radę, ja dałam. Balkon mam taki jak ty, siatkę montowałam na drewnianych listwach, przytwierdzonych do ścian, podłogi i sufitu- 2 rok wszystko bez zarzutu działa.
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Post autor: jasminka »

Reniu kochana ja od czerwca mieszkam na wsi,w każdym oknie mam siatkę i osiatkowany balkon,ludzie patrzą, widzę czasem dziwne uśmieszki ale....to ich sprawa a mój dom i robię co mi się podoba :-) myślę że Twój TŻ też z czasem zmieni zdanie :ok:
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Danusia »

jasminka pisze:Reniu kochana ja od czerwca mieszkam na wsi,w każdym oknie mam siatkę i osiatkowany balkon,ludzie patrzą, widzę czasem dziwne uśmieszki ale....to ich sprawa a mój dom i robię co mi się podoba :-) myślę że Twój TŻ też z czasem zmieni zdanie :ok:
Jasminka <lol> <lol>
my tez mamy dom na wsi i góra jest przystosowana dla kotów , wszystkie okna są osiatkowane podwójną siatką ( o drobniutkich i duzych oczkach) ,a jeszcze mam w oknach koszmarnie grube kraty i juz kilku sąsiadów pytało sie mojego męża kogo pana żona tak się boi <mrgreen>

Ja to mówię ,że to ochrona przed robalami bo dom stoi pod lasem , zwłaszcza te kraty :mimbla: <lol>

Renatko znam ten ból mój małż też się jeży bo to dużo roboty i ,że będziemy dziwnie wygladać :-(
Zablokowany