Luna - Inspiracja Leśne Ranczo *PL

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Miau,
to ja, Luna :-)

Chciałam się Wam poskarżyć, bo ostatnio miałam mieć sesję zdjęciową i nic z tego nie wyszło, bo Kremowy Gamoń wszystko zepsuł...
w s z y s t k o!
A było to tak... drzemałam sobie spokojnie w sypialni, było mi dobrze, bo byłam sama, Kremowy Gamoń spał w innym pokoju. Spokój i cisza.
W pewnym momencie usłyszałam, jak ktoś wchodzi, zerknęłam jednym okiem i widzę, że to Moja Osobista Czyścicielka Kuwety/Napełniaczka Miseczki. Pomyślałam, ok, jako że ciągnęła ze sobą swoje wielkie czarne, klikające pudełko, wiedziałam, że będę mieć sesję zdjęciowa. No dobra, może to taka domowa sesja, nieprofesjonalna, ale co z tego! Skoro MOCK/NM ma z tego radochę, to niech ma, zwał jak zwał.
Nawet byłam w nastroju... Zaczęłam od pielęgnacji futra, przeciągania się. Rzucałam powłóczyste spojrzenia...


[center]Obrazek[/center]

W tym czasie padły już pierwsze pstryknięcia z czarnego pudełka. I w najlepszym momencie, kiedy już byłam dobrze ułożona, pięknie zerkałam gdzie trzeba, do pokoju wpadł Kremowy Gamoń! Nie nazwę go inaczej, bo to naprawdę śmieszne, żeby takie kocie chłopiszcze nazywać Dziecinką!
Wpadł na łóżko. Najpierw tylko się przyglądał, ja od tego już byłam zdenerwowana, a później wlazł w kadr!!!
I jeszcze jak się prostował do zdjęcia, żałosny koleś. Chciałam mu miauknąć, żeby lepiej powietrza nabrał i policzki nadął, bo jak się tak prostuje to jest chudy <lol> Nie to co ja, kocica pełnym pysiem.


[center]Obrazek[/center]

I tak się skubany lansował przed aparatem, ze mnie wygryzł ;-(
Niby później miałam jeszcze jakieś zdjęcia robione, ale MOCK/NM mówi, że wyglądam na nich depresyjnie. Sami zobaczcie:

[center]Obrazek[/center]

A jak miałam wyglądać? Każdy by tak wyglądał. Jestem za grzeczna, żeby wlać temu Gamoniowi... zresztą, u nas w domu to łapoczyny zabronione.
Koniec końców poszłam sobie pod łóżko...
O!

Może jeszcze kiedyś zrobią mi jakieś przyzwoite zdjęcie, to Wam pokażę.
Mruczanki dla Wszystkich :-)
Awatar użytkownika
Amber
Posty: 456
Rejestracja: 12 wrz 2012, 21:06

Post autor: Amber »

Poplakalam sie ze smiechu :haha:
Mago pisze:MOCK/NM
A to mnie rozwalilo <lol>

Poza tym Luna i Kremowy Gamon cudowne sa <zakochana>
Awatar użytkownika
Audrey
Agilisowy Rezydent
Posty: 6092
Rejestracja: 30 cze 2012, 19:38
Płeć: kobieta
Skąd: Kujawy

Post autor: Audrey »

<lol> Boskie sprawozdanie.
Biedna Lunka. Zostać tak bezczelnie zepchniętym przez Gamońka na drugi plan.
Nooo, ale z Gamonia też rasowy model.
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

Lunko sorki ale sie popłakałam ze śmiechu. No cóż poradzić, chłopy takie są. Ale coś się z niego ponabijała to twoje- policzki nadął <lol> .
Przesyłam Ci głaski pod to twoje łóżko :kotek:
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

piękna jesteś Lunko, a Gamoniem sie nie przejmuj Kremaki tak mają ale założę się, że Duża i tak szepcze Ci do uszka żeś najpiękniejsza :) - Moja tak robi

Gabryś
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

Podobają mi się dwa modele :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

<lol> <lol> Dziecina jaka wyprężona do obiektywu <mrgreen> nasze Pannice zawsze w tle takich lańszarzy ;-)

Mago żeby nie wiem co to Dziecinka i tak Dzieciną pzostanie na zawsze....... :brzydal:
Awatar użytkownika
Snusia
Hodowca
Posty: 847
Rejestracja: 12 mar 2011, 22:52
Hodowla: Miziaki*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Snusia »

<lol> super fotorelacja
<serce> oba kociaste boskie
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Luniaczku pięknie wyglądasz nawet z depresyjnym pysiem <zakochana>
No ale, żeby tak ci sesję zdjęciową popsuć to ja nie wiem, powinnaś pokazać smarkaczowi, kto i kiedy ma pierwszeństwo w domu. Musisz pogadać z Brysieńką, ona cię wszystkiego nauczy co i jak, wychowasz sobie Gamonia, że będzie wiedział, jak ma traktować Księżniczki :kotek:
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Śliczne zdjęcia Lunki <zakochana> i Kremowego Gamonia <zakochana> . Tylko gdzie ta dalsza dedykacja dla mnie <gwiżdże> <lol> ?
Zablokowany